Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Jabra Evolve3 75 Headset Draadloos Hoofdband Oproepen/muziek USB Type-C Bluetooth Zwart
| Artikelnummer | 37599-989-889 |
|---|---|
| EAN | 5706991035025 |
| Merk | JABRA |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
Geluid op zijn best. Overal.
Jabra ClearVoice™maakt gebruik van AI-aangedreven deep learning, getraind op 60 miljoen echte zinnen, om je stem te isoleren en achtergrondgeluid te elimineren. Bel op een drukke straat of naast een praatgrage collega, het enige wat je hoort is je eigen stem, kristalhelder. En met het verbeterde ruimtelijke geluid voelt het alsof je echt tegenover elkaar zit, waardoor lange gesprekken veel minder vermoeiend zijn.
Laat de wereld even stil zijn. Blijf gefocust.
Jabra Advanced ANC™past zich dynamisch aan jou en je omgeving aan en onderdrukt ongewenst achtergrondgeluid, zodat jij ongestuurd naar je muziek kunt luisteren en, in tegenstelling tot bij andere headsets, ook naar je gesprekspartners. Zelfs als je in de drukke spits zit of in een luidruchtig café werkt, kan niks je concentratie verstoren.
Jouw stem. Jouw snelle toegang tot alles.
Evolve3 75 werkt soepel samen met je favoriete Gen AI-assistent, zodat je hands free productief kunt blijven, gewoon door te praten. De app herkent meer dan 9 van de 10 woorden, dus je hoeft jezelf niet te herhalen. En omdat praten drie keer sneller gaat dan typen, krijg je meer gedaan, sneller.
Ga verder. Laad sneller op.
Na 5 minuten snelladen kun je tot wel 5 uur lang bellen, dus je zit nooit zonder batterij voor een belangrijk gesprek. Met een volle batterij kun je tot wel 22 uur bellen of maar liefst 110 uur muziek luisteren, genoeg om zelfs de langste week door te komen.
De vrijheid van draadloos. Snel opladen. Geen stress.
Voelt lichter. Focust sterker.
Met zijn 180 gram voelt de Evolve3 75 echt licht aan. Het ontwerp zit lekker op je oren in plaats van eromheen, zodat je de hele dag comfortabel, alert en vrij kunt bewegen. Ventilerende kussens houden alles koel en het strakke ontwerp zonder microfoon ziet er in het café net zo goed uit als in een vergaderruimte.
Vouw hem op in een compact etui en stop hem in je tas: geweldig geluid hoeft niet zwaar te zijn.
Altijd up-to-date. Altijd vooraan.
Met updates via Jabra Plusblijft je headset een stap voor op de rest en wordt hij steeds beter. IT-teams kunnen apparaten op afstand installeren en beheren via Jabra Plus Management, terwijl gebruikers hun audio-instellingen kunnen aanpassen via de Jabra Plus Mobile- of Desktop-app*.
Of je nu één of honderd headsets beheert, het is simpel, soepel en altijd synchroon.
*Evolve3 75/85 wordt bij introductie ondersteund in Jabra Plus Management (voor IT-beheerders) en Jabra Plus Mobile App (voor individuele gebruikers), Jabra Direct en Jabra Xpress. Stap over naar Jabra Plus Desktop App voor individuele gebruikers zodra deze beschikbaar is.
Ook gemaakt voor muziek
De Evolve3 75 is niet alleen gemaakt voor unstoppable gesprekken, hij is ook ideaal voor alles daartussenin. Met vol, hi-fi geluid met LC3 audioklinken je playlists, podcasts en video's dieper, duidelijker en realistischer dan ooit.
Pas je geluid aan met de Jabra Plus-app, zodat het past bij je stemming of het moment.
Directe verbinding. Moeiteloze controle.
