Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Manhattan DisplayPort 1.2 naar HDMI actieve adapter, 4K@60Hz, 15 cm, mannelijk naar vrouwelijk, met vergrendeling, niet bi-directioneel, zwart, 3 jaar garantie, equivalent aan DP2HD4K60S
Artikelnummer
153713
Login for pricing
Op voorraad
DisplayPort 1.2 naar HDMI actieve adapter, 4K@60Hz, 15 cm, mannelijk naar vrouwelijk, met vergrendeling, niet bi-directioneel, zwart, 3 jaar garantie, equivalent aan DP2HD4K60S
Manhattan DisplayPort 1.2 naar HDMI actieve adapter, 4K@60Hz, 15 cm, mannelijk naar vrouwelijk, met vergrendeling, niet bi-directioneel, zwart, 3 jaar garantie, equivalent aan DP2HD4K60S is te bestellen in veelvoud van 1
- Zet eenvoudig een DisplayPort-signaal om naar een HDMI-signaal
- Resoluties tot Ultra-High-Definition (UHD) 4K@60Hz (3840×2160)
- Actieve converter; ondersteunt grafische kaarten met DP- en DP++-uitgang
- Ideaal voor het aansluiten van een HDMI-display of projector op een DP-bron zoals een desktop PC, laptop of dockingstation
- Maakt het mogelijk om een tweede HDMI-display toe te voegen via een beschikbare DP-poort
- Ondersteunt digitale audio tot 7.1-kanaals surroundgeluid
- Ingebouwd, stevig 15 cm (6 in.) kabel
- Voldoet aan de DisplayPort 1.2-specificatie
- Busgevoed: geen externe voeding nodig
- Vergrendelbare DisplayPort-connector voor een veilige verbinding
- Draagbaar, compact, lichtgewicht ontwerp dat gemakkelijk in een laptopzak past
- HDCP 1.4 compatibel
- Plug-and-play installatie; compatibel met Windows® en Linux®
- Drie jaar garantie
Categorie: Tussenstukken voor kabels
| Artikelnummer | 153713 |
|---|---|
| EAN | 0766623153713 |
| Merk | Manhattan |
| Availability | Y |
4K DisplayPort naar HDMI Adapter - verbind eenvoudig een DisplayPort PC met een HDMI-scherm
De Manhattan 4K@60Hz Actieve DisplayPort naar HDMI Adapter maakt verbinding met een DisplayPort desktop naar een HDMI-scherm. Compatibel met DisplayPort 1.2 & HDMI 4K@60Hz voor video tot Ultra HD (4K) en 7.1 surround geluid.
Voordelen van een actieve adapter
Deze DP Adapter biedt actieve conversie voor 4K resoluties. Ideaal voor 1080p video en compatibel met grafische kaarten die geen DP++ signalen ondersteunen, perfect voor gaming.
Maximale compatibiliteit
Deze DisplayPort naar HDMI Adapter werkt met plug-and-play installatie zonder extra software. Compact en lichtgewicht voor optimale draagbaarheid.
De Manhattan 4K@60Hz Actieve DisplayPort naar HDMI Adapter maakt verbinding met een DisplayPort desktop naar een HDMI-scherm. Compatibel met DisplayPort 1.2 & HDMI 4K@60Hz voor video tot Ultra HD (4K) en 7.1 surround geluid.
Voordelen van een actieve adapter
Deze DP Adapter biedt actieve conversie voor 4K resoluties. Ideaal voor 1080p video en compatibel met grafische kaarten die geen DP++ signalen ondersteunen, perfect voor gaming.
Maximale compatibiliteit
Deze DisplayPort naar HDMI Adapter werkt met plug-and-play installatie zonder extra software. Compact en lichtgewicht voor optimale draagbaarheid.
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Aansluiting 1 | DisplayPort |
| Aansluiting 2 | HDMI |
| Snoerlengte | 0,15 m |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Prestatie | |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| AWG draad omvang | 28 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 7/8.1/10/11, Linux |
| HDCP | Ja |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Certificering | CE FCC RoHS REACH UKCA |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 85 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid | 10 - 90 procent |
| Certificaten | |
| Certificering | CE FCC RoHS REACH UKCA |
| Certificaten van naleving | CE, REACH, RoHS, UKCA, Federal Communications Commission (FCC) |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 45 mm |
| Diepte | 238 mm |
| Hoogte | 11 mm |
| Gewicht | 30 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 35 g |
| Design | |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur van het product | Zwart |
| Snoerlengte | 0,15 m |
| Certificering | CE FCC RoHS REACH UKCA |
| Technische details | |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Certificaten van naleving | CE, REACH, RoHS, UKCA, Federal Communications Commission (FCC) |
You may also be interested in
| Product |
Manhattan DisplayPort 1.2 naar HDMI ac...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com Video DisplayPort DVI Ada...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com 2-poort Inbouwpaneel USB...
Login for pricing
|
StarTech.com DVI-naar-VGA-kabeladapter...
Login for pricing
|
New
Belkin F4U047BT tussenstuk voor kabels...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com USB Toetsenbord naar PS/2...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
153713
|
DP2DVIADAP
|
USB3SPNLAFHD
|
DVIVGAMFB10P
|
F4U047BT
|
GC46FMKEY
|
| Merk |
Manhattan
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
BELKIN
|
StarTech.com
|





