Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Manhattan Trolley voor TV’s en monitoren, voor schermen 70"–120", VESA-compatibiliteit: van 200x200 tot 1000x600 mm (controleer de afmetingen van de vier montagegaten aan de achterzijde), max. 140 kg, hoogte 1250–1600 mm, zwart
Artikelnummer
462341
Login for pricing
Op voorraad
Trolley voor TV’s en monitoren, voor schermen 70"–120", VESA-compatibiliteit: van 200x200 tot 1000x600 mm (controleer de afmetingen van de vier montagegaten aan de achterzijde), max. 140 kg, hoogte 1250–1600 mm, zwart
Manhattan Trolley voor TV’s en monitoren, voor schermen 70"–120", VESA-compatibiliteit: van 200x200 tot 1000x600 mm (controleer de afmetingen van de vier montagegaten aan de achterzijde), max. 140 kg, hoogte 1250–1600 mm, zwart is te bestellen in veelvoud van 1
- Multifunctionele TV-kar/trolley voor één 70"" tot 120"" TV tot 140 kg (308 lbs.)
- Geoptimaliseerde kijkhoeken met -10 tot 5° kanteling
- Hoogte-verstelbaar van 1250 tot 1600 mm (47,2 tot 63 in.)
- Hoogte-verstelbaar plank voor laptop/AV-accessoires met 330 x 510 mm (13 x 20,1 in.) ruimte en een draagvermogen van 5 kg (11 lbs.)
- Bovenste camera-plank met 140 x 254 mm (5,5 x 10 in.) ruimte en een draagvermogen van 5 kg (11 lbs.), ideaal voor videovergaderingen
- Ultra zware constructie met premium kwaliteit aluminium en poedercoating
- Interne kabelbeheer voor een opgeruimde uitstraling
- Vier vergrendelbare wielen met zeer duurzame polyurethaan loopvlak om zware gewichten te ondersteunen en snelle wendbaarheid te bieden
- Een handvat op elke paal voor gemakkelijke en handige verplaatsing
- Voldoet aan VESA-normen 200x200 tot 1000x600, bijv. 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400, 600x400, 600x600, 800x400, 800x600, 1000x600
- Levenslange garantie
Categorie: TV-bevestigingen
| Artikelnummer | 462341 |
|---|---|
| EAN | 0766623462341 |
| Merk | Manhattan |
| Availability | Y |
Premium Ultra Heavy-Duty XXL Multimedia TV Trolley voor eenvoudig verplaatsen van uw display
Breng de TV naar u toe. Verplaats hem eenvoudig als hij ergens anders moet zijn. De Manhattan Aluminium Hoogte-Verstelbare Multimedia TV Kar ondersteunt TV's tot 120" en een totaalgewicht tot 140 kg.
Deze TV-kar biedt de voordelen van wandmontage met extra mobiliteit. Inclusief een grote AV-plank voor laptops en een camera plank voor videoconferenties.
De stevige stalen wielen maken snel verplaatsen tussen kamers mogelijk. Een robuuste plank houdt laptops en andere accessoires. Ideaal voor thuis, kantoor, horeca en meer.
Breng de TV naar u toe. Verplaats hem eenvoudig als hij ergens anders moet zijn. De Manhattan Aluminium Hoogte-Verstelbare Multimedia TV Kar ondersteunt TV's tot 120" en een totaalgewicht tot 140 kg.
Deze TV-kar biedt de voordelen van wandmontage met extra mobiliteit. Inclusief een grote AV-plank voor laptops en een camera plank voor videoconferenties.
De stevige stalen wielen maken snel verplaatsen tussen kamers mogelijk. Een robuuste plank houdt laptops en andere accessoires. Ideaal voor thuis, kantoor, horeca en meer.
| Montage | |
|---|---|
| Montagewijze | Vloer |
| Maximale gewichtscapaciteit | 140 kg |
| Minimale schermgrootte | 177,8 cm (70") |
| Maximale schermgrootte | 3,05 m (120") |
| Paneelmontage-interface | 200 x 200,300 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 400,400 x 300,600 x 400,800 x 400,800 x 600,1000 x 600 |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 200 x 200 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 1000 x 600 mm |
| Ergonomie | |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik | 1250 - 1600 mm |
| Bereik kantelhoek | -10 - 5° |
| Wielen | Ja |
| Vergrendelbare wielen | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Technische details | |
| Montagewijze | Vloer |
| Vergrendelbare wielen | Ja |
| Model | Landschap/portret |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 1250 mm |
| Hoogte | 2333 mm |
| Gewicht | 35 kg |
| Diepte (max) | 76 cm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 39,1 kg |
| Aantal per pakket | 1 paar/paren |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Overige specificaties | |
| Montagewijze | Vloer |
You may also be interested in
| Product |
Manhattan Trolley voor TV’s en monitor...
Login for pricing
|
Bestseller
Samsung Stand for Flip (Interactive Di...
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com Verrijdbare TV Standaard...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com Verrijdbare TV Standaard...
Login for pricing
|
StarTech.com STNDMTVDUO tv-bevestiging...
Login for pricing
|
Popular
Neomounts WL55-875BL1 TV vloerstandaar...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
462341
|
STN-WM55RXEN
|
STNDMTV100
|
MBLTVSTNDEC
|
STNDMTVDUO
|
WL55-875BL1
|
| Merk |
Manhattan
|
Samsung
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
Neomounts
|
| Kleur van het product |
Black
|
Light grey
|
n.v.t.
|
Black
|
n.v.t.
|
Black
|
| Montagewijze |
Floor
|
Floor
|
Floor
|
Floor
|
Floor
|
Wall
|





