Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Logitech G G240
Artikelnummer
943-000785
Login for pricing
Op voorraad
Logitech G G240, Zwart, Monochromatisch, Rubber, Anti- slip grondvlak, Game-muismat
Logitech G G240 is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Muismatten
| Artikelnummer | 943-000785 |
|---|---|
| EAN | 5099206104334 |
| Merk | LOGITECH |
| Availability | Y |
Logitech G G240. Breedte: 340 mm, Diepte: 280 mm. Kleur van het product: Zwart, Oppervlakte kleur: Monochromatisch, Materiaal: Rubber, Anti- slip grondvlak, Game-muismat
| Design | |
|---|---|
| Game-muismat | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Materiaal | Rubber |
| Prestatie | |
| Game-muismat | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Polssteun | Nee |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Materiaal | Rubber |
| Anti- slip grondvlak | Ja |
| Oppervlaktekleur | Textiel |
| Ergonomie | |
| Polssteun | Nee |
| Anti- slip grondvlak | Ja |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 50 mm |
| Diepte verpakking | 50 mm |
| Hoogte verpakking | 290 mm |
| Gewicht verpakking | 126 g |
| Breedte | 340 mm |
| Diepte | 280 mm |
| Dikte | 1 mm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 50 mm |
| Diepte verpakking | 50 mm |
| Hoogte verpakking | 290 mm |
| Gewicht verpakking | 126 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Verpakkingsinhoud | Muismat Handleiding |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 118 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 118 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 320 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 662 g |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Logitech G G240
Login for pricing
|
New
Kensington Polssteun van schuimrubber
Login for pricing
|
BakkerElkhuizen The Egg Ergo Mouse Pad
Login for pricing
|
Recommended
Esselte 67043 muismat Zwart
Login for pricing
|
Popular
Fellowes Memoryfoam muismat/polssteun...
Login for pricing
|
Hot Product
Fellowes 9112101 muismat Zwart
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
943-000785
|
62384
|
BNEEMP
|
67043
|
9175801
|
9112101
|
| Merk |
LOGITECH
|
KENSINGTON
|
BakkerElkhuizen
|
Esselte
|
Fellowes
|
Fellowes
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
n.v.t.
|
Black
|





