Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Logitech G G640
Artikelnummer
943-000799
Login for pricing
Op voorraad
Logitech G G640, Zwart, Monochromatisch, Rubber, Anti- slip grondvlak, Game-muismat
Logitech G G640 is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Muismatten
| Artikelnummer | 943-000799 |
|---|---|
| EAN | 5099206104358 |
| Merk | LOGITECH |
| Availability | Y |
Logitech G G640. Breedte: 460 mm, Diepte: 400 mm. Kleur van het product: Zwart, Oppervlakte kleur: Monochromatisch, Materiaal: Rubber, Anti- slip grondvlak, Game-muismat
| Design | |
|---|---|
| Game-muismat | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Materiaal | Rubber |
| Prestatie | |
| Game-muismat | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Polssteun | Nee |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Materiaal | Rubber |
| Anti- slip grondvlak | Ja |
| Oppervlaktekleur | Textiel |
| Grootte | L |
| Ergonomie | |
| Polssteun | Nee |
| Anti- slip grondvlak | Ja |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 76 mm |
| Diepte verpakking | 76 mm |
| Hoogte verpakking | 414 mm |
| Gewicht verpakking | 508 g |
| Breedte | 460 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 76 mm |
| Diepte verpakking | 76 mm |
| Hoogte verpakking | 414 mm |
| Gewicht verpakking | 508 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Verpakkingsinhoud | G640 Large Cloth Mouse Pad Handleiding |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 173 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 173 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 450 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 2,36 kg |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Logitech G G640
Login for pricing
|
Popular
ASUS ROG Sheath Game-muismat Zwart, Rood
Login for pricing
|
Recommended
ASUS ROG Strix Edge Game-muismat Meerk...
Login for pricing
|
ASUS ROG Strix Scabbard II Game-muisma...
Login for pricing
|
New
HyperX Pulsefire Mat - Gaming Mouse Pa...
Login for pricing
|
Hot Product
Logitech G G740
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
943-000799
|
90MP00K1-B0UA00
|
90MP00T0-B0UA00
|
90MP0210-BPUA00
|
4Z7X5AA
|
943-000806
|
| Merk |
LOGITECH
|
ASUS
|
ASUS
|
ASUS
|
HP
|
LOGITECH
|
| Kleur van het product |
Black
|
n.v.t.
|
Multicolour
|
n.v.t.
|
Black
|
Black
|





