Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Jabra Evolve 65 TE Headset Bedraad en draadloos Hoofdband Kantoor/callcenter USB Type-A Bluetooth Zwart
Artikelnummer
6693-833-499
Login for pricing
Op voorraad
Jabra Evolve 65 TE, Bedraad en draadloos, 150 - 6800 Hz, Kantoor/callcenter, 75 g, Headset, Zwart
Jabra Evolve 65 TE Headset Bedraad en draadloos Hoofdband Kantoor/callcenter USB Type-A Bluetooth Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
- Tot 16 uur batterijduur voor spreektijd
- Ideaal voor draadloos werk
- Draadloos bereik tot 30m
- Kan verbonden worden met 2 apparaten
- Betere duurzaamheid
- 2 jaar garantie
- Passive Noise Cancellation
- Geïntegreerd in gesprek-lampje
- Draagstijl op het oor
- Tot 15 dagen standby
- Dubbele Bluetooth®-connectiviteit
- Tot 16 uur gesprekstijd
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
Freedom to multi-task
Handsfree, draadloze verbinding voor multitasken op kantoor
Stay in the zone and avoid interruptions
Geïntegreerd in gesprek-lampje laat collega's weten dat u niet gestoord wilt worden
Always connected
Dubbele Bluetooth®-connectiviteit met twee apparaten tegelijk, voor gesprekken en muziek. Flexibiliteit om tot 30 m weg van uw verbonden apparaat te gaan
All-day comfort
Kunstlederen oorkussentjes en een lichtgewicht op-het-oordesign voor gebruik de hele dag lang
Works with all leading UC platforms
Gecertificeerd voor Skype for Business, Cisco en meer
Jabra Evolve 65 TE. Type product: Headset. Connectiviteitstechnologie: Bedraad en draadloos, Bluetooth. Aanbevolen gebruik: Kantoor/callcenter. Frequentiebereik koptelefoon: 150 - 6800 Hz. Aansluitbereik: 30 m. Gewicht: 75 g. Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Headset |
| Microfoontype | Boom |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| FM-radio | Nee |
| Headset type | Monauraal |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -5 - 45 °C |
| Plug and play | Ja |
| Certificering | Avaya;Cisco;Microsoft Teams |
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Virtuele surround | Nee |
| LED-indicatoren | Call |
| Hartslag monitor | Nee |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Geoptimaliseerd voor | Unified Communication |
| Werkt met Amazon Alexa | Nee |
| Bewegingssensor | Nee |
| Gehoorbeschermingstechnologieën | Jabra IntelliTone, Jabra SafeTone |
| Toegangsprofiel telefoonboek (PBAP) | Nee |
| OTA (Over-the-air) updates | Nee |
| HD-stem | Ja |
| Doorgelust | Nee |
| Aantal opgeslagen gekoppelde apparaten | 8 |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 2 |
| Automatisch verbinden | Nee |
| Stalen scharnieren | Nee |
| Drukontlasting oor | Nee |
| Materiaal behuizing | Polycarbonaat (PC), Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Refurbished | Nee |
| BeamForming | Ja |
| Beengeleidingssensor | Nee |
| Clear-Voice-technologie | Ja |
| Design | |
| Type product | Headset |
| Microfoontype | Boom |
| Headset type | Monauraal |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | Avaya;Cisco;Microsoft Teams |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB-connector | USB Type-A |
| Bluetooth | Ja |
| Aansluitbereik | 30 m |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Bluetooth-profielen | A2DP, SBC, HSP, HFP |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nee |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Frequentierespons (gespreksmodus) | 150 - 6800 Hz |
| Frequentierespons (muziekmodus) | 20 - 20000 Hz |
| Hoofdtelefoon | |
| Maximum input vermogen | 10 mW |
| Positie speakers koptelefoon | Circumaural |
| Frequentiebereik koptelefoon | 150 - 6800 Hz |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 93,6 dB |
| Diameter van de luidspreker | 2,8 cm |
| Ruisonderdrukkingstype | Passief |
| Hartslag monitor | Nee |
| Aantal drivers | 1 |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Ruisonderdrukking | Nee |
| HearThrough | Nee |
| Microfoon | |
| Microfoontype | Boom |
| Frequentie microfoon | 100 - 7000 Hz |
| Gevoeligheid microfoon | -17 dB |
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Microfoon mute | Nee |
| Digital Signal Processing (DSP) | Nee |
| Aantal microfoons | 1 |
| Basisstation | |
| Basisstation kleur | Zwart |
| Regeleenheid | |
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Accu/Batterij | |
