Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Manhattan HDMI kabel 4K@60Hz met Ethernet, 1,8 m, Gecertificeerd, geschikt voor ALLE 4K en 1080p/HD toepassingen - upgrade nu of zorg dat het klaarstaat voor wanneer je het nodig hebtzwartzwart, mannelijk naar mannelijk,zwart,levenslange garantie,equivale
Artikelnummer
355346
Login for pricing
Op voorraad
HDMI kabel 4K@60Hz met Ethernet, 1,8 m, Gecertificeerd, geschikt voor ALLE 4K en 1080p/HD toepassingen - upgrade nu of zorg dat het klaarstaat voor wanneer je het nodig hebtzwartzwart, mannelijk naar mannelijk,zwart,levenslange garantie,equivalent HDMM2MP
Manhattan HDMI kabel 4K@60Hz met Ethernet, 1,8 m, Gecertificeerd, geschikt voor ALLE 4K en 1080p/HD toepassingen - upgrade nu of zorg dat het klaarstaat voor wanneer je het nodig hebtzwartzwart, mannelijk naar mannelijk,zwart,levenslange garantie,equivale is te bestellen in veelvoud van 1
- Premium gecertificeerde HDMI-kabel
- Ondersteunt 4K@60Hz Ultra High Definition (UHD) resolutie, 3D-video en Deep Color
- Ondersteunt 4:4:4 Chroma Subsampling en HDR
- Vergulde contacten voor corrosievrije verbindingen
- Tot 18 Gbps bandbreedte
- Ondersteunt HDMI Ethernet Channel (HEC)
- Hoge snelheid Ethernet, bidirectionele netwerken tot 100 Mbps
- Ondersteunt HDMI Audio Return Channel (ARC)
- ARC om het audio van de TV via uw systeem te verzenden; geen extra kabel nodig
- Voldoet aan de specificaties voor Premium High Speed HDMI met Ethernet
- Dubbel afgeschermd om EMI en andere interferentiebronnen te verminderen
- Compatibel met elk HDMI-apparaat, zoals een Blu-ray speler, spelconsole, stereo, pc en meer
- Levenslange garantie
Categorie: HDMI kabels
| Artikelnummer | 355346 |
|---|---|
| EAN | 0766623355346 |
| Merk | Manhattan |
| Availability | Y |
Geniet van gecertificeerde ultra-high-definition (UHD) prestaties
Als de standaard digitale verbinding levert HDMI het hoogste kwaliteitsniveau voor audio- en videosignalen via een enkele kabel. Met een klitvrije ontwerp en vergulde contacten is de Manhattan Premium High Speed HDMI-kabel met Ethernet zorgvuldig vervaardigd om te voldoen aan de veranderende behoeften van de ultra-high-definition (UHD) markt. De kabel biedt de hoogste mogelijke resolutie van 4K x 2K en een verversingssnelheid van 60 Hz, en beschikt ook over een bandbreedte van 18 Gbps voor een perfecte media-ervaring en een Audio Return Channel voor een handige, uitstekende audioconnexie. Deze hoogwaardige kabel levert UHD-video en multichannel digitale audio met verbeterde prestatiekenmerken en grotere nauwkeurigheid. Uitgebreide functies omvatten internetconnectiviteit met zijn HDMI Ethernet Channel, dat toegang biedt tot het web voor een home entertainment apparaat met behulp van een enkele HDMI-verbinding.
Als de standaard digitale verbinding levert HDMI het hoogste kwaliteitsniveau voor audio- en videosignalen via een enkele kabel. Met een klitvrije ontwerp en vergulde contacten is de Manhattan Premium High Speed HDMI-kabel met Ethernet zorgvuldig vervaardigd om te voldoen aan de veranderende behoeften van de ultra-high-definition (UHD) markt. De kabel biedt de hoogste mogelijke resolutie van 4K x 2K en een verversingssnelheid van 60 Hz, en beschikt ook over een bandbreedte van 18 Gbps voor een perfecte media-ervaring en een Audio Return Channel voor een handige, uitstekende audioconnexie. Deze hoogwaardige kabel levert UHD-video en multichannel digitale audio met verbeterde prestatiekenmerken en grotere nauwkeurigheid. Uitgebreide functies omvatten internetconnectiviteit met zijn HDMI Ethernet Channel, dat toegang biedt tot het web voor een home entertainment apparaat met behulp van een enkele HDMI-verbinding.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| HDMI-ethernetkanaal | Ja |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Aansluiting 1 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 2 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Kleur van het product | Zwart |
| Magnetisch afgeschermd | Ja |
| AWG draad omvang | 30 |
| Overdrachtssnelheid | 18 Gbit/s |
| 3D | Ja |
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160 |
| Bandbreedte | 600 MHz |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Certificering | ISO 9002 |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 96 procent |
| Certificaten | |
| Certificering | ISO 9002 |
| Certificaten van naleving | CE |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 104 g |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | CE |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
Manhattan HDMI kabel 4K@60Hz met Ether...
Login for pricing
|
Popular
Neomounts HDMI3MM HDMI kabel - 1 meter
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com 2m High Speed HDMI-kabel...
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com 50cm High Speed HDMI Kabe...
Login for pricing
|
StarTech.com 2m High Speed HDMI Kabel...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com 50cm High Speed HDMI Kabe...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
355346
|
HDMI3MM
|
HDMM2M
|
HDACMM50CM
|
HDADMM2M
|
HDADMM50CM
|
| Merk |
Manhattan
|
Neomounts
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Aansluiting 1 |
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
| Aansluiting 2 |
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type C (Mini)
|
HDMI Type D (Micro)
|
HDMI Type D (Micro)
|
| Aansluiting 1 type |
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
| Aansluiting 2 type |
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|





