Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Jabra Perform 45 SE Headset Draadloos Hoofdband, oorhaak Business/Everyday USB Type-C Bluetooth Zwart
| Artikelnummer | 5131-119 |
|---|---|
| EAN | 5706991035766 |
| Merk | JABRA |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
Inpluggen en je bereik vergroten
Perform 45 SE is gebouwd voor de detailhandel. Maar de sterke punten maken het ook ideaal voor push-to-talk toepassingen in andere sectoren, van horeca en gezondheidszorg tot evenementen en de bouw. Hij biedt overal waar hands free communicatie cruciaal is dezelfde helderheid, comfort, gebruiksgemak en duurzaamheid.
Klaar voor klantgericht werk
Van de winkelvloer tot de kassa en het magazijn, headsets helpen medewerkers om een betere klantenservice te bieden. Perform 45 SE is zo ontworpen dat je er niet op hoeft te letten, zodat medewerkers aanspreekbaar blijven.
Volledig gefocust op de klant
Naarmate de verwachtingen inzake klantenservice toenemen, kan het soms moeilijk zijn om klanten te helpen. Als de Face2Face-modus wordt geactiveerd - door de microfoonarm van de Perform 45 SE op te tillen - wordt alle inkomende audio direct gedempt, zodat medewerkers hun klanten de volle aandacht kunnen geven. Als je hem weer naar beneden trekt, kunnen ze weer met het team meedoen.
Meteen goed
Winkels zijn rumoerig en druk. Perform 45 SE biedt verbeterde noise cancellation van de microfoon, waarmee tot 93%* van het achtergrondgeluid wordt verwijderd, zodat medewerkers meteen te horen zijn.
Directe, naadloze teamcommunicatie
De detailhandel gaat snel. Als medewerkers hulp nodig hebben, dan hebben ze die nu nodig. Met push-to-talk kunnen ze gewoon op de knop drukken en spreken. PTT werkt direct inzetbaar met de Walkie Talkie-app in Microsoft Teams, Zello en Zebra Workcloud Sync, zodat teams snel aan de slag kunnen. De configuratie is eenvoudig en kan worden afgestemd op de workflows in je winkel voor een consistente werking in verschillende diensten.
Comfortabel. Gebruiksvriendelijk. Eenvoudig schoon te maken.
Makkelijk te dragen op beide oren en je hebt meteen toegang tot de PTT-knop, zodat medewerkers aan het begin van hun dienst niet hoeven te zoeken naar de knoppen. Hij is makkelijk te desinfecteren na elk gebruik en heeft een IP54-classificatie, ideaal voor dagelijks gebruik in winkels.
Energie voor lange diensten
Je medewerkers hebben tot 11 uur gesprekstijd, zodat ze de hele dag verbonden blijven. Opladen is makkelijk met USB-C, en voor opstellingen met meerdere apparaten werkt hij met de Perform Charging Stand, 5-Bay**, zodat teams altijd paraat zijn.
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Headset |
| Microfoontype | Boom |
| Aanbevolen gebruik | Business/Everyday |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| FM-radio | Nee |
| Headset type | Monauraal |
| Draagwijze | Hoofdband, oorhaak |
| Kleur van het product | Zwart |
| Volumeregeling | Knop |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 45 °C |
| Plug and play | Ja |
| Compatibele producten | Zello, Zebra Workcloud Sync, Walkie Talkie app in Microsoft Teams |
| Certificering | ISED;FCC;REACH;Proposition 65;CE;RoHS |
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Soort bediening | Knoppen |
| Draadloos opladen | Nee |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Virtuele surround | Nee |
| LED-indicatoren | Bluetooth |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP54 |
| Hartslag monitor | Nee |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Werkt met Amazon Alexa | Nee |
| Bewegingssensor | Nee |
| Gehoorbeschermingstechnologieën | Sidetone-technologie |
| Toegangsprofiel telefoonboek (PBAP) | Nee |
| OTA (Over-the-air) updates | Ja |
| HD-stem | Nee |
| Doorgelust | Nee |
| Aantal opgeslagen gekoppelde apparaten | 8 |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 2 |
| Automatisch verbinden | Nee |
| Stalen scharnieren | Nee |
| Drukontlasting oor | Nee |
| Materiaal behuizing | Polycarbonaat (PC), Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Thermoplastic polyurethaan (TPU) |
| Refurbished | Nee |
| Beengeleidingssensor | Nee |
| Voorgesteld geslacht | Jongen/meisje |
| Aanbevolen leeftijdscategorie | Volwassene |
| Marktsegment | Consument |
| Design | |
| Type product | Headset |
| Microfoontype | Boom |
| Headset type | Monauraal |
| Draagwijze | Hoofdband, oorhaak |
| Kleur van het product | Zwart |
| Volumeregeling | Knop |
| Compatibele producten | Zello, Zebra Workcloud Sync, Walkie Talkie app in Microsoft Teams |
| Certificering | ISED;FCC;REACH;Proposition 65;CE;RoHS |
