Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Kensington Contour 2.0 EQ Executive Laptop Backpack 14"
- Comfortabel ergonomisch ontwerp met warmte-afvoerende, gebogen achterkant.
- Gevoerd laptopcompartiment met vergrendelbare ritssluitingen.
- Duurzaam, waterbestendig 1680D-polyester met 39% post-consumer recycled (PCR) materiaal waarin 36 plastic flesjes van 250 ml zijn verwerkt.
- Verborgen RFID-blokkerend vak om gevoelige pasjes en ID-kaarten te beschermen tegen scanning door onbevoegden.
- Reisvriendelijk ontwerp met trolleyband.
- Meerdere zakken om accessoires, waterflesjes, paraplu's en andere reisbenodigdheden in op te bergen.
- Gevoerde schouderbanden en handgrepen zorgen voor comfortabele en veelzijdige draagopties.
- 5 jaar beperkte garantie.
| Artikelnummer | K60383EU |
|---|---|
| EAN | 5028252596862 |
| Merk | KENSINGTON |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
Comfortabel ergonomisch ontwerp
De warmte-afvoerende, gebogen achterkant helpt om gewicht van de schouders naar de heupen te verplaatsen voor extra comfort.
Gevoerd en vergrendelbaar laptopcompartiment
Het gevoerde laptopcompartiment biedt valbescherming die uw apparaten beschermt tegen stoten en vallen, terwijl de afsluitbare en niet‑doorboorbare ritssluitingen helpen om diefstal van apparaten te voorkomen.
Robuust ontwerp met verbeterde duurzaamheid
Gemaakt van duurzaam, waterbestendig 1680D-polyester met 39% post-consumer recycled (PCR) materiaal (waarin 36 plastic flessen van 250 ml zijn verwerkt), wat zorgt voor betrouwbare bescherming tegen slijtage, perforatie en scheuren.
RFID‑beschermingsvak
Het verborgen vak met RFID-blokkering beschermt gevoelige pasjes en ID-kaarten tegen scanning door onbevoegden en houdt ze georganiseerd en binnen handbereik.
Reisvriendelijk ontwerp
Voorzien van een trolleyband voor eenvoudige bevestiging aan bagage en een incheckvriendelijk ontwerp voor een prettige ervaring op het vliegveld.
Geïntegreerde zij- en accessoirevakken
Meerdere zakken om accessoires, waterflesjes, paraplu's en andere reisbenodigdheden in op te bergen.
Gevoerde schouderbanden en handgrepen
Gevoerde schouderbanden en een praktische draaggreep zorgen voor comfortabele en veelzijdige draagopties en maken transport eenvoudig.
Vertrouwde kwaliteit
Deze backpack biedt betrouwbare kwaliteit en vakmanschap en wordt geleverd met 5 jaar beperkte garantie.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Type etui | Rugzak |
| Draaghandvat | Ja |
| Certificering | EU REACH, CA Prop 65 |
| Maximale schermgrootte | 35,6 cm (14") |
| Geïntegreerde compartimenten | Ja |
| Tabletvak | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Materiaal | Polyester |
| Land van herkomst | China |
| Voorvak | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Alle merken |
| Gewicht en omvang | |
| Volume | 19,5 l |
| Breedte | 356 mm |
| Diepte | 178 mm |
| Hoogte | 445 mm |
| Gewicht | 900 g |
| Afmetingen notebookvak(W x D x H) | 270 x 360 x 25,4 mm |
| Breedte verpakking | 140 mm |
| Diepte verpakking | 350 mm |
| Hoogte verpakking | 445 mm |
| Gewicht verpakking | 925 g |
| Aanbevolen gewicht | 9070 kg |
| Design | |
| Type etui | Rugzak |
| Draaghandvat | Ja |
| Certificering | EU REACH, CA Prop 65 |
| Maximale schermgrootte | 35,6 cm (14") |
| Geïntegreerde compartimenten | Ja |
| Tabletvak | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Materiaal | Polyester |
| Land van herkomst | China |
| Voorvak | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Alle merken |
| Technische details | |
|---|---|
| Type etui | Rugzak |
| Draaghandvat | Ja |
| Certificering | EU REACH, CA Prop 65 |
| Voorvak | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Overige specificaties | |
| Netto gewicht kartonnen doos | 3,2 kg |
| Land van herkomst | China |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 140 mm |
| Diepte verpakking | 350 mm |
| Hoogte verpakking | 445 mm |
| Gewicht verpakking | 925 g |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 620 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 450 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 350 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 4,5 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 4 stuk(s) |
| Netto gewicht kartonnen doos | 3,2 kg |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Kensington Contour 2.0 EQ Executive La...
Login for pricing
|
Hot Product
Targus 15 - 15.4 inch / 38.1 - 39.1cm...
Login for pricing
|
Popular
Kensington Trek Ultrabook Rugzak
Login for pricing
|
Kensington Contour Laptop Backpack - 1...
Login for pricing
|
Recommended
Umates TopLoaders Protector15 40,6 cm...
Login for pricing
|
New
Wenger/SwissGear 600638 laptoptas 43,2...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
K60383EU
|
TSB700EU
|
K62591EU
|
1500234
|
10-101
|
600638
|
| Merk |
KENSINGTON
|
TARGUS
|
KENSINGTON
|
KENSINGTON
|
Umates
|
Wenger/SwissGear
|
| Materiaal |
Polyester
|
Polyester
|
n.v.t.
|
Polyester
|
Nylon
|
n.v.t.
|
| Maximale schermgrootte |
12" to 15"
|
154" to 201"
|
12" to 15"
|
15" to 16"
|
15" to 16"
|
16" to 17"
|
| Merkcompatibiliteit |
Any brand
|
Universal
|
Any brand
|
Any brand
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Type etui |
Backpack
|
Backpack
|
Backpack
|
Backpack
|
Briefcase
|
Backpack
|
| Hoofdkleur van product |
n.v.t.
|
Black
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





