Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Logitech Flip Folio QWERTY US International Bluetooth Grafiet
Artikelnummer
920-013388
Login for pricing
Op voorraad
Logitech Flip Folio, QWERTY, US International, 1,9 cm, 1 mm, Apple, iPad Pro 13-inch (M4), iPad Air 13-inch (M2 & M3)
Logitech Flip Folio QWERTY US International Bluetooth Grafiet is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Toetsenborden voor mobiel apparaat
| Artikelnummer | 920-013388 |
|---|---|
| EAN | 5099206131576 |
| Merk | LOGITECH |
| Availability | Y |
Logitech Flip Folio. Toetsenbordindeling: QWERTY, Taal toetsenbord: US International, Tussenafstand toetsen (vanaf het midden gemeten): 1,9 cm. Merkcompatibiliteit: Apple, Compatibiliteit: iPad Pro 13-inch (M4), iPad Air 13-inch (M2 & M3), Kleur van het product: Grafiet. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Aansluiting: Bluetooth. Stroombron: Batterij/Accu, Type batterij: CR2016, Capaciteit van de accu/batterij: 90 mAh. Breedte: 111 mm, Diepte: 7 mm, Hoogte: 288 mm
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Tussenafstand toetsen (vanaf het midden gemeten) | 1,9 cm |
| Afstand tussen toetsen | 1 mm |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Taal toetsenbord | US International |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Sneltoetsen | Ja |
| Eiland-stijl keyboard | Ja |
| Flexibel keyboard | Nee |
| Prestatie | |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Compatibiliteit | iPad Pro 13-inch (M4), iPad Air 13-inch (M2 & M3) |
| Backlight | Nee |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Polssteun | Nee |
| Veiligheidsfunties | Stootbestendig, Krasbestendig |
| Sluitingtype | Magnetisch |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Tussenafstand toetsen (vanaf het midden gemeten) | 1,9 cm |
| Afstand tussen toetsen | 1 mm |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Taal toetsenbord | US International |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Sneltoetsen | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Eiland-stijl keyboard | Ja |
| Flexibel keyboard | Nee |
| Polssteun | Nee |
| Veiligheidsfunties | Stootbestendig, Krasbestendig |
| Energie | |
|---|---|
| Levensduur batterij | 2 jaar |
| Stroombron | Batterij/Accu |
| Type batterij | CR2016 |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 4 |
| Capaciteit van de accu/batterij | 90 mAh |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| USB Power Delivery (USB PD) | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 111 mm |
| Diepte | 7 mm |
| Hoogte | 288 mm |
| Gewicht | 818 g |
| Breedte verpakking | 28 mm |
| Diepte verpakking | 232 mm |
| Hoogte verpakking | 315,5 mm |
| Gewicht verpakking | 985 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 28 mm |
| Diepte verpakking | 232 mm |
| Hoogte verpakking | 315,5 mm |
| Gewicht verpakking | 985 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Opbergetui | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Logitech Flip Folio QWERTY US Internat...
Login for pricing
|
HP L29965-BG1 toetsenbord voor mobiel...
Login for pricing
|
Hot Product
Zebra KYPD-MC9334FNR-01 toetsenbord vo...
Login for pricing
|
Popular
HP L67436-A41 toetsenbord voor mobiel...
Login for pricing
|
Recommended
Logitech 920-009609 toetsenbord voor m...
Login for pricing
|
Apple MXNK2F/A toetsenbord voor mobiel...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
920-013388
|
L29965-BG1
|
KYPD-MC9334FNR-01
|
L67436-A41
|
920-009609
|
MXNK2F/A
|
| Merk |
LOGITECH
|
HP
|
ZEBRA
|
HP
|
LOGITECH
|
Apple
|
| Toetsenbordindeling |
QWERTY
|
n.v.t.
|
Alphanumeric
|
n.v.t.
|
QWERTZ
|
AZERTY
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wireless
|
Docking
|
Docking
|
Docking
|
Wireless
|
n.v.t.
|
| Aansluiting |
Bluetooth
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Pogo Pin
|
Smart Connector
|
n.v.t.
|





