Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Logitech G PRO X 60
Artikelnummer
920-011930
Logitech G PRO X 60 is te bestellen in veelvoud van 1
- 60 procent compact toetsenbordontwerp
- KEYCONTROL-technologie pas elke toets aan
- Draadloos met LIGHTSPEED batterijlevensduur van tot 65 uur
Categorie: Toetsenborden
| Artikelnummer | 920-011930 |
|---|---|
| EAN | 5099206112681 |
| Merk | LOGITECH |
| Availability | Y |
Prestaties zonder compromissen
Ontworpen in samenwerking met 's werelds beste esports-spelers, de PRO X 60 is ontworpen om elke barrière tussen jou en de overwinning te doorbreken. Concurreren op een nieuw niveau met de volgende generatie van PRO-toetsenborden.
HET PRODUCT VAN SAMENWERKING
Het PRO X 60 gaming toetsenbord met LIGHTSPEED is ontworpen in samenwerking met honderden topatleten uit de esport en levert ultieme aanpassingsmogelijkheden met de betrouwbaarheid van Logitech-engineering die in wedstrijden is bewezen.
AANPASSING VAN VOLLEDIG TOETSENBORD
Gebruik G HUB om elke toets te bedienen met KEYCONTROL en meerdere aanpasbare lagen voor het ultieme commandocentrum.
BLIKSEMSNEL GAMEN MET LIGHTSPEED
Ontketen snelheid en betrouwbaarheid met de vertrouwde prestaties van draadloze LIGHTSPEED-technologie. Sluit ondersteunde hardware aan met één adapter om alles uit je installatie te halen.
GENSPIREERD OP PROFESSIONALS 60% ONTWERP
Gebruik je ruimte optimaal zonder in te leveren op prestaties met een professioneel 60%-ontwerp.
FOCUS OP PRESTATIES
De doordacht geplaatste schakelaar voor gamemodus, volumeroller en mediaknoppen zorgen ervoor dat je je kunt concentreren op wat belangrijk is: de overwinning.
OPTISCHE SCHAKELAARS
Speel zoals jij het wilt met optische GX-schakelaars: tactiel en lineair.
TOETSEN VAN DUBBELLAAGS PBT
Geef alles wat je in huis hebt met gear die is ontworpen voor de intensiteit van esports-atleten.
SPELEN ZOALS JIJ HET WILT
Verlicht de game en maak verbinding al je Logitech G-gear met aanpasbare LIGHTSYNC RGB via Logitech G HUB.
Ontworpen in samenwerking met 's werelds beste esports-spelers, de PRO X 60 is ontworpen om elke barrière tussen jou en de overwinning te doorbreken. Concurreren op een nieuw niveau met de volgende generatie van PRO-toetsenborden.
HET PRODUCT VAN SAMENWERKING
Het PRO X 60 gaming toetsenbord met LIGHTSPEED is ontworpen in samenwerking met honderden topatleten uit de esport en levert ultieme aanpassingsmogelijkheden met de betrouwbaarheid van Logitech-engineering die in wedstrijden is bewezen.
AANPASSING VAN VOLLEDIG TOETSENBORD
Gebruik G HUB om elke toets te bedienen met KEYCONTROL en meerdere aanpasbare lagen voor het ultieme commandocentrum.
BLIKSEMSNEL GAMEN MET LIGHTSPEED
Ontketen snelheid en betrouwbaarheid met de vertrouwde prestaties van draadloze LIGHTSPEED-technologie. Sluit ondersteunde hardware aan met één adapter om alles uit je installatie te halen.
GENSPIREERD OP PROFESSIONALS 60% ONTWERP
Gebruik je ruimte optimaal zonder in te leveren op prestaties met een professioneel 60%-ontwerp.
FOCUS OP PRESTATIES
De doordacht geplaatste schakelaar voor gamemodus, volumeroller en mediaknoppen zorgen ervoor dat je je kunt concentreren op wat belangrijk is: de overwinning.
OPTISCHE SCHAKELAARS
Speel zoals jij het wilt met optische GX-schakelaars: tactiel en lineair.
TOETSEN VAN DUBBELLAAGS PBT
Geef alles wat je in huis hebt met gear die is ontworpen voor de intensiteit van esports-atleten.
SPELEN ZOALS JIJ HET WILT
Verlicht de game en maak verbinding al je Logitech G-gear met aanpasbare LIGHTSYNC RGB via Logitech G HUB.