| Oplaadbare batterij | Nee |
| Gesprekstijd | 16 uur |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Continue audio-afspeeltijd | 24 uur |
| Capaciteit van de accu/batterij | 280 mAh |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 2 uur |
| Standby tijd | 360 uur |
| Snel opladen | Nee |
| Accu gestuurd | Ja |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | Call |
| Muziekspeler | |
|---|---|
| FM-radio | Nee |
| Ondersteund audioformaat | SBC |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -5 - 45 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 60,5 mm |
| Diepte | 157 mm |
| Hoogte | 150 mm |
| Gewicht | 75 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 96 mm |
| Diepte verpakking | 185 mm |
| Hoogte verpakking | 212 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| Opbergetui | Nee |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-A |
| Meegeleverde software | Jabra Direct, Jabra Xpress |
| Aantal | 1 |
| Verpakkingsinhoud | Headset;Link 390 Bluetooth adapter;Carry pouch;User documents;USB-C to USB-A cable;Charging stand (SKU dependent) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde software | Jabra Direct, Jabra Xpress |
| Verpakkingsinhoud | Headset;Link 390 Bluetooth adapter;Carry pouch;User documents;USB-C to USB-A cable;Charging stand (SKU dependent) |
| Snelstartgids | Ja |
| Opbergetui | Nee |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-A |
| Aantal | 1 |
| Basisstation kleur | Zwart |
| Oplaadstation | Nee |
| Opbergetui | Ja |
| Garantiekaart | Ja |
| Oplaadhouder | Nee |
| Technische details | |
| Maximum input vermogen | 10 mW |
| Oplaadstation | Nee |
| Gemakkelijke koppeling | Nee |
| Multipoint-connectiviteit | Nee |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Gecertificeerd voor Microsoft Teams | Ja |
| Kenmerken | |
| Geoptimaliseerd voor | Unified Communication |
| Overige specificaties | |
| Maximum input vermogen | 10 mW |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| Snelstartgids | Ja |
| Luidspreker | Nee |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 212 mm |
| Hoogte | 15 cm (5.9") |
| Diepte apparaat (met standaard) | 185 mm |
| Diepte (imperiaal) | 15,7 cm (6.18") |
| Continue audio-afspeeltijd | 24 uur |
| Breedte apparaat (met standaard) | 96 mm |
| Breedte | 6,05 cm (2.38") |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Bluetooth-profielen | A2DP, SBC, HSP, HFP |
| Meegeleverde software | Jabra Direct, Jabra Xpress |
| Digital Signal Processing (DSP) | Nee |
| Ondersteunde applicaties | Jabra Direct;Jabra Xpress |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nee |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Basisstation kleur | Zwart |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Virtuele surround | Nee |
| Verpakkingsinhoud | Headset;Link 390 Bluetooth adapter;Carry pouch;User documents;USB-C to USB-A cable;Charging stand (SKU dependent) |
| Hartslag monitor | Nee |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 14 - 122 °F |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Beschermetui | Nee |
| Afmetingen product met standaard (b x d x h) | 96 x 184,9 x 211,8 mm (3.78 x 7.28 x 8.34") |
| Garantiekaart | Ja |
| Automatische volumebijstelling | Nee |
| Spraakbesturing | Nee |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Jabra Evolve 65 TE Headset Bedraad en...
Login for pricing
|
Logitech H820e Headset Draadloos Hoofd...
Login for pricing
|
Hot Product
Jabra GN2100 Headset Bedraad oorhaak K...
Login for pricing
|
New
Jabra Evolve 65 Headset Bedraad en dra...
Login for pricing
|
Jabra Evolve 65 Headset Bedraad en dra...
Login for pricing
|
Popular
Jabra BIZ 2400 II Headset Bedraad Hoof...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
6693-833-499
|
981-000512
|
2126-82-04
|
6599-829-409
|
6593-829-409
|
2409-720-209
|
| Merk |
JABRA
|
LOGITECH
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wired & Wireless
|
Wireless
|
n.v.t.
|
Wired & Wireless
|
Wired & Wireless
|
n.v.t.
|
| Draagwijze |
Head-band
|
Head-band
|
Ear-hook
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
| Aanbevolen gebruik |
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
| Type product |
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
| Microfoontype |
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|





