Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Kensington Polssteunen met Duo Gel
Artikelnummer
62397
Kensington Polssteunen met Duo Gel is te bestellen in veelvoud van 1
- Voldoet aan de teststandaard MIL-STD-810H Testmethode 504.3 Verontreiniging door vloeistoffen, voor weerstand tegen degradatie bij blootstelling aan reinigende en desinfecterende vloeistoffen als alcohol of bleekmiddel gedurende minimaal 24 uur.
- Toetsenbord-polssteun in 2 kleuren voor meer comfort
- Gelkussen volgt de natuurlijke curve van uw pols en hand zodat u comfortabel kunt werken
- Ventilatiekanaal tussen de 2 polsstuendelen zorgt ervoor dat uw polsen en handen koel en droog blijven
Categorie: Polssteunen

Bescherming bij afvegen
Voldoet aan de teststandaard MIL-STD-810H Testmethode 504.3 Verontreiniging door vloeistoffen, voor weerstand tegen degradatie bij blootstelling aan reinigende en desinfecterende vloeistoffen als alcohol of bleekmiddel gedurende minimaal 24 uur.
Polssteun tilt uw polsen op zodat u in een ergonomisch gezonde houding werkt
| Kenmerken | |
|---|---|
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Materiaal | Gel |
| Kleur van het product | Zwart, Blauw |
| Certificering | MIL-STD-810H Method 504.3 Contamination by Fluids |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 710 g |
| Afmetingen (B x D x H) | 240 x 182 x 25 mm |
| Breedte | 240 mm |
| Diepte | 182 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Breedte verpakking | 132 mm |
| Diepte verpakking | 31 mm |
| Hoogte verpakking | 576 mm |
| Gewicht verpakking | 840 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 132 mm |
| Diepte verpakking | 31 mm |
| Hoogte verpakking | 576 mm |
| Gewicht verpakking | 840 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 160 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 593 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 162 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 3,87 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 4 stuk(s) |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10636638006199 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Technische details | |
| Materiaal | Gel |
| Kleur van het product | Zwart, Blauw |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Kensington Polssteunen met Duo Gel
Login for pricing
|
Kensington Polssteunen met gel
Login for pricing
|
Bestseller
Kensington Polssteun met gel, in hoogt...
Login for pricing
|
BakkerElkhuizen Trapezium Ergo Wrist R...
Login for pricing
|
New
Kensington ErgoSoft polssteun voor mec...
Login for pricing
|
Kensington ErgoSoft-polssteun voor sla...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
62397
|
62385
|
22701
|
BNETWRC
|
K52798WW
|
K52800WW
|
| Merk |
KENSINGTON
|
KENSINGTON
|
KENSINGTON
|
BakkerElkhuizen
|
KENSINGTON
|
KENSINGTON
|
| Kleur van het product |
n.v.t.
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|





