Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Manhattan USB-A 4-poorts hub, 4× USB-A, 5 Gbps (USB 3.0), USB-gevoed (geen externe voeding vereist). Snel laden: 1 poort tot 0,9 A; voor laden via 4 poorten is een externe voeding vereist (niet inbegrepen), equivalent aan ST4300MINU3B
Artikelnummer
162296
Login for pricing
Op voorraad
USB-A 4-poorts hub, 4× USB-A, 5 Gbps (USB 3.0), USB-gevoed (geen externe voeding vereist). Snel laden: 1 poort tot 0,9 A; voor laden via 4 poorten is een externe voeding vereist (niet inbegrepen), equivalent aan ST4300MINU3B
Manhattan USB-A 4-poorts hub, 4× USB-A, 5 Gbps (USB 3.0), USB-gevoed (geen externe voeding vereist). Snel laden: 1 poort tot 0,9 A; voor laden via 4 poorten is een externe voeding vereist (niet inbegrepen), equivalent aan ST4300MINU3B is te bestellen in veelvoud van 1
- Biedt 4 SuperSpeed USB 3.0-poorten voor extra randapparatuur
- Ondersteunt gegevensoverdrachtsnelheden tot 5 Gbps
- Laadt mobiele apparaten op met tot 0,9 A
- Achterwaarts compatibel met alle USB 2.0 en 1.1 apparaten
- Busgevoed met overstroombeveiliging
- Compact formaat ideaal voor zowel desktop- als mobiel gebruik
- Plug and play; compatibel met Windows en Mac; geen stuurprogramma's vereist
- Drie jaar garantie
Categorie: Interface hubs
| Artikelnummer | 162296 |
|---|---|
| EAN | 0766623162296 |
| Merk | Manhattan |
| Availability | Y |
Krachtige, snelle SuperSpeed USB 3.0-prestaties in een multiport hub
De Manhattan SuperSpeed USB 3.0 Hub breidt eenvoudig de USB-toegang uit voor desktop- en mobiel gebruik om meer randapparatuur en mobiele apparaten aan te sluiten. Creëer meer verbindingen voor SuperSpeed USB 3.0-apparaten, zoals opslagapparaten en webcams. Het is achterwaarts compatibel met eerdere USB-standaarden, wat veelzijdigheid biedt voor aangesloten apparaten. Plug and play met hot-swap mogelijkheden, compatibiliteit met Windows en Mac en gegevensoverdrachtsnelheden tot 5 Gbps helpen de Manhattan SuperSpeed USB 3.0 Hub om talrijke, minder capabele hubs te consolideren tot één enkele USB-oplossing.
De Manhattan SuperSpeed USB 3.0 Hub breidt eenvoudig de USB-toegang uit voor desktop- en mobiel gebruik om meer randapparatuur en mobiele apparaten aan te sluiten. Creëer meer verbindingen voor SuperSpeed USB 3.0-apparaten, zoals opslagapparaten en webcams. Het is achterwaarts compatibel met eerdere USB-standaarden, wat veelzijdigheid biedt voor aangesloten apparaten. Plug and play met hot-swap mogelijkheden, compatibiliteit met Windows en Mac en gegevensoverdrachtsnelheden tot 5 Gbps helpen de Manhattan SuperSpeed USB 3.0 Hub om talrijke, minder capabele hubs te consolideren tot één enkele USB-oplossing.
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal poorten | 4 |
| Hub-interfaces | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Kenmerken | |
| Overdrachtssnelheid | 5000 Mbit/s |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Plug and play | Ja |
| Certificering | FCC, CE, RoHS, WEEE |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Energie | |
| Stroom | 0.6 A |
| Spanning | 5 V |
| Output current | 3 A |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Soort voeding | AC |
| Prestatie | |
| Certificering | FCC, CE, RoHS, WEEE |
| Overdrachtssnelheid | 5000 Mbit/s |
| Plug and play | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84719000 |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS 9.0, Mac OS 9.1, Mac OS 9.2, Mac OS X 10.0 Cheetah, Mac OS X 10.1 Puma, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tijger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 45 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Gewicht | 60 g |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Blister |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Type verpakking | Blister |
| Design | |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | FCC, CE, RoHS, WEEE |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84719000 |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | CE, REACH, RoHS, UKCA, Federal Communications Commission (FCC) |
You may also be interested in
| Product |
Manhattan USB-A 4-poorts hub, 4× USB-A...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com Draagbare 4-poorts SuperS...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com 4-poorts draagbare SuperS...
Login for pricing
|
Popular
D-Link DUB-H4 480 Mbit/s
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com Draagbare 4-poorts SuperS...
Login for pricing
|
New
D-Link DUB-1340 Zwart
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
162296
|
ST4300MINU3B
|
ST4300PBU3
|
DUB-H4/E
|
ST4300MINU3W
|
DUB-1340/E
|
| Merk |
Manhattan
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
D-LINK
|
StarTech.com
|
D-LINK
|
| Aantal poorten |
4
|
4
|
4
|
4
|
4
|
4
|





