Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Logitech Entry-Level Small Room Solution for Microsoft Teams Rooms on Windows video conferencing systeem Videovergaderingssysteem voor groepen
Artikelnummer
TAPMUP2MSTENT
Login for pricing
Op voorraad
Logitech Entry-Level Small Room Solution for Microsoft Teams Rooms on Windows, Videovergaderingssysteem voor groepen, 4K Ultra HD, Zwart
Logitech Entry-Level Small Room Solution for Microsoft Teams Rooms on Windows video conferencing systeem Videovergaderingssysteem voor groepen is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Video conferentie systemen
| Artikelnummer | TAPMUP2MSTENT |
|---|---|
| EAN | 1189817100000 |
| Merk | LOGITECH |
| Availability | Y |
Logitech Entry-Level Small Room Solution for Microsoft Teams Rooms on Windows. Type product: Videovergaderingssysteem voor groepen. HD type: 4K Ultra HD. Beeldschermdiagonaal: 25,7 cm (10.1"), Resolutie: 1280 x 800 Pixels. Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Videovergaderingssysteem voor groepen |
| Kleur van het product | Zwart |
| PTZ control | Ja |
| Technische details | |
| Type product | Videovergaderingssysteem voor groepen |
| Kleur van het product | Zwart |
| PTZ control | Ja |
| Video | |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Maximale videoresolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 1 |
| Audio-bundelvorming | Ja |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 MB |
| Opslagmedia-type | SSD |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| USB-connectortype | USB Type-A, USB Type-C |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal HDMI-uitvoerpoorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Netwerk | |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 128-bit AES |
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Beeldschermdiagonaal | 25,7 cm (10.1") |
| Resolutie | 1280 x 800 Pixels |
| Touchscreen | Ja |
| Oleofobe coating | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Beveiliging | |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 128-bit AES |
| Kenmerken | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Computersysteem | |
| Computersysteemtype | Mini PC |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i3 |
| VESA-montage | Ja |
| Processorgeneratie | Intel® 13de generatie Core™ i5 |
| Computerbehuizing | |
| Computersysteemtype | Mini PC |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i3 |
| VESA-montage | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Afmetingen camera (BxDxH) | 469,2 x 73 x 73,3 mm |
| Camera gewicht | 1,8 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Verpakkingsinhoud | Conference Camera: Logitech MeetUp 2 Console/Controller: Logitech Tap with USB Kit Mini PC: Lenovo ThinkSmart Tiny PC Mount: Logitech Compute Mount Documentation |
You may also be interested in
| Product |
Logitech Entry-Level Small Room Soluti...
Login for pricing
|
Bestseller
Logitech Rally Bar
Login for pricing
|
Popular
Logitech Rally Bar
Login for pricing
|
Recommended
Logitech Rally Bar Mini video conferen...
Login for pricing
|
New
Cisco Webex Desk video conferencing sy...
Login for pricing
|
Hot Product
Logitech Rally Bar Mini + Tap IP video...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
TAPMUP2MSTENT
|
960-001311
|
960-001323
|
960-001351
|
CS-DESK-K9
|
991-000388
|
| Merk |
LOGITECH
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
Cisco
|
LOGITECH
|
| Type product |
Group video conferencing system
|
Group video conferencing system
|
Group video conferencing system
|
Group video conferencing system
|
Group video conferencing system
|
n.v.t.
|





