Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Lenovo Idea Tab Folio Case 27,9 cm (11") Folioblad Grijs
Artikelnummer
ZG38C06985
Lenovo Idea Tab Folio Case 27,9 cm (11") Folioblad Grijs is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Tabletbehuizingen
| Artikelnummer | ZG38C06985 |
|---|---|
| EAN | 0198156446015 |
| Merk | Lenovo |
| Availability | Y |
Lenovo ZG38C06985. Type etui: Folioblad, Merkcompatibiliteit: Lenovo, Compatibiliteit: Idea Tab, Maximale schermgrootte: 27,9 cm (11"). Gewicht: 312 g
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type etui | Folioblad |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Penhouder | Ja |
| Staande modus | Ja |
| Compatibiliteit | Idea Tab |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Schouderband | Nee |
| Hoofdkleur van product | Grijs |
| Accu/Batterij | |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Design | |
|---|---|
| Penhouder | Ja |
| Staande modus | Ja |
| Schouderband | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 190,6 mm |
| Gewicht | 312 g |
| Technische details | |
| Hoofdkleur van product | Grijs |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Certificaten van naleving | RoHS |
You may also be interested in
| Product |
Lenovo Idea Tab Folio Case 27,9 cm (11...
Login for pricing
|
New
Wacom ACK52702 tabletbehuizing Buidelz...
Login for pricing
|
Recommended
Wacom ACK52701 Buidelzak Grijs
Login for pricing
|
Hot Product
Targus VersaVu 32,8 cm (12.9") Fo...
Login for pricing
|
Bestseller
Newland Holster 12,7 cm (5") Zwart
Login for pricing
|
Popular
Targus Click-In 26,7 cm (10.5") F...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
ZG38C06985
|
ACK52702
|
ACK52701
|
THZ749GL
|
HS105
|
THZ850GL
|
| Merk |
Lenovo
|
WACOM
|
WACOM
|
TARGUS
|
Newland
|
TARGUS
|
| Materiaal |
Polyurethane
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Polyurethane
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Merkcompatibiliteit |
Lenovo
|
Wacom
|
Wacom
|
Apple (brand)
|
Newland
|
Apple (brand)
|
| Type etui |
Folio case
|
Pouch case
|
Pouch case
|
Folio case
|
Holster case
|
Folio case
|
| Hoofdkleur van product |
Grey
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





