Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Manhattan HDMI kabel 4K@30Hz, 1 m, geschikt voor alle 1080p-resoluties en de meeste 4K-resoluties (controleer de 4K-specificaties van uw systeem om er zeker van te zijn), mannelijk naar mannelijk, zwart, levenslange garantie, equivalent HDMM1M
Artikelnummer
308816
Login for pricing
Op voorraad
HDMI kabel 4K@30Hz, 1 m, geschikt voor alle 1080p-resoluties en de meeste 4K-resoluties (controleer de 4K-specificaties van uw systeem om er zeker van te zijn), mannelijk naar mannelijk, zwart, levenslange garantie, equivalent HDMM1M
Manhattan HDMI kabel 4K@30Hz, 1 m, geschikt voor alle 1080p-resoluties en de meeste 4K-resoluties (controleer de 4K-specificaties van uw systeem om er zeker van te zijn), mannelijk naar mannelijk, zwart, levenslange garantie, equivalent HDMM1M is te bestellen in veelvoud van 1
- 4K@30Hz Ultra-High-Definition (UHD) resolutie ondersteunt videoresolutie boven 1080p; tot 1080p resolutie in 3D en Deep Color
- Compatibel met elk HDMI-apparaat, zoals Blu-ray, spelconsoles, stereosystemen, pc's en meer
- Audio Return Channel (ARC) verzendt tv-audio via uw geluidsysteem; geen extra kabel nodig
- Volledig afgeschermd om EMI en andere interferentiebronnen te verminderen
- Tangle-resistant ontwerp zorgt voor eenvoudigere hantering en beheer; bestand tegen sneden en beschadigingen
- Zorgt voor de integriteit van het signaal tussen HDMI-apparaten
- Voldoet aan de High Speed HDMI-specificaties
- Tot 10,2 Gbps bij 340 MHz bandbreedte
- Levenslange garantie
Categorie: HDMI kabels
| Artikelnummer | 308816 |
|---|---|
| EAN | 0766623308816 |
| Merk | Manhattan |
| Availability | Y |
Een hoog-snelheidskabel voor hoge-definitie prestaties
HDMI is de standaard digitale verbinding geworden, die het hoogste kwaliteitsniveau van audio- en videosignalen over één enkele kabel levert. De Manhattan High Speed HDMI-kabel is ontworpen en zorgvuldig geconstrueerd om te voldoen aan de veranderende behoeften van de hoge-definitie markt. Deze afgeschermde kabel biedt de hoogste resolutie mogelijk van 4K x 2K, een audio-retourkanaal en een bandbreedte van 10,2 Gigabit per seconde bij 600 MHz. Een hoogwaardige HDMI-kabel, het levert hoge-definitie video en multi-channel digitale audio met verbeterde prestatiekenmerken, grotere nauwkeurigheid en uitgebreide functies.
HDMI is de standaard digitale verbinding geworden, die het hoogste kwaliteitsniveau van audio- en videosignalen over één enkele kabel levert. De Manhattan High Speed HDMI-kabel is ontworpen en zorgvuldig geconstrueerd om te voldoen aan de veranderende behoeften van de hoge-definitie markt. Deze afgeschermde kabel biedt de hoogste resolutie mogelijk van 4K x 2K, een audio-retourkanaal en een bandbreedte van 10,2 Gigabit per seconde bij 600 MHz. Een hoogwaardige HDMI-kabel, het levert hoge-definitie video en multi-channel digitale audio met verbeterde prestatiekenmerken, grotere nauwkeurigheid en uitgebreide functies.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Maximale refresh snelheid | 30 Hz |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| Snoerlengte | 1 m |
| Aansluiting 1 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 2 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Kleur van het product | Zwart |
| Magnetisch afgeschermd | Ja |
| AWG draad omvang | 30 |
| Overdrachtssnelheid | 10,2 Gbit/s |
| 3D | Ja |
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160 |
| Bandbreedte | 340 MHz |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Certificering | ISO 9001 |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 96 procent |
| Certificaten | |
| Certificering | ISO 9001 |
| Certificaten van naleving | CE |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 83,3 g |
| Type verpakking | Polybag |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Type verpakking | Polybag |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Polybag |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | CE |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Manhattan HDMI kabel 4K@30Hz, 1 m, ges...
Login for pricing
|
Sandberg HDMI 2.0, 2m SAVER
Login for pricing
|
Sandberg HDMI 2.0, 1m SAVER
Login for pricing
|
Microconnect HDM19191.5V1.4W HDMI kabe...
Login for pricing
|
Microconnect HDM19191V1.4FC HDMI kabel...
Login for pricing
|
Microconnect HDM19190.5V1.4W HDMI kabe...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
308816
|
308-98
|
308-97
|
HDM19191.5V1.4W
|
HDM19191V1.4FC
|
HDM19190.5V1.4W
|
| Merk |
Manhattan
|
SANDBERG
|
SANDBERG
|
MicroConnect
|
MicroConnect
|
MicroConnect
|
| Aansluiting 1 |
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
| Aansluiting 2 |
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
| Aansluiting 1 type |
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
| Aansluiting 2 type |
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|




