Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Manhattan CCD handheld barcodescanner met groot bereik, USB, scanafstand 500 mm, kabel 1,5 m, max. omgevingslicht 10.000 lux (zonlicht), zwart, 3 jaar garantie
Artikelnummer
177672
Login for pricing
Op voorraad
CCD handheld barcodescanner met groot bereik, USB, scanafstand 500 mm, kabel 1,5 m, max. omgevingslicht 10.000 lux (zonlicht), zwart, 3 jaar garantie
Manhattan CCD handheld barcodescanner met groot bereik, USB, scanafstand 500 mm, kabel 1,5 m, max. omgevingslicht 10.000 lux (zonlicht), zwart, 3 jaar garantie is te bestellen in veelvoud van 1
- Helpt bij het versnellen van gegevensinvoer, vermindert fouten en verbetert de efficiëntie – ideaal voor retailtransacties en geautomatiseerde processen
- Keyboard Wedge Decoder toont gegevens alsof deze rechtstreeks vanaf het toetsenbord zijn ingevoerd
- Brede scanveld biedt snelle, nauwkeurige scans tot 500 scans per seconde tot 50 cm (20 in.) afstand
- Detecteert vele populaire symbologieën, waaronder UPC, EAN en GS1 DataBar
- Schakelbare interface integreert met de meeste pc's
- Eenvoudig te installeren en te gebruiken zonder software of speciale training
- Driejarige garantie
Categorie: Barcode scanners
| Artikelnummer | 177672 |
|---|---|
| EAN | 0766623177672 |
| Merk | Manhattan |
| Availability | Y |
Verbeter snelheid, nauwkeurigheid en productiviteit
De Manhattan Long Range CCD Barcode Scanner biedt basis, hoogwaardige scanning voor een breed scala aan gegevensverzamelingsfuncties om routine transacties te verbeteren, papiergebaseerde processen te automatiseren en de productiviteit te verhogen. De scanmotor heeft geen bewegende delen voor jaren van betrouwbare service bij het lezen van populaire 1D-barcode zoals UPC, EAN, ASCII, MSI/PLESSEY, GS1 DataBar en meer. Eenvoudig te implementeren en gebruiksvriendelijk, een ingebouwde toetsenbordwedge-decoder verzendt gescande gegevens naar een actieve applicatie waar het lijkt alsof het handmatig is getypt of rechtstreeks in de computer is ingevoerd. De veelzijdige schakelbare USB- of PS/2-kabelinterface integreert met de meeste pc's zonder externe voeding. Met een scansnelheid van 500 scans per seconde en een nauwkeurige leesafstand van maximaal 50 cm (20 in.), biedt dit model een effectieve en efficiënte, veelzijdige dagelijkse scanningoplossing voor minder veeleisende point-of-sale, kantoor- en andere toepassingen met weinig omgevingslicht om handmatige gegevensinvoer te minimaliseren, transacties te versnellen en fouten te verminderen.
De Manhattan Long Range CCD Barcode Scanner biedt basis, hoogwaardige scanning voor een breed scala aan gegevensverzamelingsfuncties om routine transacties te verbeteren, papiergebaseerde processen te automatiseren en de productiviteit te verhogen. De scanmotor heeft geen bewegende delen voor jaren van betrouwbare service bij het lezen van populaire 1D-barcode zoals UPC, EAN, ASCII, MSI/PLESSEY, GS1 DataBar en meer. Eenvoudig te implementeren en gebruiksvriendelijk, een ingebouwde toetsenbordwedge-decoder verzendt gescande gegevens naar een actieve applicatie waar het lijkt alsof het handmatig is getypt of rechtstreeks in de computer is ingevoerd. De veelzijdige schakelbare USB- of PS/2-kabelinterface integreert met de meeste pc's zonder externe voeding. Met een scansnelheid van 500 scans per seconde en een nauwkeurige leesafstand van maximaal 50 cm (20 in.), biedt dit model een effectieve en efficiënte, veelzijdige dagelijkse scanningoplossing voor minder veeleisende point-of-sale, kantoor- en andere toepassingen met weinig omgevingslicht om handmatige gegevensinvoer te minimaliseren, transacties te versnellen en fouten te verminderen.
| Scannen | |
|---|---|
| Type beeldsensor | CCD |
| Soort | Draagbare streepjescodelezer |
| Ondersteunde streepjescodes (1D) | Codabar, Code 11, Code 128, Code 39, Code 93, Industrial 2 of 5, Interleaved 2 of 5, JAN, MSI, Plessey, Telepen |
| 2D ( matrix en gestapeld ) barcodes ondersteund | Niet ondersteund |
| Werkafstand | 50 cm |
| Lees-snelheid (max) | 500 lezingen/s |
| Maximale scan breedte | 10 cm |
| Soort scanner | 1D |
| Licht niveaus (direct zonlicht) | 0 - 10000 Lux |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Standaard interfaces | USB |
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Rubber |
| Certificering | FCC, CE, USB |
| Licht niveaus (direct zonlicht) | 0 - 10000 Lux |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | Draagbare streepjescodelezer |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Rubber |
| Certificering | FCC, CE, USB |
| Energie | |
|---|---|
| Type stroombron | USB |
| Ingangsspanning | 5 V |
| Stroomverbruik | 150 mA |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 89 mm |
| Diepte | 177,5 mm |
| Hoogte | 19 mm |
| Gewicht | 440 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 95 procent |
| Licht niveaus (direct zonlicht) | 0 - 10000 Lux |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Manhattan CCD handheld barcodescanner...
Login for pricing
|
Recommended
Opticon OPR3201 Draagbare streepjescod...
Login for pricing
|
New
Opticon OPR2001 Draagbare streepjescod...
Login for pricing
|
Datalogic Touch 65 Lite Zwart
Login for pricing
|
Hot Product
Datalogic Touch 90 Lite Zwart
Login for pricing
|
Bestseller
Datalogic Touch 65 Pro Zwart
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
177672
|
11789
|
11645
|
TD1120-BK-65
|
TD1120-BK-90
|
TD1130-BK-65
|
| Merk |
Manhattan
|
OPTICON
|
OPTICON
|
DATALOGIC
|
DATALOGIC
|
DATALOGIC
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
n.v.t.
|
Black
|
Black
|
Black
|