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Toetsenbord toetsschakelaar | Mechanische keyswitch |
| Toets-responstijd (min) | 1 ms |
| Afstand tussen toetsen | 4 mm |
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Aanbevolen gebruik | Gamen |
| Toetsenbord formaat | 60% |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Taal toetsenbord | US International |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Bedieningskracht | 50 g |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Ingebouwd geheugen | Ja |
| Ingebouwde geheugen capaciteit | 4000 KB |
| Keyboard key switch technology | Logitech GX Brown |
| Toetsprofiel van computertoetsenbord | Hoog profiel |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 50 miljoen tekens |
| Drukpunt | 1,9 mm |
| Keycaps-materiaal | Polybutylene terephthalate (PBT) |
| Keycaps | Double shot |
| Design | |
| Aanpasbare achtergrondverlichting | Ja |
| Kleur van het product | Wit |
| Backlight type | RGB LED |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Backlight | Ja |
| Backlight-kleur | Meerkleurig |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Ergonomie | |
| Afneembare kabel | Ja |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Kenmerken | |
| Afneembare kabel | Ja |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Aansluitbereik | 10 m |
| USB-connectortype | USB Type-A |
| Ontvanger | |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Energie | |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Levensduur accu/batterij | 65 uur |
| Capaciteit van de accu/batterij | 1500 mAh |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 5,5 uur |
| Muis | |
| Inclusief muis | Nee |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
|---|---|
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Minimale systeemeisen | Pc met Windows 10 of later en een USB 2.0-poort Internettoegang voor Logitech G HUB-software ⁽¹⁾ |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 50 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Technische details | |
| Verpakkingsinhoud | PRO X 60 gaming toetsenbord Draadloze USB-LIGHTSPEED-adapter USB-A naar USB-C-oplaad- en gegevenskabel Logitech G-toetsen Opbergcase Handleiding |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Inhoud van de verpakking | |
| Opbergetui | Ja |
| Verpakkingsinhoud | PRO X 60 gaming toetsenbord Draadloze USB-LIGHTSPEED-adapter USB-A naar USB-C-oplaad- en gegevenskabel Logitech G-toetsen Opbergcase Handleiding |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-A - USB Type-C |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Inbegrepen adapters | USB |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht toetsenbord | 411,2 g |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 103 x 39 x 290 mm |
| Verpakking | |
| Opbergetui | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-A - USB Type-C |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 73 mm |
| Diepte verpakking | 347 mm |
| Hoogte verpakking | 169 mm |
| Gewicht verpakking | 1,38 kg |
| Type verpakking | Doos |
| Inbegrepen adapters | USB |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Minimale systeemeisen | Pc met Windows 10 of later en een USB 2.0-poort Internettoegang voor Logitech G HUB-software ⁽¹⁾ |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 284 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 429 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 270 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 4,73 kg |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Logitech G PRO X 60
Login for pricing
|
Popular
CHERRY G84-4400 toetsenbord Universeel...
Login for pricing
|
CHERRY XS Touchpad toetsenbord USB QWE...
Login for pricing
|
New
aixcase AIX-19K1UKUSTP-B toetsenbord U...
Login for pricing
|
Recommended
Logitech G 920-009108 toetsenbord Game...
Login for pricing
|
Bestseller
HP OMEN by Sequencer toetsenbord
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
920-011930
|
G84-4400LUBDE-0
|
G84-5500LUMEU-0
|
AIX-19K1UKUSTP-B
|
920-009108
|
2VN99AA#ABB
|
| Merk |
LOGITECH
|
CHERRY
|
CHERRY
|
Aixcase
|
LOGITECH
|
HP
|
| Toetsenbordindeling |
QWERTY
|
QWERTZ
|
QWERTY
|
QWERTY
|
n.v.t.
|
QWERTY
|
| Inclusief muis |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Backlight |
Y
|
N
|
N
|
N
|
Y
|
Y
|
| Aanbevolen gebruik |
Gaming
|
Universal
|
Universal
|
n.v.t.
|
Gaming
|
Gaming
|
| Aansluiting |
RF Wireless + Bluetooth
|
USB
|
USB
|
USB
|
RF Wireless + Bluetooth
|
USB
|
| Toetsenbord toetsschakelaar |
Mechanical key switch
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Mechanical key switch
|
Mechanical key switch
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wired & Wireless
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wireless
|
Wired
|





