Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Logitech 920-013525 toetsenbord RF-draadloos + Bluetooth QWERTZ Hongaars Grafiet
Artikelnummer
920-013525
Logitech 920-013525 toetsenbord RF-draadloos + Bluetooth QWERTZ Hongaars Grafiet is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Toetsenborden
| Artikelnummer | 920-013525 |
|---|---|
| EAN | 5099206130661 |
| Merk | LOGITECH |
| Availability | Y |
Logitech 920-013525. Aansluiting: RF-draadloos + Bluetooth, Toetsenbordindeling: QWERTZ. Kleur van het product: Grafiet
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Toetsenbordindeling | QWERTZ |
| Taal toetsenbord | Hongaars |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Design | |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Energie | |
|---|---|
| Type batterij | AAA |
| Keyboard batterij type | AAA |
| Capaciteit van de accu/batterij | 1000 mAh |
| Verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Breedte verpakking | 145 mm |
| Diepte verpakking | 442 mm |
| Hoogte verpakking | 46 mm |
| Gewicht verpakking | 615,39 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Logitech 920-013525 toetsenbord RF-dra...
Login for pricing
|
Recommended
Logitech Wireless Combo MK330 toetsenb...
Login for pricing
|
Logitech K270
Login for pricing
|
Bestseller
Logitech MK270
Login for pricing
|
Hot Product
Logitech K270
Login for pricing
|
Popular
Logitech MK270
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
920-013525
|
920-003989
|
920-003736
|
920-004509
|
920-003052
|
920-004511
|
| Merk |
LOGITECH
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
| Toetsenbordindeling |
QWERTZ
|
QWERTY
|
QWERTY
|
QWERTY
|
QWERTZ
|
QWERTZ
|
| Inclusief muis |
n.v.t.
|
Y
|
N
|
Y
|
N
|
Y
|
| Backlight |
n.v.t.
|
N
|
N
|
N
|
n.v.t.
|
N
|
| Aanbevolen gebruik |
n.v.t.
|
Office
|
Universal
|
Home
|
n.v.t.
|
Home
|
| Aansluiting |
RF Wireless + Bluetooth
|
USB
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
| Connectiviteitstechnologie |
n.v.t.
|
Wireless
|
Wireless
|
Wireless
|
Wireless
|
Wireless
|




