Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Jabra Evolve2 40 SE Headset Bedraad Hoofdband
- Bedrade headset
- Ideaal voor werk op één plek
- USB-A-/USB-C-connectiviteit
- Kan verbonden worden met 1 apparaat
- Betere duurzaamheid
- 2 jaar garantie
- Passive Noise Cancellation
- Gesprekstechnologie met 3-microfoons
- Draagstijl op het oor
- Plug-and-play
| Artikelnummer | 24189-889-999 |
|---|---|
| EAN | 5706991028041 |
| Merk | JABRA |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
Stilte aan uw bureau.
Zet uw Evolve2 40 op en voel het lawaai meteen verdwijnen, zodra de ovale isolerende kussens en de nieuwe schuine oorschelpen effectief uw omgeving effectief blokkeren door een passieve demping zoals u niet eerder beleefde.
Blijven zitten en meteen stilte. Dat is de nieuwe norm.
Ongestoord werken.
Ons in‐gesprek‐lampje is nu nog handiger, want het is van alle kanten zichtbaar. Het rode lampje gaat vanzelf aan als u in gesprek of in vergadering bent. U kunt het met één knopdruk ook zelf inschakelen. Dus als u druk bent, ziet werkelijk iedereen dat gelijk en kunt u ongestoord verder.
Geconcentreerd werken was nog nooit zo gemakkelijk.
Bellen als een baas.
Als u veel te doen hebt, moet u probleemloos professionele gesprekken kunnen voeren. Daarom schroefden we de sterke telefoonprestaties van onze wereldleidende Evolve Serie nog verder op met drie krachtige professionele microfoons op strategische punten en door toepassing van onze hoogwaardige digitale chipset, gecombineerd met de nieuwste signaalverwerkingstechnologie.
Dus als u moet bellen, kunt u steeds op uw headset vertrouwen.
Gemaakt voor UC‐platforms.
Tevredenheid wordt tegenwoordig niet vaak meer gegarandeerd, maar wij beginnen er weer mee: de Evolve2 40 werkt op alle belangrijke Unified Communications (UC) platforms voor een echt naadloze samenwerking.
Als Microsoft Teams uw UC‐platform is, hebben we een Teams‐gecertificeerde variant voor u, perfect afgestemd en verbeterd voor een optimale gebruiksbeleving.
Muziek moet.
In deze headset hebben we krachtige lektolerante 40 mm speakers gemonteerd, aangestuurd door onze meest geavanceerde digitale chipset ooit. Via de Evolve serie klinkt de muziek al prachtig terwijl u werkt. Maar met de Evolve2 hebben we de geluidskwaliteit opgeschaald naar een ongehoorde muziekbeleving.
Klinkt goed? Zeker te weten.
Normstellend comfort.
We wilden een headset maken die zo fijn aanvoelt dat u vergeet dat u hem op hebt. We ontwierpen de perfecte vorm, gebaseerd op de biometrie van honderden hoofden. Toen monteerden we oorkussentjes uit zacht traagschuim, dat zich naar uw oren vormt. En voor de eindmontage kozen we duurzame premium materialen.
We tilden het comfort naar een heel nieuw niveau.
Toekomstbestendig.
Bij deze headset gaat dat echt ergens over. Met zijn baanbrekende technologie is deze headset zijn tijd ver vooruit. Maar omdat we altijd vooruit kijken, staan er al firmware‐upgrades en value packs klaar om hem nog beter te maken.
En dit is nog maar het begin...
