Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Logitech 956-000169 tussenstuk voor kabels USB-C USB-A Grafiet
Artikelnummer
956-000169
Logitech 956-000169 tussenstuk voor kabels USB-C USB-A Grafiet is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Tussenstukken voor kabels
| Artikelnummer | 956-000169 |
|---|---|
| EAN | 5099206130203 |
| Merk | LOGITECH |
| Availability | Y |
Logitech 956-000169. Aansluiting 1: USB-C, Aansluiting 2: USB-A. Kleur van het product: Grafiet
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aansluiting 1 | USB-C |
| Aansluiting 2 | USB-A |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 1 type | Vrouwelijk |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Plug and play | Ja |
| Ingangsspanning | 5 V |
| Energie | |
| Stroom | 0.5 A |
| Ingangsspanning | 5 V |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 15,4 mm |
| Diepte | 7,9 mm |
| Hoogte | 26,5 mm |
| Gewicht | 4 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Design | |
| Kleur van het product | Grafiet |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Logitech 956-000169 tussenstuk voor ka...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com Video DisplayPort DVI Ada...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com 2-poort Inbouwpaneel USB...
Login for pricing
|
StarTech.com DVI-naar-VGA-kabeladapter...
Login for pricing
|
New
Belkin F4U047BT tussenstuk voor kabels...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com USB Toetsenbord naar PS/2...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
956-000169
|
DP2DVIADAP
|
USB3SPNLAFHD
|
DVIVGAMFB10P
|
F4U047BT
|
GC46FMKEY
|
| Merk |
LOGITECH
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
BELKIN
|
StarTech.com
|





