Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Logitech MX Master 3S
Artikelnummer
910-007501
Login for pricing
Op voorraad
Logitech MX Master 3S, Rechtshandig, RF-draadloos + Bluetooth, 8000 DPI, Grafiet
Logitech MX Master 3S is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Muizen
| Artikelnummer | 910-007501 |
|---|---|
| EAN | 5099206129382 |
| Merk | LOGITECH |
| Availability | Y |
Logitech MX Master 3S. Vormfactor: Rechtshandig. Aansluiting: RF-draadloos + Bluetooth, Bewegingsresolutie: 8000 DPI, Soort knoppen: Drukknoppen, Aantal knoppen: 7, Scroll type: Wiel. Stroombron: Batterijen. Werkt op elk oppervlak. Kleur van het product: Grafiet
| Muis | |
|---|---|
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Aantal knoppen | 7 |
| Bedoeld voor | Universeel |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Bewegingsresolutie | 8000 DPI |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Ja |
| Aantal scroll wheels | 2 |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Ondersteuning voor meerdere apparaten | Ja |
| Stille klik | Ja |
| Invoerapparaat | |
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Aantal knoppen | 7 |
| Bedoeld voor | Universeel |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Bewegingsresolutie | 8000 DPI |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Ja |
| Aantal scroll wheels | 2 |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Design | |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Ontvanger type | Unifying receiver |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Ergonomie | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Werkt op elk oppervlak | Ja |
| Oplaadbaar | Ja |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Energie | |
| Capaciteit van de accu/batterij | 500 mAh |
| Stroombron | Batterijen |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Oplaadbaar | Ja |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
|---|---|
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iPadOS |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 84,3 mm |
| Diepte | 124,9 mm |
| Hoogte | 51 mm |
| Gewicht | 141 g |
| Verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Breedte verpakking | 59 mm |
| Diepte verpakking | 101 mm |
| Hoogte verpakking | 141 mm |
| Gewicht verpakking | 229 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Ontvanger type | Unifying receiver |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Ontvanger type | Unifying receiver |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Minimale systeemeisen | Dit heb je nodig: Logi Bolt-USB-ontvanger Vereist beschikbare USB-poort Windows 10, 11 of later macOS 10.15 of later Linux (8) Chrome OS (8) Bluetooth Low Energy Vereist Bluetooth Low Energy-technologie iPadOS 14 of later (8) AndroidTM 8.0 of later (8) Niet compatibel met Logitech Unifying USB Receiver-technologie |
| Gewicht | 141 g |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Logitech MX Master 3S
Login for pricing
|
Recommended
BakkerElkhuizen Evoluent 4 Small Wirel...
Login for pricing
|
Popular
BakkerElkhuizen DXT 2 Precision Mouse
Login for pricing
|
Hot Product
BakkerElkhuizen Evoluent 4
Login for pricing
|
BakkerElkhuizen Evoluent 4 Small
Login for pricing
|
BakkerElkhuizen HandShoeMouse Small Wi...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
910-007501
|
BNEEVR4SW
|
BNEDXT
|
BNEEVR4
|
BNEEVR4S
|
BNEP170RW
|
| Merk |
LOGITECH
|
BakkerElkhuizen
|
BakkerElkhuizen
|
BakkerElkhuizen
|
BakkerElkhuizen
|
BakkerElkhuizen
|
| Aantal knoppen |
7
|
6
|
3
|
6
|
6
|
3
|
| Bewegingsdetectietechnologie |
n.v.t.
|
Laser
|
Laser
|
Laser
|
Laser
|
Optical
|
| Bedoeld voor |
Universal
|
Office
|
Office
|
Office
|
Office
|
Office
|
| Aansluiting |
RF Wireless + Bluetooth
|
RF Wireless
|
USB Type-A
|
n.v.t.
|
USB Type-A
|
RF Wireless
|
| Scroll type |
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wireless
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