Maak direct verbinding met Bluetooth® Fast Pair. Wissel tijdens het werken makkelijk tussen apparaten dankzij dubbele connectiviteit. Neem met één tik gesprekken aan, pauzeer automatisch als je hem afzet en speel af als je hem weer opzet. En gebruik de 360° Busylightom te laten weten dat je niet gestoord wilt worden zonder een woord te zeggen. Elk klein detail van de Evolve3 75 is ontworpen om bij jouw stijl te passen.
Beveiliging die op de achtergrond werkt
Evolve3 75 heeft topklasse versleuteling en veilige chipsets, zodat je gesprekken, gegevens en spraakberichten op elk niveau veilig zijn, zonder gedoe. Of je nu een product pitcht, cijfers presenteert of gewoon even bijpraat, de beveiliging werkt stil op de achtergrond, zodat je je volledig op je werk kunt concentreren.
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Headset |
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Land van herkomst | Thailand |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| FM-radio | Nee |
| Headset type | Stereofonisch |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 50 °C |
| Certificering | Zoom;Google Meet;Apple MFi;Apple Find My;Google Find Hub Network;Google Fast Pair;Works with all leading UC platforms |
| Werkt met de Google Assistent | Ja |
| Draadloos opladen | Ja |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Virtuele surround | Nee |
| LED-indicatoren | Call |
| Hartslag monitor | Nee |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Geoptimaliseerd voor | Unified Communication |
| Werkt met Apple Siri | Ja |
| Werkt met Amazon Alexa | Nee |
| Bewegingssensor | Nee |
| Gehoorbeschermingstechnologieën | Sidetone-technologie, Jabra PeakStop, Jabra IntelliTone |
| Toegangsprofiel telefoonboek (PBAP) | Nee |
| OTA (Over-the-air) updates | Ja |
| HD-stem | Nee |
| Doorgelust | Nee |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 2 |
| Automatisch verbinden | Ja |
| Stalen scharnieren | Nee |
| Drukontlasting oor | Nee |
| Materiaal behuizing | Polycarbonaat (PC), Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Refurbished | Nee |
| Beengeleidingssensor | Nee |
| Clear-Voice-technologie | Ja |
| Design | |
| Type product | Headset |
| Headset type | Stereofonisch |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | Zoom;Google Meet;Apple MFi;Apple Find My;Google Find Hub Network;Google Fast Pair;Works with all leading UC platforms |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB-connector | USB Type-C |
| Bluetooth | Ja |
| Aansluitbereik | 30 m |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AAC, LC3, SBC, AVRCP, HSP, HFP, SPP, PBP, TMAP |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Frequentierespons (gespreksmodus) | 100 - 14500 Hz |
| Frequentierespons (muziekmodus) | 20 - 20000 Hz |
| Hoofdtelefoon | |
| Maximum input vermogen | 20 mW |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 - 20000 Hz |
| Impedantie | 35 Ohm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 108,5 dB |
| Diameter van de luidspreker | 3,2 cm |
| Ruisonderdrukkingstype | Passief |
| Hartslag monitor | Nee |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Ruisonderdrukking | Nee |
| HearThrough | Ja |
| Microfoon | |
| Frequentie microfoon | 100 - 14500 Hz |
| Gevoeligheid microfoon | -36 dB |
| Microfoon mute | Ja |
| Digital Signal Processing (DSP) | Ja |
| Aantal microfoons | 6 |
| Accu/Batterij | |
| Oplaadbare batterij | Ja |
| Gesprekstijd | 22 uur |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Continue audio-afspeeltijd | 110 uur |
| Batterij bijna leeg-indicatie | Ja |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 3 uur |
| Snelle oplaadtijd | 10 min |
| Snel opladen | Ja |
| Levensduur van de batterij (snel opladen) | 10 uur |
| Accu gestuurd | Ja |
| Draadloos opladen | Ja |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Continue audioafspeeltijd (met ANC) | 45 uur |
| Gesprekstijd (ANC aan) | 18 uur |
