Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Logitech 920-013343 toetsenbord Inclusief muis Thuis/Werk USB QWERTZ Duits Grafiet
Artikelnummer
920-013343
Login for pricing
Op voorraad
Logitech 920-013343, Bedraad, USB, Schaar-toetsschakelaar, QWERTZ, Grafiet, Inclusief muis
Logitech 920-013343 toetsenbord Inclusief muis Thuis/Werk USB QWERTZ Duits Grafiet is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Toetsenborden
| Artikelnummer | 920-013343 |
|---|---|
| EAN | 5099206129610 |
| Merk | LOGITECH |
| Availability | Y |
Logitech 920-013343. Toetsenbord formaat: Volledige grootte (100%), Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Aansluiting: USB, Toetsenbord toetsschakelaar: Schaar-toetsschakelaar, Toetsenbordindeling: QWERTZ. Snoerlengte: 1,8 m. Aanbevolen gebruik: Thuis/Werk. Kleur van het product: Grafiet. Inclusief muis
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Toetsenbord toetsschakelaar | Schaar-toetsschakelaar |
| Aansluiting | USB |
| Toetsenbordindeling | QWERTZ |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aanbevolen gebruik | Thuis/Werk |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Taal toetsenbord | Duits |
| Sneltoetsen | Ja |
| Windows-toetsen | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Multimediatoetsen | Ja |
| Toetsprofiel van computertoetsenbord | Low-profile |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 10 miljoen tekens |
| Design | |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Materiaal | Aluminium |
| Backlight | Nee |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| LED-indicatoren | Ja |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Ergonomie | |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kenmerken | |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Energie | |
| Type stroombron | USB |
| Muis | |
| Inclusief muis | Ja |
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Bewegingsresolutie | 4000 DPI |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Aantal knoppen | 4 |
| Scroll | Ja |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Supersnel scrollen | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Technische details | |
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Multimediatoetsen | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht toetsenbord | 707 g |
| Gewicht muis | 112,6 g |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 433,8 x 23,1 x 134,8 mm |
| Afmetingen muis (BxDxH) | 66,2 x 42 x 118,7 mm |
| Verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Aantal producten inbegrepen | 2 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 141 mm |
| Diepte verpakking | 441 mm |
| Hoogte verpakking | 65 mm |
| Gewicht verpakking | 950 g |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aantal producten inbegrepen | 2 stuk(s) |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Overige specificaties | |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aanwijsapparaat | Nee |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Logitech 920-013343 toetsenbord Inclus...
Login for pricing
|
Popular
BakkerElkhuizen S-board 840 No-hub US...
Login for pricing
|
Recommended
BakkerElkhuizen S-board 840 UK Qwerty
Login for pricing
|
Bestseller
BakkerElkhuizen S-board 840 US Qwerty
Login for pricing
|
CHERRY G84-4100 toetsenbord Universeel...
Login for pricing
|
New
CHERRY XS Complete G84-5200 toetsenbor...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
920-013343
|
BNES840DNHUS
|
BNES840DUK
|
BNES840DUS
|
G84-4100LCMEU-2
|
G84-5200LCMEU-2
|
| Merk |
LOGITECH
|
BakkerElkhuizen
|
BakkerElkhuizen
|
BakkerElkhuizen
|
CHERRY
|
CHERRY
|
| Toetsenbordindeling |
QWERTZ
|
QWERTY
|
QWERTY
|
QWERTY
|
QWERTY
|
QWERTY
|
| Inclusief muis |
Y
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Backlight |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Aanbevolen gebruik |
Home/Office
|
Office
|
Office
|
Office
|
Universal
|
Office
|
| Aansluiting |
USB
|
USB
|
USB
|
USB
|
USB
|
USB
|
| Toetsenbord toetsschakelaar |
scissor key switch
|
scissor key switch
|
scissor key switch
|
scissor key switch
|
n.v.t.
|
Mechanical key switch
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|




