Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Lenovo Folio Case for Tab 25,6 cm (10.1") Folioblad Grijs
Artikelnummer
ZG38C06653
Login for pricing
Op voorraad
Lenovo Folio Case for Tab, Folioblad, Lenovo, Lenovo Tab, 25,6 cm (10.1"), 210 g
Lenovo Folio Case for Tab 25,6 cm (10.1") Folioblad Grijs is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Tabletbehuizingen
| Artikelnummer | ZG38C06653 |
|---|---|
| EAN | 0198155023354 |
| Merk | Lenovo |
| Availability | Y |
Lenovo Folio Case for Tab. Type etui: Folioblad, Merkcompatibiliteit: Lenovo, Compatibiliteit: Lenovo Tab, Maximale schermgrootte: 25,6 cm (10.1"). Gewicht: 210 g
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type etui | Folioblad |
| Materiaal | PU kunststof |
| Maximale schermgrootte | 25,6 cm (10.1") |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Staande modus | Ja |
| Compatibiliteit | Lenovo Tab |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Schouderband | Nee |
| Hoofdkleur van product | Grijs |
| Accu/Batterij | |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Design | |
|---|---|
| Staande modus | Ja |
| Schouderband | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 135 mm |
| Diepte | 340 mm |
| Hoogte | 402 mm |
| Gewicht | 210 g |
| Technische details | |
| Hoofdkleur van product | Grijs |
| Garantieperiode | 2 jaar |
You may also be interested in
| Product |
Lenovo Folio Case for Tab 25,6 cm (10....
Login for pricing
|
Recommended
Wacom ACK52701 Buidelzak Grijs
Login for pricing
|
Popular
Targus Click-In 26,7 cm (10.5") F...
Login for pricing
|
Hot Product
OtterBox UnlimitED hoes voor iPad 7th/...
Login for pricing
|
New
Targus SafeFit 26,7 cm (10.5") Fo...
Login for pricing
|
Bestseller
Compulocks Edge 26,7 cm (10.5") S...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
ZG38C06653
|
ACK52701
|
THZ850GL
|
77-62038
|
THZ785GL
|
BNDIP102
|
| Merk |
Lenovo
|
WACOM
|
TARGUS
|
OTTERBOX
|
TARGUS
|
Compulocks
|
| Materiaal |
PU plastic
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Thermoplastic polyurethane (TPU)
|
Silicone
|
| Merkcompatibiliteit |
Lenovo
|
Wacom
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Any brand
|
Apple (brand)
|
| Type etui |
Folio case
|
Pouch case
|
Folio case
|
Cover case
|
Folio case
|
Bumper case
|
| Hoofdkleur van product |
Grey
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