| Indicatie | |
| Batterij bijna leeg-indicatie | Ja |
| Batterij-indicator | Ja |
| LED-indicatoren | Call |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | Linux |
| Muziekspeler | |
| FM-radio | Nee |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 50 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 187 mm |
| Diepte | 151 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Gewicht | 180 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 176 mm |
| Diepte verpakking | 205 mm |
| Hoogte verpakking | 59 mm |
| Opbergetui | Ja |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-C |
| Verpakkingsinhoud | Headset;Link 390 Bluetooth adapter;Carry case;usb-c to usb-c cable;Wireless charging pad (SKU dependent);Warranty and warning leaflets |
| Inhoud van de verpakking | |
| USB kabel lengte | 1,2 m |
| Verpakkingsinhoud | Headset;Link 390 Bluetooth adapter;Carry case;usb-c to usb-c cable;Wireless charging pad (SKU dependent);Warranty and warning leaflets |
| Opbergetui | Ja |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-C |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Oplaadstation | Nee |
| Oplaadhouder | Nee |
| Oorkussenmateriaal | Stof/Weefsel |
| Draadloos oplaadpad | Ja |
| Technische details | |
| Maximum input vermogen | 20 mW |
| Land van herkomst | Thailand |
| Oplaadstation | Nee |
| Gemakkelijke koppeling | Nee |
| Multipoint-connectiviteit | Ja |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Kenmerken | |
| Geoptimaliseerd voor | Unified Communication |
| Leveranciersinformatie | |
| Land van herkomst | Thailand |
| Oplaadtijd | 180 min |
| Overige specificaties | |
| Maximum input vermogen | 20 mW |
| Land van herkomst | Thailand |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Luidspreker | Nee |
| Hoogte | 7,01 cm (2.76") |
| Diepte (imperiaal) | 15,1 cm (5.94") |
| Continue audio-afspeeltijd | 110 uur |
| Breedte | 18,7 cm (7.36") |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AAC, LC3, SBC, AVRCP, HSP, HFP, SPP, PBP, TMAP |
| Batterij bijna leeg-indicatie | Ja |
| Digital Signal Processing (DSP) | Ja |
| Ondersteunde applicaties | Jabra Plus;Jabra Direct;Jabra Xpress |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Batterij-indicator | Ja |
| Levensduur van de batterij (snel opladen) | 10 uur |
| USB kabel lengte | 1,2 m |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Andere ondersteundende systemen | Linux |
| Virtuele surround | Nee |
| Verpakkingsinhoud | Headset;Link 390 Bluetooth adapter;Carry case;usb-c to usb-c cable;Wireless charging pad (SKU dependent);Warranty and warning leaflets |
| Oplaadtijd | 180 min |
| Hartslag monitor | Nee |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 14 - 113 °F |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Kabellengte | 9,91 cm (3.9") |
| Beschermetui | Nee |
| Automatische volumebijstelling | Nee |
| Spraakbesturing | Nee |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Jabra Evolve3 75 Headset Draadloos Hoo...
Login for pricing
|
New
Jabra Evolve 65 Headset Bedraad en dra...
Login for pricing
|
Popular
Jabra Evolve 65 Headset Bedraad en dra...
Login for pricing
|
Bestseller
Jabra Pro 920 Duo Headset Draadloos Ho...
Login for pricing
|
Jabra Evolve 65 Headset Bedraad en dra...
Login for pricing
|
Jabra Evolve 75 Headset Bedraad en dra...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
37599-989-889
|
6593-823-309
|
6599-823-309
|
920-29-508-101
|
6593-823-499
|
7599-838-199
|
| Merk |
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wireless
|
Wired & Wireless
|
Wired & Wireless
|
Wireless
|
Wired & Wireless
|
Wired & Wireless
|
| Draagwijze |
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
| Aanbevolen gebruik |
Calls/Music
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
| Type product |
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
| Microfoontype |
n.v.t.
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|





