Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Logitech G PRO 2 LIGHTSPEED Mouse
Artikelnummer
910-007296
Login for pricing
Op voorraad
Logitech G PRO 2 LIGHTSPEED Mouse, Ambidextrous, Optisch, RF Draadloos, 32000 DPI, 1 ms, Zwart
Logitech G PRO 2 LIGHTSPEED Mouse is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Muizen
| Artikelnummer | 910-007296 |
|---|---|
| EAN | 5099206123465 |
| Merk | LOGITECH |
| Availability | Y |
Logitech G PRO 2 LIGHTSPEED Mouse. Vormfactor: Ambidextrous. Bewegingsdetectietechnologie: Optisch, Aansluiting: RF Draadloos, Bewegingsresolutie: 32000 DPI, Responstijd: 1 ms, Soort knoppen: Drukknoppen, Aantal knoppen: 8, Scroll type: Wiel, Versnelling (max): 40 G. Kleur van de verlichting: Multi. Stroombron: Batterijen. Kleur van het product: Zwart
| Muis | |
|---|---|
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Aantal knoppen | 8 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Aantal programmeerbare knoppen | 8 |
| Versnelling (max) | 40 G |
| Bedoeld voor | Gamen |
| Bewegingsresolutie | 32000 DPI |
| Ingebouwd geheugen | Ja |
| Stemmingsrato | 1000 Hz |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Responstijd | 1 ms |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type beeldsensor | HERO 2 |
| Trackingsnelheid muis | 500 ips |
| Invoerapparaat | |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Aantal knoppen | 8 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Aantal programmeerbare knoppen | 8 |
| Versnelling (max) | 40 G |
| Bedoeld voor | Gamen |
| Bewegingsresolutie | 32000 DPI |
| Ingebouwd geheugen | Ja |
| Stemmingsrato | 1000 Hz |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Responstijd | 1 ms |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type beeldsensor | HERO 2 |
| Design | |
| Kleur van de verlichting | Multi |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Belichting | Ja |
| Ergonomie | |
| Ingebouwd geheugen | Ja |
| Oplaadbaar | Ja |
| Energie | |
| Capaciteit van de accu/batterij | 290 mAh |
| Stroombron | Batterijen |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Oplaadbaar | Ja |
| Levensduur accu/batterij | 95 uur |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 63,5 mm |
| Diepte | 125 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Gewicht | 80 g |
| Verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C |
| Breedte verpakking | 68 mm |
| Diepte verpakking | 112 mm |
| Hoogte verpakking | 180 mm |
| Gewicht verpakking | 280 g |
| Adapter inbegrepen | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Stemmingsrato | 1000 Hz |
| Responstijd | 1 ms |
| Minimale systeemeisen | Pc met Windows 10 of later en een USB 2.0-poort (Optioneel) internettoegang voor Logitech GHUB-software(1) |
| Gewicht | 80 g |
| Garantieperiode | 2 jaar |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Logitech G PRO 2 LIGHTSPEED Mouse
Login for pricing
|
Popular
BakkerElkhuizen Evoluent 4 Small Wirel...
Login for pricing
|
BakkerElkhuizen HandShoeMouse Small Wi...
Login for pricing
|
BakkerElkhuizen Oyster Wired mouse
Login for pricing
|
BakkerElkhuizen HandShoeMouse Large wi...
Login for pricing
|
Hot Product
BakkerElkhuizen Evoluent 4 Wireless
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
910-007296
|
BNEEVR4SW
|
BNEP170RW
|
BNEOYM
|
BNEP210RW
|
BNEEVR4W
|
| Merk |
LOGITECH
|
BakkerElkhuizen
|
BakkerElkhuizen
|
BakkerElkhuizen
|
BakkerElkhuizen
|
BakkerElkhuizen
|
| Aantal knoppen |
8
|
6
|
3
|
5
|
3
|
6
|
| Bewegingsdetectietechnologie |
Optical
|
Laser
|
Optical
|
Laser
|
Optical
|
Laser
|
| Bedoeld voor |
Gaming
|
Office
|
Office
|
Office
|
Office
|
Office
|
| Aansluiting |
RF Wireless
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
USB Type-A
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
| Scroll type |
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|





