Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Jabra Scheduler UC 25,6 cm (10.1") 1920 x 1200 Pixels 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) Zwart Bluetooth
Artikelnummer
8020-239
Login for pricing
Op voorraad
Jabra Scheduler UC, 25,6 cm (10.1"), 1920 x 1200 Pixels, 16:10, Zwart, Kensington, Android 13.0
Jabra Scheduler UC 25,6 cm (10.1") 1920 x 1200 Pixels 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) Zwart Bluetooth is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Schermen voor vergaderzalen
| Artikelnummer | 8020-239 |
|---|---|
| EAN | 5706991035735 |
| Merk | JABRA |
| Availability | Y |
Jabra Scheduler UC. Beeldschermdiagonaal: 25,6 cm (10.1"), Resolutie: 1920 x 1200 Pixels, Beeldverhouding: 16:10. Kleur behuizing: Zwart, Kabelslot sleuf type: Kensington. Inclusief besturingssysteem: Android 13.0. Wi-Fi-standaarden: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac). Type Power over Ethernet (PoE) ondersteunt: Active PoE
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldschermdiagonaal | 25,6 cm (10.1") |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Touchscreen | Ja |
| Design | |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Prestatie | |
| Inclusief besturingssysteem | Android 13.0 |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| Netwerk | |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Wifi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Energie | |
|---|---|
| Type Power over Ethernet (PoE) ondersteunt | Active PoE |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 248,2 mm |
| Diepte | 50,3 mm |
| Hoogte | 169,2 mm |
| Gewicht | 670,72 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Montage gereedschap | Ja |
| Technische details | |
| Gecertificeerd voor Microsoft Teams | Ja |
| Kenmerken | |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
You may also be interested in
| Product |
Jabra Scheduler UC 25,6 cm (10.1"...
Login for pricing
|
Loop24 LM-1052T 25,6 cm (10.1") 1...
Login for pricing
|
Humly Booking Device 8,79 cm (3.46&quo...
Login for pricing
|
Yealink CTP25
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
8020-239
|
LM-102035
|
HUM10205
|
1303132
|
| Merk |
JABRA
|
Loop24
|
HUMLY
|
Yealink
|
| Materiaal behuizing |
n.v.t.
|
Polycarbonate (PC)
|
Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS)
|
n.v.t.
|
| Ingebouwde camera |
n.v.t.
|
N
|
N
|
N
|
| Display technologie |
n.v.t.
|
LED
|
LCD
|
IPS
|
| Kleur behuizing |
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|



