Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Lanberg CA-HDMI-P20CU-0010-BK HDMI kabel 1 m HDMI Type A (Standaard) Zwart, Blauw
Artikelnummer
CA-HDMI-P20CU-0010-BK
Login for pricing
Op voorraad
Lanberg CA-HDMI-P20CU-0010-BK, 1 m, HDMI Type A (Standaard), HDMI Type A (Standaard), 3D, 18 Gbit/s, Zwart, Blauw
Lanberg CA-HDMI-P20CU-0010-BK HDMI kabel 1 m HDMI Type A (Standaard) Zwart, Blauw is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: HDMI kabels
| Artikelnummer | CA-HDMI-P20CU-0010-BK |
|---|---|
| EAN | 5901969422429 |
| Merk | Lanberg |
| Availability | Y |
Lanberg CA-HDMI-P20CU-0010-BK. Snoerlengte: 1 m, Aansluiting 1: HDMI Type A (Standaard), Aansluiting 1 type: Mannelijk, Aansluiting 2: HDMI Type A (Standaard), Aansluiting 2 type: Mannelijk, Contact geleider materiaal: Goud, HDMI versie: 2.0, 3D, Overdrachtssnelheid: 18 Gbit/s, Audio Return Channel (ARC), Kleur van het product: Zwart, Blauw
| Kenmerken | |
|---|---|
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| HDMI-ethernetkanaal | Ja |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| Snoerlengte | 1 m |
| Aansluiting 1 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 2 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Kleur van het product | Zwart, Blauw |
| Kabel materiaal | Koper |
| AWG draad omvang | 30 |
| HDMI versie | 2.0 |
| Overdrachtssnelheid | 18 Gbit/s |
| 3D | Ja |
| Ondersteunde grafische resoluties | 4096 x 2160 |
| Ondersteunde video-modi | 2160p |
| HDCP | Ja |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| HDCP versie | 2.0 |
| RGB-ondersteuning | 4:4:4 |
| Ondersteunde digitale audiokanalen (niet-gecomprimeerd) | 32 |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Type verpakking | Kleine doos met hangtag |
| Verpakking | |
|---|---|
| Type verpakking | Kleine doos met hangtag |
| Gewicht verpakking | 64 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Type verpakking | Kleine doos met hangtag |
| Gewicht verpakking | 64 g |
You may also be interested in
| Product |
Lanberg CA-HDMI-P20CU-0010-BK HDMI kab...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 50cm High Speed HDMI Kabe...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com 5m CL3 Rated HDMI Cable m...
Login for pricing
|
Sandberg HDMI 2.0, 2m SAVER
Login for pricing
|
Microconnect HDM19191.5V1.4W HDMI kabe...
Login for pricing
|
Microconnect HDM19191FV1.4 HDMI kabel...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
CA-HDMI-P20CU-0010-BK
|
HDACMM50CM
|
HD3MM5MW
|
308-98
|
HDM19191.5V1.4W
|
HDM19191FV1.4
|
| Merk |
Lanberg
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
SANDBERG
|
MicroConnect
|
MicroConnect
|
| Aansluiting 1 |
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
| Aansluiting 2 |
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type C (Mini)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
| Aansluiting 1 type |
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
| Aansluiting 2 type |
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Female connector
|





