Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Kobo N257-AC-BK-U-PL afstandsbediening Bluetooth Tablet Drukknopen
Artikelnummer
N257-AC-BK-U-PL
Kobo N257-AC-BK-U-PL afstandsbediening Bluetooth Tablet Drukknopen is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Afstandsbedieningen
| Artikelnummer | N257-AC-BK-U-PL |
|---|---|
| EAN | 0681495010646 |
| Merk | Rakuten Kobo |
| Availability | Y |
Kobo N257-AC-BK-U-PL. Merkcompatibiliteit: Kobo, juiste gebruik afstandsbediening: Tablet, Interface: Bluetooth. Maximumbereik: 20 m. Input type: Drukknopen
| Design | |
|---|---|
| Input type | Drukknopen |
| Interface | Bluetooth |
| Kleur van het product | Zwart |
| juiste gebruik afstandsbediening | Tablet |
| Merkcompatibiliteit | Kobo |
| Prestatie | |
| Maximumbereik | 20 m |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Accu/Batterij | |
| Oplaadbaar | Nee |
| Type batterij | AAA |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 30 mm |
| Diepte | 99,6 mm |
| Hoogte | 22,1 mm |
| Gewicht | 35,2 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Knoppen | |
| Input type | Drukknopen |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Kobo N257-AC-BK-U-PL afstandsbediening...
Login for pricing
|
Hot Product
Logitech Group afstandsbediening RF Dr...
Login for pricing
|
Sony 148754013 afstandsbediening Digit...
Login for pricing
|
Sony 147927551 afstandsbediening Digit...
Login for pricing
|
Popular
Samsung BN59-01180A afstandsbediening...
Login for pricing
|
New
Samsung AK59-00167A afstandsbediening...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
N257-AC-BK-U-PL
|
993-001142
|
148754013
|
147927551
|
BN59-01180A
|
AK59-00167A
|
| Merk |
Rakuten Kobo
|
LOGITECH
|
SONY
|
SONY
|
Samsung
|
Samsung
|





