Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Jabra Perform 75 Headset Hoofdband USB Type-C Bluetooth Zwart
Artikelnummer
5111-119
Jabra Perform 75 Headset Hoofdband USB Type-C Bluetooth Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
- Met de Push-to-Talk knop in een oogwenk in gesprek
- Universeel compatibel met elke spraakgestuurde app
- Hot-swappable batterij voor minimale uitvaltijd
- Modulair ontwerp en eenvoudig koppelen voor naadloze dienstwisseling
- Gereed voor gedeeld gebruik: makkelijk te desinfecteren na elk gebruik met een doekje met 70% isopropylalcohol*
- Flexibel en lichtgewicht voor non-stop comfort
- Aanpasbare draagstijlen
- Met 99% noise-cancelling microfoon blijf je verstaanbaar in rumoerige omgevingen
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
| Artikelnummer | 5111-119 |
|---|---|
| EAN | 5706991031423 |
| Merk | JABRA |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
Jabra Perform 75. Type product: Headset. Bluetooth. Frequentiebereik koptelefoon: 20 - 20000 Hz. Aansluitbereik: 100 m. Gewicht: 111,4 g. Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Headset |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| FM-radio | Nee |
| Headset type | Monauraal |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -30 - 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | -30 - 45 °C |
| Certificering | FCC;ISED;CE;RoHS;REACH;Proposition 65;TCO 9 |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Virtuele surround | Nee |
| LED-indicatoren | Bluetooth, Batterijstatus |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP65 |
| Hartslag monitor | Nee |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Werkt met Amazon Alexa | Nee |
| Bewegingssensor | Nee |
| Gehoorbeschermingstechnologieën | Sidetone-technologie |
| Toegangsprofiel telefoonboek (PBAP) | Nee |
| OTA (Over-the-air) updates | Nee |
| HD-stem | Ja |
| Doorgelust | Nee |
| Automatisch verbinden | Nee |
| Stalen scharnieren | Nee |
| Drukontlasting oor | Nee |
| Refurbished | Nee |
| Beengeleidingssensor | Nee |
| Unified communications | Nee |
| Push-to-Talk (PTT) | Nee |
| Krachtige bas | Nee |
| Design | |
| Type product | Headset |
| Headset type | Monauraal |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | FCC;ISED;CE;RoHS;REACH;Proposition 65;TCO 9 |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| USB-connector | USB Type-C |
| Bluetooth | Ja |
| Aansluitbereik | 100 m |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AAC, SBC, HSP, HFP |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nee |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
| Hoofdtelefoon | |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 - 20000 Hz |
| Diameter van de luidspreker | 2 cm |
| Ruisonderdrukkingstype | Passief |
| Hartslag monitor | Nee |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| HearThrough | Nee |
| Microfoon | |
| Frequentie microfoon | 50 - 14000 Hz |
| Gevoeligheid microfoon | -26 dB |
| Microfoon mute | Ja |
| Digital Signal Processing (DSP) | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Accu/Batterij | |
| Oplaadbare batterij | Ja |
| Gesprekstijd | 20 uur |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 300 mAh |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 3 uur |
| Standby tijd | 168 uur |
| Snel opladen | Nee |
| Accu gestuurd | Ja |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Vervangbare batterij | Ja |
| Indicatie | |
| Batterij-indicator | Ja |
| LED-indicatoren | Bluetooth, Batterijstatus |
| Muziekspeler | |
| FM-radio | Nee |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -30 - 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | -30 - 45 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 186,7 mm |
| Diepte | 28,3 mm |
| Hoogte | 47 mm |
| Gewicht | 111,4 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 163,5 mm |
| Diepte verpakking | 62 mm |
| Hoogte verpakking | 170 mm |
| Verpakkingshoogte (imperiaal) | 17 cm (6.69") |
| Verpakkingsdiepte (imperiaal) | 6,2 cm (2.44") |
| Verpakkingsbreedte (imperiaal) | 16,4 cm (6.44") |
| Opbergetui | Nee |
| Verpakkingsinhoud | Headset;Foam ear cushion;USB-C to USB-A cable;Quick Start Guide;Safety Information and Warranty |
| Inhoud van de verpakking | |
| USB kabel lengte | 1,2 m |
| Verpakkingsinhoud | Headset;Foam ear cushion;USB-C to USB-A cable;Quick Start Guide;Safety Information and Warranty |
| Opbergetui | Nee |
| Oplaadstation | Nee |
| Oplaadhouder | Nee |
| Oorkussenmateriaal | Schuim |
| Technische details | |
| Oplaadstation | Nee |
| Gemakkelijke koppeling | Ja |
| Multipoint-connectiviteit | Nee |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Leveranciersinformatie | |
| Oplaadtijd | 180 min |
| Overige specificaties | |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Luidspreker | Nee |
| Hoogte | 4,7 cm (1.85") |
| Diepte (imperiaal) | 2,82 cm (1.11") |
| Breedte | 18,7 cm (7.35") |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AAC, SBC, HSP, HFP |
| Digital Signal Processing (DSP) | Ja |
| Ondersteunde applicaties | Jabra Direct;Jabra SDK;Jabra Xpress |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nee |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
| Batterij-indicator | Ja |
| USB kabel lengte | 1,2 m |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Virtuele surround | Nee |
| Verpakkingsinhoud | Headset;Foam ear cushion;USB-C to USB-A cable;Quick Start Guide;Safety Information and Warranty |
| Oplaadtijd | 180 min |
| Hartslag monitor | Nee |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | -22 - 140 °F |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Beschermetui | Nee |
| Automatische volumebijstelling | Nee |
| Spraakbesturing | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Jabra Perform 75 Headset Hoofdband USB...
Login for pricing
|
New
Jabra Evolve 65 Headset Bedraad en dra...
Login for pricing
|
Recommended
Jabra Evolve 65 Headset Bedraad en dra...
Login for pricing
|
Popular
Jabra Pro 920 Duo Headset Draadloos Ho...
Login for pricing
|
Jabra Evolve 65 Headset Bedraad en dra...
Login for pricing
|
Jabra Evolve 75 Headset Bedraad en dra...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
5111-119
|
6593-823-309
|
6599-823-309
|
920-29-508-101
|
6593-823-499
|
7599-838-199
|
| Merk |
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
| Connectiviteitstechnologie |
n.v.t.
|
Wired & Wireless
|
Wired & Wireless
|
Wireless
|
Wired & Wireless
|
Wired & Wireless
|
| Draagwijze |
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
| Aanbevolen gebruik |
n.v.t.
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
| Type product |
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
| Microfoontype |
n.v.t.
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|





