Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Lenovo 4Y41S04697 toetsenbord Thuis/Werk RF-draadloos + Bluetooth Zwart
Artikelnummer
4Y41S04697
Login for pricing
Op voorraad
Lenovo 4Y41S04697, Volledige grootte (100%), Draadloos, RF-draadloos + Bluetooth, Metal dome key switch, Zwart
Lenovo 4Y41S04697 toetsenbord Thuis/Werk RF-draadloos + Bluetooth Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Toetsenborden
| Artikelnummer | 4Y41S04697 |
|---|---|
| EAN | 0195892126010 |
| Merk | Lenovo |
| Availability | Y |
Lenovo 4Y41S04697. Toetsenbord formaat: Volledige grootte (100%), Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Aansluiting: RF-draadloos + Bluetooth, Toetsenbord toetsschakelaar: Metal dome key switch, Aantal toetsen, toetsenbord: 111, Aanbevolen gebruik: Thuis/Werk. Kleur van het product: Zwart
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Toetsenbord toetsschakelaar | Metal dome key switch |
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Tussenafstand toetsen (vanaf het midden gemeten) | 1,91 cm |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 128-bit AES |
| Aanbevolen gebruik | Thuis/Werk |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Sneltoetsen | Ja |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 111 |
| Windows-toetsen | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Eiland-stijl keyboard | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Certificering | CB TUV Mark CE cTUVus FCC IC IMDA WPC BIS SIRIM NBTC-SDOC SDPPI NTC AITI TRC NCC BSMI MSIP VCCI JRF KVALITET ICASA TRA NTRA MOC PTA ICT EQM BOCRA ARCT ETA NCA POTRAZ |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 10 miljoen tekens |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Veiligheidsfunties | Morsbestendig |
| LED-indicatoren | Ja |
| Eiland-stijl keyboard | Ja |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Certificering | CB TUV Mark CE cTUVus FCC IC IMDA WPC BIS SIRIM NBTC-SDOC SDPPI NTC AITI TRC NCC BSMI MSIP VCCI JRF KVALITET ICASA TRA NTRA MOC PTA ICT EQM BOCRA ARCT ETA NCA POTRAZ |
| Ergonomie | |
| LED-indicatoren | Ja |
| Ontvanger | |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Energie | |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Keyboard batterij type | AAA |
| Aantal batterijen (keyboard) | 2 |
| Muis | |
| Inclusief muis | Nee |
| Minimale systeemeisen | |
|---|---|
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht toetsenbord | 415 g |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 433,6 x 123,4 x 25,2 mm |
| Verpakking | |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 461 mm |
| Diepte verpakking | 146 mm |
| Hoogte verpakking | 33 mm |
| Gewicht verpakking | 631 g |
| Type verpakking | Doos |
| Inhoud van de verpakking | |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aanwijsapparaat | Nee |
You may also be interested in
| Product |
Lenovo 4Y41S04697 toetsenbord Thuis/We...
Login for pricing
|
Popular
Logitech Wireless Combo MK330 toetsenb...
Login for pricing
|
Recommended
Logitech K270
Login for pricing
|
Hot Product
Logitech K270
Login for pricing
|
New
Microsoft Wired Desktop 600, DE toetse...
Login for pricing
|
Bestseller
Logitech K400 Plus
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
4Y41S04697
|
920-003989
|
920-003736
|
920-003052
|
APB-00008
|
920-007145
|
| Merk |
Lenovo
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
Microsoft
|
LOGITECH
|
| Toetsenbordindeling |
n.v.t.
|
QWERTY
|
QWERTY
|
QWERTZ
|
QWERTZ
|
QWERTY
|
| Inclusief muis |
N
|
Y
|
N
|
N
|
Y
|
N
|
| Backlight |
n.v.t.
|
N
|
N
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
N
|
| Aanbevolen gebruik |
Home/Office
|
Office
|
Universal
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Universal
|
| Aansluiting |
RF Wireless + Bluetooth
|
USB
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
USB
|
RF Wireless
|
| Toetsenbord toetsschakelaar |
Metal dome key switch
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wireless
|
Wireless
|
Wireless
|
Wireless
|
Wired
|
Wireless
|




