Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Lindy 46370 InfiniBand en Glasvezelkabel 1 m LC Turkoois
Artikelnummer
46370
Lindy 46370 InfiniBand en Glasvezelkabel 1 m LC Turkoois is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Glasvezelkabels
| Artikelnummer | 46370 |
|---|---|
| EAN | 4002888463706 |
| Merk | Lindy |
| Availability | Y |
Lindy 46370. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type glasvezel | OM3 |
| Snoerlengte | 1 m |
| Aansluiting 1 | LC |
| Aansluiting 2 | LC |
| Full duplex | Ja |
| Kern diameter | 50 µm |
| Bekleding diameter | 125 µm |
| Verlies van insertion | 0,3 dB |
| Draad modus structuur | Multimode |
| Kleur van het product | Turkoois |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85447000 |
| Duurzaamheid | |
| Bevat geen | Halogeen |
| Technische details | |
|---|---|
| Bevat geen | Halogeen |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 1 m |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85447000 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Lindy 46370 InfiniBand en Glasvezelkab...
Login for pricing
|
Microconnect FIB412003-4 InfiniBand en...
Login for pricing
|
Microconnect FIB4400005 InfiniBand en...
Login for pricing
|
Microconnect FIB442007 InfiniBand en G...
Login for pricing
|
Microconnect FIB221005 InfiniBand en G...
Login for pricing
|
Microconnect FIB422001P InfiniBand en...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
46370
|
FIB412003-4
|
FIB4400005
|
FIB442007
|
FIB221005
|
FIB422001P
|
| Merk |
Lindy
|
MicroConnect
|
MicroConnect
|
MicroConnect
|
MicroConnect
|
MicroConnect
|





