Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Manhattan USB-A 10-poorts desktop hub, 10× USB-A, 480 Mbps (USB 2.0), USB-gevoed (geen externe voeding vereist)
Artikelnummer
161572
Login for pricing
Op voorraad
USB-A 10-poorts desktop hub, 10× USB-A, 480 Mbps (USB 2.0), USB-gevoed (geen externe voeding vereist)
Manhattan USB-A 10-poorts desktop hub, 10× USB-A, 480 Mbps (USB 2.0), USB-gevoed (geen externe voeding vereist) is te bestellen in veelvoud van 1
- Biedt 10 Hi-Speed USB-poorten voor extra randapparatuur
- Vervangt minder capabele hubs met een compact, multiport ontwerp
- Meerdere Transaction Translators ondersteunen low-speed en high-bandwidth USB-apparaten voor optimale prestaties
- Laadt mobiele apparaten handig op en verbindt flashdrives, ontvangers, kaartlezers en meer
- Overstroombeveiliging; hot-swappable
- Compatibel met alle USB-uitgeruste computers
- Plug and play; compatibel met Windows 7/8.1/10 en Mac
- Drie jaar garantie
Categorie: Interface hubs
| Artikelnummer | 161572 |
|---|---|
| EAN | 0766623161572 |
| Merk | Manhattan |
| Availability | Y |
Krachtige USB-prestaties in een multi-poort hub
De Manhattan Hi-Speed USB Desktop Hub breidt eenvoudig de USB-toegang uit voor een desktop- of notebookcomputer om meer randapparatuur en mobiele apparaten aan te sluiten. Met 10 extra high-speed, achterwaarts compatibele poorten kan de Manhattan Hi-Speed USB Desktop Hub bijna elke groeiende verzameling van USB-compatibele apparaten van digitale enthousiastelingen beheren. Het is ideaal voor het opladen van MP3-spelers, mobiele telefoons, digitale camera's en andere mobiele accessoires, en voor het aansluiten van toetsenborden, muizen, webcamera's, flashdrives, kaartlezers en meer. De compacte en duurzame kunststof behuizing heeft de stroom- en hub-naar-PC-poorten op het zijpaneel om verbindingen beter te organiseren en kabelrommel te minimaliseren. Plug and Play met hot-swap mogelijkheden, compatibiliteit met Windows 7/8.1/10 en Mac, en gegevensoverdrachtsnelheden tot 480 Mbps helpen de Manhattan Hi-Speed USB Desktop Hub om talrijke, minder capabele hubs te consolideren in een enkele USB-oplossing.
De Manhattan Hi-Speed USB Desktop Hub breidt eenvoudig de USB-toegang uit voor een desktop- of notebookcomputer om meer randapparatuur en mobiele apparaten aan te sluiten. Met 10 extra high-speed, achterwaarts compatibele poorten kan de Manhattan Hi-Speed USB Desktop Hub bijna elke groeiende verzameling van USB-compatibele apparaten van digitale enthousiastelingen beheren. Het is ideaal voor het opladen van MP3-spelers, mobiele telefoons, digitale camera's en andere mobiele accessoires, en voor het aansluiten van toetsenborden, muizen, webcamera's, flashdrives, kaartlezers en meer. De compacte en duurzame kunststof behuizing heeft de stroom- en hub-naar-PC-poorten op het zijpaneel om verbindingen beter te organiseren en kabelrommel te minimaliseren. Plug and Play met hot-swap mogelijkheden, compatibiliteit met Windows 7/8.1/10 en Mac, en gegevensoverdrachtsnelheden tot 480 Mbps helpen de Manhattan Hi-Speed USB Desktop Hub om talrijke, minder capabele hubs te consolideren in een enkele USB-oplossing.
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Hostinterface | USB 2.0 |
| Aantal poorten | 10 |
| Hub-interfaces | USB 2.0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 10 |
| Kenmerken | |
| Overdrachtssnelheid | 480 Mbit/s |
| LED-indicatoren | Stroom |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Hot-swap | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Certificering | FCC, CE, cUL |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Hostinterface | USB 2.0 |
| Energie | |
| Stroom | 0.4 A |
| Spanning | 5 V |
| Output current | 2 A |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Prestatie | |
| Certificering | FCC, CE, cUL |
| Overdrachtssnelheid | 480 Mbit/s |
| Hot-swap | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84719000 |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 37 mm |
| Diepte | 21 mm |
| Hoogte | 190 mm |
| Gewicht | 14 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Design | |
| LED-indicatoren | Stroom |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Certificering | FCC, CE, cUL |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84719000 |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | CE, REACH, UKCA, Federal Communications Commission (FCC) |
You may also be interested in
| Product |
Manhattan USB-A 10-poorts desktop hub,...
Login for pricing
|
Hot Product
TP-Link UH700 interface hub USB 3.2 Ge...
Login for pricing
|
StarTech.com 4-poorts gevoede USB 3.0...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com Draagbare 4-poorts SuperS...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 4-poorts draagbare SuperS...
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com Draagbare 4-poorts SuperS...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
161572
|
UH700
|
ST4300U3C3
|
ST4300MINU3B
|
ST4300PBU3
|
ST4300MINU3W
|
| Merk |
Manhattan
|
TP-LINK
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Aantal poorten |
10
|
7
|
7
|
4
|
4
|
4
|