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Headset |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| FM-radio | Nee |
| Headset type | Monauraal |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 55 °C |
| Temperatuur bij opslag | -5 - 55 °C |
| Certificering | Alcatel-Lucent;Avaya;Cisco;Unify;Mitel;Citrix |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Virtuele surround | Nee |
| Hartslag monitor | Nee |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Geoptimaliseerd voor | Unified Communication |
| Werkt met Amazon Alexa | Nee |
| Bewegingssensor | Nee |
| Gehoorbeschermingstechnologieën | Jabra PeakStop |
| Toegangsprofiel telefoonboek (PBAP) | Nee |
| OTA (Over-the-air) updates | Nee |
| HD-stem | Ja |
| Doorgelust | Nee |
| Automatisch verbinden | Nee |
| Stalen scharnieren | Nee |
| Drukontlasting oor | Nee |
| Materiaal behuizing | Polycarbonaat (PC), Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Refurbished | Nee |
| Beengeleidingssensor | Nee |
| Unified communications | Nee |
| Push-to-Talk (PTT) | Nee |
| Krachtige bas | Nee |
| Design | |
| Type product | Headset |
| Headset type | Monauraal |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Certificering | Alcatel-Lucent;Avaya;Cisco;Unify;Mitel;Citrix |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-aansluiting | Ja |
| Bluetooth-profielen | AAC, SBC |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nee |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Hoofdtelefoon | |
| Hartslag monitor | Nee |
| Ruisonderdrukking | Nee |
| HearThrough | Nee |
| Microfoon | |
| Microfoon mute | Ja |
| Digital Signal Processing (DSP) | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Snel opladen | Nee |
| Vervangbare batterij | Nee |
| Muziekspeler | |
| FM-radio | Nee |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 55 °C |
| Temperatuur bij opslag | -5 - 55 °C |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 186 mm |
| Diepte verpakking | 53,5 mm |
| Hoogte verpakking | 215 mm |
| Verpakkingshoogte (imperiaal) | 21,5 cm (8.46") |
| Verpakkingsdiepte (imperiaal) | 5,33 cm (2.1") |
| Verpakkingsbreedte (imperiaal) | 18,6 cm (7.32") |
| Opbergetui | Nee |
| Verpakkingsinhoud | Headset;Carry pouch;User documents |
| Inhoud van de verpakking | |
| Verpakkingsinhoud | Headset;Carry pouch;User documents |
| Opbergetui | Nee |
| Oplaadstation | Nee |
| Oplaadhouder | Nee |
| Technische details | |
| Oplaadstation | Nee |
| Gemakkelijke koppeling | Nee |
| Multipoint-connectiviteit | Nee |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Kenmerken | |
| Geoptimaliseerd voor | Unified Communication |
| Overige specificaties | |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| Luidspreker | Nee |
| Bluetooth-profielen | AAC, SBC |
| Digital Signal Processing (DSP) | Ja |
| Ondersteunde applicaties | Jabra Direct;Jabra Xpress |
| Gespreksbeheer | Remote Call Control (RCC) |
| Type oorkussen | Leatherette size M |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nee |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Virtuele surround | Nee |
| Verpakkingsinhoud | Headset;Carry pouch;User documents |
| Hartslag monitor | Nee |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 14 - 131 °F |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Beschermetui | Ja |
| Automatische volumebijstelling | Nee |
| Spraakbesturing | Nee |
You may also be interested in
| Product |
New
Jabra Evolve2 40 SE Headset Bedraad Ho...
Login for pricing
|
Popular
Jabra Biz 2300 Headset Bedraad Hoofdba...
Login for pricing
|
Bestseller
Jabra Biz 2300 Headset Bedraad Hoofdba...
Login for pricing
|
Hot Product
Jabra Biz 2300 Headset Bedraad Hoofdba...
Login for pricing
|
Jabra 2393-823-109 hoofdtelefoon/heads...
Login for pricing
|
Recommended
Jabra Biz 2300 Headset Bedraad Hoofdba...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
24189-889-999
|
2399-823-109
|
2309-820-104
|
2399-829-109
|
2393-823-109
|
2303-820-104
|
| Merk |
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wired
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Draagwijze |
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
| Aanbevolen gebruik |
n.v.t.
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
| Type product |
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
| Microfoontype |
n.v.t.
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
n.v.t.
|
Boom microphone
|


