Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Lindy 37317 HDMI kabel 2 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Artikelnummer
37317
Login for pricing
Niet op voorraad
Lindy 37317, 2 m, HDMI Type A (Standaard), HDMI Type A (Standaard), 18 Gbit/s, Zwart
Categorie: HDMI kabels
| Artikelnummer | 37317 |
|---|---|
| EAN | 4002888373173 |
| Merk | Lindy |
| Availability | N |
Lindy 37317. Snoerlengte: 2 m, Aansluiting 1: HDMI Type A (Standaard), Aansluiting 1 type: Mannelijk, Aansluiting 2: HDMI Type A (Standaard), Aansluiting 2 type: Mannelijk, Contact geleider materiaal: Goud, HDMI versie: 2.1, Overdrachtssnelheid: 18 Gbit/s, Kleur van het product: Zwart
| Kenmerken | |
|---|---|
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Dolby technologieën | DTS:X, Dolby Atmos |
| Snoerlengte | 2 m |
| Aansluiting 1 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 2 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kabel materiaal | Met koper bekleed staal (CCS) |
| AWG draad omvang | 28 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Overdrachtssnelheid | 18 Gbit/s |
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160 |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kleurensampling | 4:4:4 |
| Buigradius (min) | 7,8 cm |
| Connector-materiaal | Goud |
| Materiaal connectorbehuizing | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Materiaal beveiliging | Aluminium |
| Nominale demping | 35GHz>-5.5dB(HBR1), 7GHz>-8.5dB(HBR2) |
| HDMI-kabeltype | High Speed HDMI cable |
| Certificering | RoHS & REACH UL |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 80 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 85 °C |
| Certificaten | |
| Certificering | RoHS & REACH UL |
| Certificaten van naleving | REACH, RoHS |
| Gewicht en omvang | |
| Diameter van de kabel | 7,8 mm |
| Breedte verpakking | 20,3 mm |
| Diepte verpakking | 35,8 mm |
| Hoogte verpakking | 10,5 mm |
| Type verpakking | Polybag |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Type verpakking | Polybag |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 20,3 mm |
| Diepte verpakking | 35,8 mm |
| Hoogte verpakking | 10,5 mm |
| Type verpakking | Polybag |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 10 jaar |
| Certificaten van naleving | REACH, RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Garantieperiode | 10 jaar |
You may also be interested in
| Product |
Lindy 37317 HDMI kabel 2 m HDMI Type A...
Login for pricing
|
Neomounts HDMI3MM HDMI kabel - 1 meter
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com 2m High Speed HDMI-kabel...
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com 2m High Speed HDMI Kabel...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 12,5cm Mini HDMI naar HDM...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com 2m HDMI Extender Kabel, H...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
37317
|
HDMI3MM
|
HDMM2M
|
HDADMM2M
|
HDACFM5IN
|
HDEXT2M
|
| Merk |
Lindy
|
Neomounts
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Aansluiting 1 |
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
n.v.t.
|
HDMI Type A (Standard)
|
| Aansluiting 2 |
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type D (Micro)
|
HDMI
|
HDMI Type A (Standard)
|
| Aansluiting 1 type |
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
| Aansluiting 2 type |
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Female connector
|
Female connector
|





