Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Longshine LCS-PS110-A print server Ethernet LAN Zwart
Artikelnummer
LCS-PS110-A
Login for pricing
Op voorraad
Longshine LCS-PS110-A, Zwart, 2 MB, 1 MB, Ethernet LAN, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, TCP/IP, IPX, NetBeui, AppleTalk, LPR, SMB
Longshine LCS-PS110-A print server Ethernet LAN Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Print servers
| Artikelnummer | LCS-PS110-A |
|---|---|
| EAN | 4016621126254 |
| Merk | Longshine |
| Availability | Y |
Longshine LCS-PS110-A. Kleur van het product: Zwart. Intern geheugen: 2 MB, Flash memory: 1 MB. Netwerkconnectietype: Ethernet LAN, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u. Ondersteunde netwerkprotocollen: TCP/IP, IPX, NetBeui, AppleTalk, LPR, SMB. Stroom: 2 A, AC-adapter, uitgangsspanning: 3.3 V, AC-adapter, uitgangsstroom: 2 A
| Kenmerken | |
|---|---|
| Intern | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ja |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 2 MB |
| Flash memory | 1 MB |
| Netwerk | |
| Netwerkconnectietype | Ethernet LAN |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Protocollen | |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | TCP/IP, IPX, NetBeui, AppleTalk, LPR, SMB |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Parallelle poort(en) | 1 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Technische details | |
| Intern | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Certificaten van naleving | Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Energie | |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 2 A |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 3.3 V |
| Stroom | 2 A |
| Externe adapter | Ja |
| Software | |
|---|---|
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 22 mm |
| Diepte | 52 mm |
| Breedte | 56 mm |
| Gewicht | 42 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Externe adapter | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Minimale systeemeisen | Windows 95/98/98SE/ME/NT/W2K/XP Mac Linux Unix NetWare |
| Eisen aan de omgeving | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 70 procent |
| Overige specificaties | |
| Stroomvoorziening | 3.3V, 2A |
| Afmetingen (B x D x H) | 56 x 52 x 22 mm |
| Ondersteunde data-overdrachtsnelheden | 10/100 Mbit/s |
| Netwerkfuncties | Ethernet, Fast Ethernet |
You may also be interested in
| Product |
Longshine LCS-PS110-A print server Eth...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 1-poorts USB Wireless N n...
Login for pricing
|
Recommended
Digitus DN-13001-1 print server Ethern...
Login for pricing
|
Bestseller
HP Jetdirect 3100w BLE/NFC/Wireless Ac...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com 10/100 Mbit/s Ethernet na...
Login for pricing
|
Digitus DN-13020 print server Ethernet...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
LCS-PS110-A
|
PM1115UWEU
|
DN-13001-1
|
3JN69A
|
PM1115U2
|
DN-13020
|
| Merk |
Longshine
|
StarTech.com
|
Digitus
|
HP
|
StarTech.com
|
Digitus
|
| Netwerkconnectietype |
Ethernet LAN
|
n.v.t.
|
Ethernet LAN
|
Wireless LAN
|
Ethernet LAN
|
Ethernet LAN
|





