Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Lenovo 68W USB-C Wall Charger Tablet, Universeel Zwart AC Binnen
Artikelnummer
ZG38C05739
Lenovo 68W USB-C Wall Charger Tablet, Universeel Zwart AC Binnen is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
| Artikelnummer | ZG38C05739 |
|---|---|
| EAN | 0197531544216 |
| Merk | Lenovo |
| Availability | Y |
Lenovo 68W USB-C Wall Charger. Type oplader: Binnen, Type stroombron: AC, Lader compatibiliteit: Tablet, Universeel, Aantal USB-Type-C-poorten: 1. Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Type oplader | Binnen |
| Lader compatibiliteit | Tablet, Universeel |
| Type stroombron | AC |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 1 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Nee |
| Energie | |
| Maximaal vermogen | 68 W |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 42 mm |
| Diepte | 58 mm |
| Hoogte | 28 mm |
| Gewicht | 90 g |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Logistieke gegevens | |
| Garantieperiode | 2 jaar |
You may also be interested in
| Product |
Lenovo 68W USB-C Wall Charger Tablet,...
Login for pricing
|
Hot Product
Honeywell 46-00526 oplader voor mobiel...
Login for pricing
|
Recommended
Honeywell PS-05-1000W-C oplader voor m...
Login for pricing
|
New
Apple Internationale reisstekker
Login for pricing
|
Popular
Motorola CBL-TC55-CHG1-01 oplader voor...
Login for pricing
|
Bestseller
Zebra PWR-WUA5V12W0EU oplader voor mob...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
ZG38C05739
|
46-00526
|
PS-05-1000W-C
|
MD837ZM/A
|
CBL-TC55-CHG1-01
|
PWR-WUA5V12W0EU
|
| Merk |
Lenovo
|
HONEYWELL
|
HONEYWELL
|
Apple
|
ZEBRA
|
ZEBRA
|
| Type oplader |
Indoor
|
Indoor
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





