Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Logitech Pro X Superlight 2 SE muis Gamen Rechtshandig RF Draadloos Optisch 44000 DPI
Artikelnummer
910-007554
Login for pricing
Op voorraad
Logitech Pro X Superlight 2 SE, Rechtshandig, Optisch, RF Draadloos, 44000 DPI, 1 ms, Zwart
Logitech Pro X Superlight 2 SE muis Gamen Rechtshandig RF Draadloos Optisch 44000 DPI is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Muizen
| Artikelnummer | 910-007554 |
|---|---|
| EAN | 5099206129931 |
| Merk | LOGITECH |
| Availability | Y |
Logitech Pro X Superlight 2 SE. Vormfactor: Rechtshandig. Bewegingsdetectietechnologie: Optisch, Aansluiting: RF Draadloos, Bewegingsresolutie: 44000 DPI, Responstijd: 1 ms, Soort knoppen: Drukknoppen, Aantal knoppen: 5, Scroll type: Wiel, Versnelling (max): 88 G. Stroombron: Batterijen. Kleur van het product: Zwart
| Muis | |
|---|---|
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Aantal knoppen | 5 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Versnelling (max) | 88 G |
| Bedoeld voor | Gamen |
| Bewegingsresolutie | 44000 DPI |
| Ingebouwd geheugen | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Stemmingsrato | 1000 Hz |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Responstijd | 1 ms |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Ja |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type beeldsensor | HERO 2 |
| Trackingsnelheid muis | 888 ips |
| Invoerapparaat | |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Aantal knoppen | 5 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Versnelling (max) | 88 G |
| Bedoeld voor | Gamen |
| Bewegingsresolutie | 44000 DPI |
| Ingebouwd geheugen | Ja |
| Stemmingsrato | 1000 Hz |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Responstijd | 1 ms |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Ja |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type beeldsensor | HERO 2 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Ergonomie | |
| Ingebouwd geheugen | Ja |
| Oplaadbaar | Ja |
| Energie | |
| Stroombron | Batterijen |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Oplaadbaar | Ja |
| Levensduur accu/batterij | 88 uur |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 63,5 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoogte | 125 mm |
| Gewicht | 60 g |
| Verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Post-consumer gerecycled plastic | 61 procent |
| Technische details | |
| Duurzaamheidscertificaten | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Stemmingsrato | 1000 Hz |
| Responstijd | 1 ms |
| Gewicht | 60 g |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Logitech Pro X Superlight 2 SE muis Ga...
Login for pricing
|
Hot Product
BakkerElkhuizen Evoluent 4 Small Wirel...
Login for pricing
|
Popular
BakkerElkhuizen DXT 2 Precision Mouse
Login for pricing
|
BakkerElkhuizen HandShoeMouse Small Wi...
Login for pricing
|
BakkerElkhuizen Oyster Wired mouse
Login for pricing
|
BakkerElkhuizen HandShoeMouse Large wi...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
910-007554
|
BNEEVR4SW
|
BNEDXT
|
BNEP170RW
|
BNEOYM
|
BNEP210RW
|
| Merk |
LOGITECH
|
BakkerElkhuizen
|
BakkerElkhuizen
|
BakkerElkhuizen
|
BakkerElkhuizen
|
BakkerElkhuizen
|
| Aantal knoppen |
5
|
6
|
3
|
3
|
5
|
3
|
| Bewegingsdetectietechnologie |
Optical
|
Laser
|
Laser
|
Optical
|
Laser
|
Optical
|
| Bedoeld voor |
Gaming
|
Office
|
Office
|
Office
|
Office
|
Office
|
| Aansluiting |
RF Wireless
|
RF Wireless
|
USB Type-A
|
RF Wireless
|
USB Type-A
|
RF Wireless
|
| Scroll type |
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wireless
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





