Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Manhattan USB-A 4-poorts hub, 4× USB-A, 5 Gbps (USB 3.0), USB-gevoed (geen externe voeding vereist), equivalent aan ST4300PBU3 & ST4300MINU3B
Artikelnummer
164900
Login for pricing
Op voorraad
USB-A 4-poorts hub, 4× USB-A, 5 Gbps (USB 3.0), USB-gevoed (geen externe voeding vereist), equivalent aan ST4300PBU3 & ST4300MINU3B
Manhattan USB-A 4-poorts hub, 4× USB-A, 5 Gbps (USB 3.0), USB-gevoed (geen externe voeding vereist), equivalent aan ST4300PBU3 & ST4300MINU3B is te bestellen in veelvoud van 1
- Voegt vier SuperSpeed USB-poorten toe aan een USB-apparaat voor betere toegang tot uw toetsenbord, muis, flashdrive, smartphone, tablet en meer
- Ondersteunt SuperSpeed datatransmissie tot 5 Gbps
- Busgevoed; geen externe voeding nodig
- Inclusief een LED-voedingsindicator
- Compatibel met Windows en Mac
- Drie jaar garantie
Categorie: Interface hubs
| Artikelnummer | 164900 |
|---|---|
| EAN | 0766623164900 |
| Merk | Manhattan |
| Availability | Y |
Meer manieren om uw USB-A apparaten aan te sluiten
De Manhattan 4-Port USB 3.0 Type-A Hub verandert een van de USB-poorten van uw apparaat in vier, zodat u eenvoudig een toetsenbord, muis, flashdrive en meer kunt aansluiten. Apparaten die voldoen aan de SuperSpeed (USB 3.2 Gen 1, voorheen bekend als USB 3.0) specificatie kunnen overdrachtssnelheden tot 5 Gbps bereiken voor externe opslag, printen en meer. De SuperSpeed-poorten van de hub zijn ook achterwaarts compatibel om oudere USB-versies te ondersteunen. Bovendien kunt u uw telefoon of tablet opladen, aangezien de hub tot 5 V / 1 A aan stroom levert.
Connectiviteit die u mee kunt nemen
De duurzame behuizing, het compacte formaat en de busvoeding van deze hub zorgen voor een grotere draagbaarheid wanneer u moet inpakken en gaan. U hoeft zich geen zorgen te maken over een extra voeding om mee te nemen, wat de hub een ideale reisgenoot maakt. Koppel eenvoudig de hub los van uw upstream apparaat, ontkoppel uw randapparatuur en stop wat u nodig heeft in uw laptoptas om op weg te gaan. De Plug-and-Play-installatie en hot-swap mogelijkheid betekenen dat u in een mum van tijd klaar bent om aan de slag te gaan — of te spelen.
De Manhattan 4-Port USB 3.0 Type-A Hub verandert een van de USB-poorten van uw apparaat in vier, zodat u eenvoudig een toetsenbord, muis, flashdrive en meer kunt aansluiten. Apparaten die voldoen aan de SuperSpeed (USB 3.2 Gen 1, voorheen bekend als USB 3.0) specificatie kunnen overdrachtssnelheden tot 5 Gbps bereiken voor externe opslag, printen en meer. De SuperSpeed-poorten van de hub zijn ook achterwaarts compatibel om oudere USB-versies te ondersteunen. Bovendien kunt u uw telefoon of tablet opladen, aangezien de hub tot 5 V / 1 A aan stroom levert.
Connectiviteit die u mee kunt nemen
De duurzame behuizing, het compacte formaat en de busvoeding van deze hub zorgen voor een grotere draagbaarheid wanneer u moet inpakken en gaan. U hoeft zich geen zorgen te maken over een extra voeding om mee te nemen, wat de hub een ideale reisgenoot maakt. Koppel eenvoudig de hub los van uw upstream apparaat, ontkoppel uw randapparatuur en stop wat u nodig heeft in uw laptoptas om op weg te gaan. De Plug-and-Play-installatie en hot-swap mogelijkheid betekenen dat u in een mum van tijd klaar bent om aan de slag te gaan — of te spelen.
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal poorten | 4 |
| Hub-interfaces | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Snoerlengte | 0,135 m |
| Kenmerken | |
| Overdrachtssnelheid | 5000 Mbit/s |
| Snoerlengte | 0,135 m |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | FCC, CE, RoHS, WEEE |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| AWG draad omvang | 24 |
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Energie | |
| Output current | 1 A |
| Prestatie | |
| Certificering | FCC, CE, RoHS, WEEE |
| Overdrachtssnelheid | 5000 Mbit/s |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84719000 |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 7, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64, Windows Vista, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows Vista x64, Windows XP, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS 9.0, Mac OS 9.1, Mac OS 9.2, Mac OS X 10.0 Cheetah, Mac OS X 10.1 Puma, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tijger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 45 mm |
| Diepte | 90 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| Gewicht | 41 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Design | |
| Snoerlengte | 0,135 m |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | FCC, CE, RoHS, WEEE |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 90 procent |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84719000 |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | CE, REACH, RoHS, UKCA, Federal Communications Commission (FCC) |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Manhattan USB-A 4-poorts hub, 4× USB-A...
Login for pricing
|
Hot Product
Targus 4-Port USB Hub
Login for pricing
|
Bestseller
TP-Link UH400 interface hub USB 3.2 Ge...
Login for pricing
|
Belkin F4U042BT interface hub 480 Mbit...
Login for pricing
|
New
Belkin F4U021BT interface hub 480 Mbit...
Login for pricing
|
Popular
Transcend HUB2 Zwart
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
164900
|
ACH114EU
|
UH400
|
F4U042BT
|
F4U021BT
|
TS-HUB2K
|
| Merk |
Manhattan
|
TARGUS
|
TP-LINK
|
BELKIN
|
BELKIN
|
Transcend
|
| Aantal poorten |
4
|
4
|
4
|
4
|
4
|
4
|