| Soort bediening | Knoppen |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| USB-connector | USB Type-C |
| Bluetooth | Ja |
| Aansluitbereik | 100 m |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AAC, SBC, HSP, HFP |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nee |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
| Hoofdtelefoon | |
| Maximum input vermogen | 5 mW |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 - 20000 Hz |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Diameter van de luidspreker | 1 cm |
| Hartslag monitor | Nee |
| Oordopjesmateriaal | Silicone |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| HearThrough | Nee |
| Microfoon | |
| Microfoontype | Boom |
| Frequentie microfoon | 50 - 14000 Hz |
| Gevoeligheid microfoon | -38 dB |
| Microfoon mute | Ja |
| Digital Signal Processing (DSP) | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| MEMS (Micro-Electro-Mechanical System) microfoon | Ja |
| Regeleenheid | |
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Soort bediening | Knoppen |
| Accu/Batterij | |
| Oplaadbare batterij | Nee |
| Gesprekstijd | 11 uur |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 100 mAh |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 2,5 uur |
| Standby tijd | 90 uur |
| Snel opladen | Nee |
| Accu gestuurd | Ja |
| Draadloos opladen | Nee |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Oplaadbron | USB |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | Bluetooth |
| Muziekspeler | |
|---|---|
| FM-radio | Nee |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 45 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 20 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 131 mm |
| Diepte verpakking | 41,5 mm |
| Hoogte verpakking | 171 mm |
| Opbergetui | Nee |
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C |
| Verpakkingsinhoud | Headset;3 sizes of EarGels;Safety Information and Warranty;USB-C to USB-A cable |
| Inhoud van de verpakking | |
| USB kabel lengte | 1,2 m |
| Verpakkingsinhoud | Headset;3 sizes of EarGels;Safety Information and Warranty;USB-C to USB-A cable |
| Opbergetui | Nee |
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Oplaadstation | Nee |
| Accessoires inbegrepen in set | Siliconen oordopjes (3 maten) |
| Garantiekaart | Ja |
| Oplaadhouder | Nee |
| Oordopjesmateriaal | Silicone |
| Technische details | |
| Maximum input vermogen | 5 mW |
| Oplaadstation | Nee |
| Gemakkelijke koppeling | Ja |
| Oordopjes | 3 eargels (one premounted standard eargel) |
| Multipoint-connectiviteit | Nee |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Leveranciersinformatie | |
| Oplaadtijd | 120 min |
| Overige specificaties | |
| Maximum input vermogen | 5 mW |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| Volumeregeling | Knop |
| Luidspreker | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AAC, SBC, HSP, HFP |
| Digital Signal Processing (DSP) | Ja |
| Ondersteunde applicaties | Jabra Direct;Jabra Xpress |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nee |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
| USB kabel lengte | 1,2 m |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Virtuele surround | Nee |
| Verpakkingsinhoud | Headset;3 sizes of EarGels;Safety Information and Warranty;USB-C to USB-A cable |
| Oplaadtijd | 120 min |
| Hartslag monitor | Nee |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 14 - 140 °F |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Beschermetui | Nee |
| Garantiekaart | Ja |
| Automatische volumebijstelling | Nee |
| Spraakbesturing | Ja |
| Talen voor spraakbegeleiding | Engels |
You may also be interested in
| Product |
New
Jabra Perform 45 SE Headset Draadloos...
Login for pricing
|
Popular
Jabra Biz 2300 Headset Bedraad Hoofdba...
Login for pricing
|
Bestseller
Jabra Biz 2300 Headset Bedraad Hoofdba...
Login for pricing
|
Hot Product
Jabra Biz 2300 Headset Bedraad Hoofdba...
Login for pricing
|
Recommended
Jabra 2393-823-109 hoofdtelefoon/heads...
Login for pricing
|
Jabra Biz 2300 Headset Bedraad Hoofdba...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
5131-119
|
2399-823-109
|
2309-820-104
|
2399-829-109
|
2393-823-109
|
2303-820-104
|
| Merk |
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wireless
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Draagwijze |
Ear-hook
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
| Aanbevolen gebruik |
Business/Everyday
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
| Type product |
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
| Microfoontype |
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|


