Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Jabra Evolve 10 Headset Bedraad Hoofdband Zwart
Artikelnummer
2699-820-109
Jabra Evolve 10 Headset Bedraad Hoofdband Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
- Bedrade headset
- Ideaal voor werk op één plek
- 270° draaibare giekarm
- 2 jaar garantie
- Krachtige ruisonderdrukking
- Volledig TCO-gecertificeerd
- Plug-and-play
- Eenvoudige plug & play setup voor maximale productiviteit
- Compact en minimalistisch ontwerp dat zo licht is als een veertje
- Krachtige ruisonderdrukkende microfoon zorgt ervoor dat je altijd goed klinkt
- 270° draaibare giekarm om te dragen aan de kant die jou het beste uitkomt
- Volledig TCO-gecertificeerd en gemaakt van meer dan 50% gerecycled plastic
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
| Artikelnummer | 2699-820-109 |
|---|---|
| EAN | 5706991034011 |
| Merk | JABRA |
| Availability | Y |
Dankzij de gebruiksklare plug & plug-functionaliteit kan het niet eenvoudiger zijn om met je kantoorgenoot aan de slag te gaan. Het lichtgewicht, compacte ontwerp biedt de hele dag comfort, waar je hem ook mee naartoe neemt, en met een volledig verstelbare microfoonarm kun je bellen zoals jij dat wilt. De krachtige ruisonderdrukkende microfoon minimaliseert achtergrondgeluiden in drukke kantooromgevingen zodat je altijd goed klinkt. Bovendien is hij gemaakt van meer dan 50% gerecycled plastic - hij biedt professionele, betaalbare kwaliteit die de aarde niet kost.
De essentiële headset voor elke werkdag. Met kant-en-klare plug & play-functionaliteit, lichtgewicht ontwerp voor de hele dag comfort en een krachtige, ruisonderdrukkende microfoon.
De essentiële headset voor elke werkdag. Met kant-en-klare plug & play-functionaliteit, lichtgewicht ontwerp voor de hele dag comfort en een krachtige, ruisonderdrukkende microfoon.
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Headset |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| FM-radio | Nee |
| Headset type | Stereofonisch |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 65 °C |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Virtuele surround | Nee |
| LED-indicatoren | Dempen |
| Hartslag monitor | Nee |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Werkt met Amazon Alexa | Nee |
| Bewegingssensor | Nee |
| Gehoorbeschermingstechnologieën | Sidetone-technologie, Jabra PeakStop |
| Toegangsprofiel telefoonboek (PBAP) | Nee |
| OTA (Over-the-air) updates | Nee |
| HD-stem | Nee |
| Doorgelust | Nee |
| Automatisch verbinden | Nee |
| Stalen scharnieren | Nee |
| Drukontlasting oor | Nee |
| Materiaal behuizing | Polycarbonaat (PC), Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Thermoplastic polyurethaan (TPU), Thermoplastische elastomeer (TPE) |
| Refurbished | Nee |
| Beengeleidingssensor | Nee |
| Unified communications | Nee |
| Push-to-Talk (PTT) | Nee |
| Krachtige bas | Nee |
| Design | |
| Type product | Headset |
| Headset type | Stereofonisch |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-aansluiting | Ja |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nee |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Frequentierespons (gespreksmodus) | 170 - 6500 Hz |
| Frequentierespons (muziekmodus) | 20 - 20000 Hz |
| Hoofdtelefoon | |
| Maximum input vermogen | 30 mW |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 - 20000 Hz |
| Diameter van de luidspreker | 3 cm |
| Ruisonderdrukkingstype | Passief |
| Hartslag monitor | Nee |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Ruisonderdrukking | Nee |
| HearThrough | Nee |
| Microfoon | |
| Frequentie microfoon | 150 - 6500 Hz |
| Gevoeligheid microfoon | -42 dB |
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Microfoon mute | Nee |
| Digital Signal Processing (DSP) | Nee |
| Aantal microfoons | 1 |
| Accu/Batterij | |
| Snel opladen | Nee |
| Vervangbare batterij | Nee |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | Dempen |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | Linux |
| Muziekspeler | |
|---|---|
| FM-radio | Nee |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 65 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 182,1 mm |
| Diepte | 39,7 mm |
| Hoogte | 178,6 mm |
| Gewicht | 92 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 180 mm |
| Diepte verpakking | 40 mm |
| Hoogte verpakking | 228 mm |
| Gewicht verpakking | 142 g |
| Verpakkingshoogte (imperiaal) | 22,8 cm (8.97") |
| Verpakkingsdiepte (imperiaal) | 3,99 cm (1.57") |
| Verpakkingsbreedte (imperiaal) | 18 cm (7.08") |
| Opbergetui | Ja |
| Verpakkingsinhoud | Headset;Leather-feel ear cushion;USB controller– (call control unit);Warning and Declarations |
| Inhoud van de verpakking | |
| USB kabel lengte | 1,9 m |
| Verpakkingsinhoud | Headset;Leather-feel ear cushion;USB controller– (call control unit);Warning and Declarations |
| Opbergetui | Ja |
| Oplaadstation | Nee |
| Oplaadhouder | Nee |
| Oorkussenmateriaal | Schuim |
| Technische details | |
| Maximum input vermogen | 30 mW |
| Oplaadstation | Nee |
| Gemakkelijke koppeling | Nee |
| Multipoint-connectiviteit | Nee |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Overige specificaties | |
| Maximum input vermogen | 30 mW |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| Compatibiliteit | Microsoft |
| Luidspreker | Nee |
| Hoogte | 17,8 cm (7.02") |
| Diepte (imperiaal) | 3,96 cm (1.56") |
| Breedte | 18,2 cm (7.16") |
| Digital Signal Processing (DSP) | Nee |
| Ondersteunde applicaties | Jabra Plus, Direct and Xpress not supported |
| Type oorkussen | Single size leatherette cushion |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nee |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| USB kabel lengte | 1,9 m |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Andere ondersteundende systemen | Linux |
| Virtuele surround | Nee |
| Verpakkingsinhoud | Headset;Leather-feel ear cushion;USB controller– (call control unit);Warning and Declarations |
| Hartslag monitor | Nee |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | -4 - 140 °F |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Beschermetui | Nee |
| Automatische volumebijstelling | Nee |
| Spraakbesturing | Nee |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Jabra Evolve 10 Headset Bedraad Hoofdb...
Login for pricing
|
Recommended
Logitech H540 USB Computer Headset Met...
Login for pricing
|
Jabra Evolve 20 Headset Bedraad Hoofdb...
Login for pricing
|
Popular
Jabra Evolve 20 Headset Bedraad Hoofdb...
Login for pricing
|
Bestseller
Jabra Evolve 20 Headset Bedraad Hoofdb...
Login for pricing
|
New
Jabra Evolve 20 Headset Bedraad Hoofdb...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
2699-820-109
|
981-000480
|
4993-829-209
|
4993-823-109
|
4999-823-109
|
4993-823-309
|
| Merk |
JABRA
|
LOGITECH
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wired
|
n.v.t.
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
| Draagwijze |
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
| Aanbevolen gebruik |
n.v.t.
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
| Type product |
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
| Microfoontype |
n.v.t.
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|




