Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Manhattan HDMI kabel 4K@30Hz, 3 m, geschikt voor alle 1080p-resoluties en de meeste 4K-resoluties (controleer de 4K-specificaties van uw systeem om er zeker van te zijn), mannelijk naar mannelijk, zwart, levenslange garantie, equivalent HDMM3M
Artikelnummer
306126
Login for pricing
Op voorraad
HDMI kabel 4K@30Hz, 3 m, geschikt voor alle 1080p-resoluties en de meeste 4K-resoluties (controleer de 4K-specificaties van uw systeem om er zeker van te zijn), mannelijk naar mannelijk, zwart, levenslange garantie, equivalent HDMM3M
Manhattan HDMI kabel 4K@30Hz, 3 m, geschikt voor alle 1080p-resoluties en de meeste 4K-resoluties (controleer de 4K-specificaties van uw systeem om er zeker van te zijn), mannelijk naar mannelijk, zwart, levenslange garantie, equivalent HDMM3M is te bestellen in veelvoud van 1
- 4K@30Hz-resolutie ondersteunt videoresolutie boven 1080p; tot 1080p-resolutie in 3D en Deep Color
- Compatibel met elk HDMI-apparaat, zoals Blu-ray, spelconsoles, stereosystemen en pc's
- Voldoet aan de High Speed HDMI-specificaties
- Tot 10,2 Gbps bij 340 MHz bandbreedte
- Volledig afgeschermd om EMI en andere interferentiebronnen te verminderen
- Gemaakt van PVC met een gegoten voet
- Levenslange garantie
Categorie: HDMI kabels
| Artikelnummer | 306126 |
|---|---|
| EAN | 0766623306126 |
| Merk | Manhattan |
| Availability | Y |
Hoge-snelheid kabels leveren hoge-definitie prestaties.
HDMI is de standaard digitale verbinding geworden, die het hoogste kwaliteit audio- en videosignaal over een enkele kabel levert. Manhattan Hoge Snelheid HDMI-kabels zijn ontworpen en zorgvuldig geconstrueerd om te voldoen aan de veranderende behoeften van de hoge-definitie markt. Manhattan Hoge Snelheid HDMI Afgeschermde Kabels bieden 1080p-resolutie en een bandbreedte van 10,2 Gigabit per seconde bij 340 MHz. Deze hoogwaardige kabels leveren hoge-definitie video en multichannel, digitale audio met verbeterde prestatiekenmerken, grotere nauwkeurigheid en uitgebreide functies.
HDMI is de standaard digitale verbinding geworden, die het hoogste kwaliteit audio- en videosignaal over een enkele kabel levert. Manhattan Hoge Snelheid HDMI-kabels zijn ontworpen en zorgvuldig geconstrueerd om te voldoen aan de veranderende behoeften van de hoge-definitie markt. Manhattan Hoge Snelheid HDMI Afgeschermde Kabels bieden 1080p-resolutie en een bandbreedte van 10,2 Gigabit per seconde bij 340 MHz. Deze hoogwaardige kabels leveren hoge-definitie video en multichannel, digitale audio met verbeterde prestatiekenmerken, grotere nauwkeurigheid en uitgebreide functies.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Maximale refresh snelheid | 30 Hz |
| Snoerlengte | 3 m |
| Aansluiting 1 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 2 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Kleur van het product | Zwart |
| Magnetisch afgeschermd | Ja |
| AWG draad omvang | 30 |
| Overdrachtssnelheid | 10,2 Gbit/s |
| 3D | Ja |
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160 |
| Bandbreedte | 340 MHz |
| Geslacht connector | Mannelijk/Mannelijk |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Certificering | ISO 9002 |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Certificaten | |
| Certificering | ISO 9002 |
| Certificaten van naleving | CE |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 267 g |
| Type verpakking | Polybag |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Type verpakking | Polybag |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Polybag |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | CE |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Manhattan HDMI kabel 4K@30Hz, 3 m, ges...
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com 50cm High Speed HDMI Kabe...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com 50cm High Speed HDMI Kabe...
Login for pricing
|
StarTech.com 5m CL3 Rated HDMI Cable m...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com 1m High Speed HDMI Kabel...
Login for pricing
|
Sandberg HDMI 2.0 19M-19M, 2m
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
306126
|
HDACMM50CM
|
HDADMM50CM
|
HD3MM5MW
|
HDACMM1M
|
508-98
|
| Merk |
Manhattan
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
SANDBERG
|
| Aansluiting 1 |
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
| Aansluiting 2 |
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type C (Mini)
|
HDMI Type D (Micro)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type C (Mini)
|
HDMI Type A (Standard)
|
| Aansluiting 1 type |
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
| Aansluiting 2 type |
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|





