Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Jabra Evolve 65 SE Headset Draadloos Hoofdband Kantoor/callcenter Micro-USB Bluetooth Zwart
Artikelnummer
6599-833-309
Jabra Evolve 65 SE Headset Draadloos Hoofdband Kantoor/callcenter Micro-USB Bluetooth Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
De Evolve 65 is een draadloze headset met een geïntegreerd busylight en dubbele connectiviteit met twee Bluetooth®-apparaten. Zo vergroot je je productiviteit en je vrijheid op kantoor. Je hebt een draadloos bereik tot wel 30 m vanaf je smartphone en/of pc.
De Evolve 65 is een veelzijdige draadloze headset die ideaal is voor professionals die zich door op kantoor bewegen maar niet onderbroken willen worden. Kan verbonden worden met twee Bluetooth-producten, is voorzien van geïntegreerd busylight en is gecertificeerd voor Skype for Business, Cisco en meer.
De Evolve 65 is een veelzijdige draadloze headset die ideaal is voor professionals die zich door op kantoor bewegen maar niet onderbroken willen worden. Kan verbonden worden met twee Bluetooth-producten, is voorzien van geïntegreerd busylight en is gecertificeerd voor Skype for Business, Cisco en meer.
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Headset |
| Microfoontype | Boom |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| FM-radio | Nee |
| Headset type | Stereofonisch |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Equalizer-instellingen | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Volumeregeling | Knop |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -5 - 45 °C |
| Certificering | Microsoft Teams |
| Gesproken begeleiding | Ja |
| Virtuele surround | Nee |
| LED-indicatoren | Bluetooth |
| Hartslag monitor | Nee |
| Bedieningstoetsen | Volume +, Volume - |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Geoptimaliseerd voor | Microsoft Teams |
| Werkt met Amazon Alexa | Nee |
| Bewegingssensor | Nee |
| Gehoorbeschermingstechnologieën | Jabra PeakStop |
| Toegangsprofiel telefoonboek (PBAP) | Nee |
| Muziek afspelen | Ja |
| OTA (Over-the-air) updates | Nee |
| HD-stem | Ja |
| Doorgelust | Nee |
| Aantal opgeslagen gekoppelde apparaten | 8 |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 2 |
| Automatisch verbinden | Ja |
| Stalen scharnieren | Nee |
| Drukontlasting oor | Nee |
| Verstelbare hoofdband | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Refurbished | Nee |
| Beengeleidingssensor | Nee |
| Design | |
| Type product | Headset |
| Microfoontype | Boom |
| Headset type | Stereofonisch |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Volumeregeling | Knop |
| Certificering | Microsoft Teams |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85183000 |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB-connector | Micro-USB |
| Bluetooth | Ja |
| Aansluitbereik | 30 m |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Bluetooth-versie | 4.0 |
| Bluetooth-profielen | A2DP, SBC |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nee |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Frequentierespons (muziekmodus) | 20 - 20000 Hz |
| Hoofdtelefoon | |
| Maximum input vermogen | 10 mW |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 - 20000 Hz |
| Gevoeligheid koptelefoon | 93,6 dB |
| Diameter van de luidspreker | 2,8 cm |
| Ruisonderdrukkingstype | Passief |
| Hartslag monitor | Nee |
| Oordopjesmateriaal | Schuim |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Ruisonderdrukking | Nee |
| HearThrough | Nee |
| Microfoon | |
| Microfoontype | Boom |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Gevoeligheid microfoon | -17 dB |
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Microfoon mute | Ja |
| Digital Signal Processing (DSP) | Ja |
| Aantal microfoons | 1 |
| Ruisonderdrukking microfoon | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Oplaadbare batterij | Nee |
| Gesprekstijd | 12 uur |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Continue audio-afspeeltijd | 11 uur |
| Capaciteit van de accu/batterij | 500 mAh |
| Batterij-oplaadindicatie | Ja |
| Accu/Batterij voltage | 5 V |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 2 uur |
