Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Kensington K33065WW hoofdtelefoon/headset Bedraad USB Type-A
Artikelnummer
K33065WW
Kensington K33065WW hoofdtelefoon/headset Bedraad USB Type-A is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
| Artikelnummer | K33065WW |
|---|---|
| EAN | 0085896330653 |
| Merk | KENSINGTON |
| Availability | Y |
Kensington K33065WW. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Snoerlengte: 1,8 m
| Prestatie | |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB-connector | USB Type-A |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Hoofdtelefoon | |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 235 mm |
| Diepte verpakking | 335 mm |
| Hoogte verpakking | 75 mm |
| Gewicht verpakking | 170 g |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 400 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 500 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 312 mm |
| Netto gewicht kartonnen doos | 6,8 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 7,6 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 40 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Minimum bestelhoeveelheid | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
New
Kensington K33065WW hoofdtelefoon/head...
Login for pricing
|
Hot Product
Logitech H540 USB Computer Headset Met...
Login for pricing
|
Recommended
Logitech 981-000519 hoofdtelefoon/head...
Login for pricing
|
Bestseller
Logitech H570e headset Comfortabel, be...
Login for pricing
|
Jabra Evolve 20 Headset Bedraad Hoofdb...
Login for pricing
|
Popular
Jabra Evolve 20 Headset Bedraad Hoofdb...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
K33065WW
|
981-000480
|
981-000519
|
981-000575
|
4993-829-209
|
4993-823-109
|
| Merk |
KENSINGTON
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
JABRA
|
JABRA
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wired
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Wired
|
Wired
|
| Draagwijze |
n.v.t.
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
| Aanbevolen gebruik |
n.v.t.
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
| Type product |
n.v.t.
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
| Microfoontype |
n.v.t.
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|




