Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Kobo Stylus 2 white stylus-pen 14,5 g Wit
Artikelnummer
N605-AC-WH-S-PN
Login for pricing
Op voorraad
Kobo Stylus 2 white, E-book lezer, Kobo, Wit, Zwart, Ingebouwd, Universeel
Kobo Stylus 2 white stylus-pen 14,5 g Wit is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Stylus-pennen
| Artikelnummer | N605-AC-WH-S-PN |
|---|---|
| EAN | 0681495009794 |
| Merk | Rakuten Kobo |
| Availability | Y |
Kobo Stylus 2 white. Apparaatcompatibiliteit: E-book lezer, Merkcompatibiliteit: Kobo, Kleur van het product: Wit. Gewicht: 14,5 g, Diepte: 156,6 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Technische details | |
|---|---|
| Toepasbaarheid | Universeel |
| Diepte | 156,6 mm |
| Drukniveau's | 4096 |
| Merkcompatibiliteit | Kobo |
| Kleur van het product | Wit |
| Type batterij | Ingebouwd |
| Kenmerken | |
| Toepasbaarheid | Universeel |
| Drukniveau's | 4096 |
| Merkcompatibiliteit | Kobo |
| Kleur van het product | Wit |
| Type batterij | Ingebouwd |
| Apparaatcompatibiliteit | E-book lezer |
| Tipkleur | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte | 156,6 mm |
| Gewicht | 14,5 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Navulling tip | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Oplaadbare batterij | Ja |
| Batterij-indicator | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Kobo Stylus 2 white stylus-pen 14,5 g...
Login for pricing
|
Bestseller
Motorola SG-TC7X-STYLUS-03 stylus-pen...
Login for pricing
|
New
DELL PN557W stylus-pen 20,4 g Zwart
Login for pricing
|
Recommended
Logitech 914-000034 stylus-pen 20 g Or...
Login for pricing
|
Popular
Epson Interactive Pen - ELPPN05A - Ora...
Login for pricing
|
Epson Interactive Pen - ELPPN05B - Blu...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
N605-AC-WH-S-PN
|
SG-TC7X-STYLUS-03
|
PN557W
|
914-000034
|
V12H773010
|
V12H774010
|
| Merk |
Rakuten Kobo
|
ZEBRA
|
Dell
|
LOGITECH
|
EPSON
|
EPSON
|
| Merkcompatibiliteit |
Kobo
|
n.v.t.
|
Dell
|
Apple (brand)
|
Epson
|
Epson
|
| Apparaatcompatibiliteit |
E-book reader
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Tablet computer
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|




