Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Logitech Rally Camera Preset Button Knoppenpaneel Zwart
Artikelnummer
952-000226
Login for pricing
Op voorraad
Logitech Rally Camera Preset Button, Knoppenpaneel, Zwart, Logitech, Rally Camera, Batterij/Accu, CR2032
Logitech Rally Camera Preset Button Knoppenpaneel Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Accessoires voor videoconferenties
| Artikelnummer | 952-000226 |
|---|---|
| EAN | 0097855203861 |
| Merk | LOGITECH |
| Availability | Y |
Logitech Rally Camera Preset Button. Type product: Knoppenpaneel, Kleur van het product: Zwart, Merkcompatibiliteit: Logitech. Type stroombron: Batterij/Accu, Type batterij: CR2032. Breedte: 71,9 mm, Diepte: 71,9 mm, Hoogte: 15,2 mm. Breedte verpakking: 110 mm, Diepte verpakking: 121 mm, Hoogte verpakking: 41 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Knoppenpaneel |
| Kleur van het product | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | Logitech |
| Compatibele producten | Rally Camera |
| Bluetooth | Ja |
| Energie | |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Type batterij | CR2032 |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 2 |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 71,9 mm |
| Diepte | 71,9 mm |
| Hoogte | 15,2 mm |
| Gewicht | 37,5 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 110 mm |
| Diepte verpakking | 121 mm |
| Hoogte verpakking | 41 mm |
| Gewicht verpakking | 135 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal | 1 |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Montage gereedschap | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Logitech Rally Camera Preset Button Kn...
Login for pricing
|
Popular
Jabra 14207-57 accessoire voor videoco...
Login for pricing
|
Hot Product
Jabra PanaCast 50 tafelstandaard
Login for pricing
|
Bestseller
Jabra PanaCast 50 beeldschermbevestiging
Login for pricing
|
Recommended
Jabra PanaCast 50 tafelstandaard
Login for pricing
|
New
Logitech 952-000054 accessoire voor vi...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
952-000226
|
14207-57
|
14207-70
|
14207-72
|
14207-75
|
952-000054
|
| Merk |
LOGITECH
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
LOGITECH
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Grey
|
Graphite
|
| Type product |
Button panel
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Table mount
|
n.v.t.
|
Camera mount
|





