Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Logitech K250 Compact Bluetooth toetsenbord Universeel RF-draadloos + Bluetooth QWERTZ Duits Grafiet
Artikelnummer
920-013484
Login for pricing
Op voorraad
Logitech K250 Compact Bluetooth, Draadloos, RF-draadloos + Bluetooth, QWERTZ, Grafiet
Logitech K250 Compact Bluetooth toetsenbord Universeel RF-draadloos + Bluetooth QWERTZ Duits Grafiet is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Toetsenborden
| Artikelnummer | 920-013484 |
|---|---|
| EAN | 5099206130494 |
| Merk | LOGITECH |
| Availability | Y |
Logitech K250 Compact Bluetooth. Stijl toetsenbord: Recht. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Aansluiting: RF-draadloos + Bluetooth, Toetsenbordindeling: QWERTZ, Aanbevolen gebruik: Universeel. Kleur van het product: Grafiet
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Toetsenbordindeling | QWERTZ |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Taal toetsenbord | Duits |
| Windows-toetsen | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Flexibel keyboard | Nee |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Backlight | Nee |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| LED-indicatoren | Ja |
| Flexibel keyboard | Nee |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Ergonomie | |
| LED-indicatoren | Ja |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Kenmerken | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Energie | |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Type batterij | AAA |
| Service levensduur van batterij | 12 maand(en) |
| Keyboard batterij type | AAA |
| Aantal batterijen (keyboard) | 2 |
| Capaciteit van de accu/batterij | 1000 mAh |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Muis | |
|---|---|
| Inclusief muis | Nee |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht toetsenbord | 380 g |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 369,9 x 22,8 x 136,9 mm |
| Verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 145 mm |
| Diepte verpakking | 382 mm |
| Hoogte verpakking | 29 mm |
| Gewicht verpakking | 496,4 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aanwijsapparaat | Nee |
You may also be interested in
| Product |
Logitech K250 Compact Bluetooth toetse...
Login for pricing
|
New
HP QY776AA toetsenbord Kantoor USB Zwart
Login for pricing
|
Bestseller
Logitech K280E Pro f/ Business toetsen...
Login for pricing
|
Recommended
Logitech MK220
Login for pricing
|
Hot Product
Logitech MK270
Login for pricing
|
Popular
Logitech MK270
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
920-013484
|
QY776AA#B13
|
920-005217
|
920-003161
|
920-004509
|
920-004511
|
| Merk |
LOGITECH
|
HP
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
| Toetsenbordindeling |
QWERTZ
|
n.v.t.
|
QWERTY
|
QWERTY
|
QWERTY
|
QWERTZ
|
| Inclusief muis |
N
|
N
|
N
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Backlight |
N
|
n.v.t.
|
N
|
n.v.t.
|
N
|
N
|
| Aanbevolen gebruik |
Universal
|
Office
|
Office
|
Office
|
Home
|
Home
|
| Aansluiting |
RF Wireless + Bluetooth
|
USB
|
USB
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wireless
|
Wired
|
Wired
|
Wireless
|
Wireless
|
Wireless
|