| Standby tijd | 360 uur |
| Snel opladen | Nee |
| Accu gestuurd | Ja |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Oplaadbron | USB |
| Indicatie | |
| Batterij-oplaadindicatie | Ja |
| LED-indicatoren | Bluetooth |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | MacOS |
| Versterker | |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Muziekspeler | |
| FM-radio | Nee |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -5 - 45 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 186 mm |
| Diepte | 60,5 mm |
| Hoogte | 157 mm |
| Gewicht | 310 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 51 mm |
| Diepte verpakking | 176 mm |
| Hoogte verpakking | 206 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| Opbergetui | Nee |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Verpakkingsinhoud | Headset;Protective bag;USB dongle;User documents;USB cable |
| Inhoud van de verpakking | |
| Verpakkingsinhoud | Headset;Protective bag;USB dongle;User documents;USB cable |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Snelstartgids | Ja |
| Opbergetui | Nee |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Veiligheidsblad | Ja |
| Type oplaadstation/opbergdoos | Bedraad |
| Oplaadstation | Nee |
| Opbergetui | Ja |
| Garantiekaart | Ja |
| Oplaadhouder | Nee |
| Oordopjesmateriaal | Schuim |
| Oorkussenmateriaal | Kunstleer |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85183000 |
| Technische details | |
| Maximum input vermogen | 10 mW |
| Oplaadstation | Nee |
| Gemakkelijke koppeling | Nee |
| Multipoint-connectiviteit | Nee |
| Hoofdbandkussen | Ja |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Certificaten | |
| Gecertificeerd voor Microsoft Teams | Ja |
| Kenmerken | |
| Geoptimaliseerd voor | Microsoft Teams |
| Leveranciersinformatie | |
| Oplaadtijd | 120 min |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85183000 |
| Overige specificaties | |
| Maximum input vermogen | 10 mW |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Equalizer-instellingen | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Volumeregeling | Knop |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Luidspreker | Nee |
| Continue audio-afspeeltijd | 11 uur |
| Bluetooth-versie | 4.0 |
| Bluetooth-profielen | A2DP, SBC |
| Digital Signal Processing (DSP) | Ja |
| Ondersteunde applicaties | Jabra Direct;Jabra Xpress |
| Gespreksbeheer | Remote Call Control (RCC) |
| Ear cushion type | Leatherette size L |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nee |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Gesproken begeleiding | Ja |
| Virtuele surround | Nee |
| Verpakkingsinhoud | Headset;Protective bag;USB dongle;User documents;USB cable |
| Oplaadtijd | 120 min |
| Hartslag monitor | Nee |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Beschermetui | Ja |
| Garantiekaart | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85183000 |
| Automatische volumebijstelling | Nee |
| Spraakbesturing | Nee |
You may also be interested in
| Product |
Jabra Evolve 65 SE Headset Draadloos H...
Login for pricing
|
New
Jabra Evolve 65 Headset Bedraad en dra...
Login for pricing
|
Bestseller
Zebra HS3100 Headset Draadloos Hoofdba...
Login for pricing
|
Popular
Jabra Engage 75 Headset Draadloos Neck...
Login for pricing
|
Recommended
Jabra Engage 75 Headset Draadloos Hoof...
Login for pricing
|
Hot Product
Cisco 730 Headset Bedraad en draadloos...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
6599-833-309
|
6599-823-309
|
HS3100-OTH
|
9555-583-111
|
9559-583-111
|
HS-WL-730-BUNA-C
|
| Merk |
JABRA
|
JABRA
|
ZEBRA
|
JABRA
|
JABRA
|
Cisco
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wireless
|
Wired & Wireless
|
Wireless
|
Wireless
|
Wireless
|
Wired & Wireless
|
| Draagwijze |
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Ear-hook
|
Head-band
|
Head-band
|
| Aanbevolen gebruik |
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Calls/Music
|
| Type product |
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
| Microfoontype |
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Built-in microphone
|





