Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Jabra Engage 75 SE Headset Draadloos Hoofdband Kantoor/callcenter USB Type-C Bluetooth Zwart
- Tot 13 uur batterijduur
- Ideaal voor draadloze gesprekken op grote afstand
- Ongelofelijk draadloos bereik
- Kan verbonden worden met 5 apparaten
- Robuust ontwerp
- Passive Noise Cancellation
- Basisstation met touchscreen
- 3 draagstijlen
- 52 uur standby
- Toonaangevende draadloze prestaties. Betere verbinding met de klant
- Kristalheldere gesprekken. Verbeter uw klantervaring
- Minder onderbrekingen. Vergroot uw productiviteit
Toonaangevende draadloze prestaties.
Biedt superieure draadloze connectiviteit met een bereik van 150 meter, wat ondersteuning biedt voor drie keer meer gebruikers in dezelfde kantooromgeving – zonder afname van verbindingskwaliteit. U kunt gerust bij uw bureau vandaan werken, zonder dat u of uw klant in de steek worden gelaten door de verbinding.
Kristalheldere gesprekken.
Geavanceerde geluidsonderdrukkende microfoon en verbeterde luidsprekers zorgen voor kristalheldere gesprekken, zelfs in rumoerige kantooromgevingen.
Minder onderbrekingen.
Het in gesprek-lampje laat collega's weten dat u niet gestoord wilt worden.
Met vijf mobiele apparaten tegelijk verbinden.
U kunt verbinding maken met een bureautelefoon, softphone, analoge telefoon en twee Bluetooth-apparaten.
Draagstijlen voor elke werkstijl.
Dankzij de zachte oorkussentjes en extra voering in de hoofdband zit de headset de hele dag comfortabel en stevig.
Uitzonderlijke bouwkwaliteit en gebruiksgemak.
Via de intuïtieve bediening op de headset kunt u eenvoudig oproepen beantwoorden en beëindigen, het volume regelen en de microfoon op mute zetten.
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Headset |
| Microfoontype | Boom |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| FM-radio | Nee |
| Headset type | Stereofonisch |
| Draagwijze | Hoofdband |
| DECT connectable | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Volumeregeling | Knop |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 55 °C |
| Temperatuur bij opslag | -5 - 45 °C |
| Certificering | Zoom;Works with all leading UC platforms;Google Meet;Amazon Chime;Works With Chromebook;Microsoft Open Office certification |
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Soort bediening | Knoppen |
| Geschikt voor gebruik in land/locatie | Afrika, Europa, Midden Oosten |
| Draadloos opladen | Nee |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Virtuele surround | Nee |
| LED-indicatoren | Bluetooth, Call, Batterijstatus, Dempen |
| Hartslag monitor | Nee |
| Bedieningstoetsen | Oproep beantwoorden/beëindigen, Dempen, Volume +, Volume - |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Werkt met Amazon Alexa | Nee |
| Bewegingssensor | Nee |
| Gehoorbeschermingstechnologieën | Jabra PeakStop, Jabra Safetone 2.0 |
| Toegangsprofiel telefoonboek (PBAP) | Nee |
| OTA (Over-the-air) updates | Nee |
| HD-stem | Nee |
| Doorgelust | Nee |
| Aantal opgeslagen gekoppelde apparaten | 2 |
| Automatisch verbinden | Nee |
| Stalen scharnieren | Nee |
| Drukontlasting oor | Nee |
| Refurbished | Nee |
| Beengeleidingssensor | Nee |
| Design | |
| Type product | Headset |
| Microfoontype | Boom |
| Headset type | Stereofonisch |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Volumeregeling | Knop |
| Certificering | Zoom;Works with all leading UC platforms;Google Meet;Amazon Chime;Works With Chromebook;Microsoft Open Office certification |
| Soort bediening | Knoppen |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| USB-connector | USB Type-C |
| DECT connectable | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Aansluitbereik | 150 m |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nee |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
| Frequentierespons (gespreksmodus) | 150 - 6800 Hz |
| Frequentierespons (muziekmodus) | 40 - 16000 Hz |
| Hoofdtelefoon | |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Frequentiebereik koptelefoon | 40 - 16000 Hz |
| Diameter van de luidspreker | 2,8 cm |
| Hartslag monitor | Nee |
| Ruisonderdrukking | Nee |
| HearThrough | Nee |
| Microfoon | |
| Microfoontype | Boom |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Microfoon mute | Nee |
| Digital Signal Processing (DSP) | Nee |
| Aantal microfoons | 2 |
| MEMS (Micro-Electro-Mechanical System) microfoon | Ja |
| Basisstation | |
| Basisstation kleur | Zwart |
| Inclusief basisstation | Ja |
| Regeleenheid | |
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Soort bediening | Knoppen |
| Accu/Batterij | |
| Oplaadbare batterij | Ja |
| Gesprekstijd | 13 uur |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 1,5 uur |
| Standby tijd | 52 uur |
| Snel opladen | Nee |
| Accu gestuurd | Ja |
| Draadloos opladen | Nee |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Oplaadbron | USB |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | Bluetooth, Call, Batterijstatus, Dempen |
| Muziekspeler | |
|---|---|
| FM-radio | Nee |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 55 °C |
| Temperatuur bij opslag | -5 - 45 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 90 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 147 mm |
| Hoogte verpakking | 93 mm |
| Opbergetui | Nee |
| Meegeleverde kabels | Phone, USB Type-a naar USB Type-C |
| Aantal | 1 |
| Verpakkingsinhoud | Headset;Phone adapter cable;User documents;Headset base unit;Headband cushion;Power supply;USB-C to USB-A cable |
| Inhoud van de verpakking | |
| Geschikt voor gebruik in land/locatie | Afrika, Europa, Midden Oosten |
| Verpakkingsinhoud | Headset;Phone adapter cable;User documents;Headset base unit;Headband cushion;Power supply;USB-C to USB-A cable |
| Opbergetui | Nee |
| Meegeleverde kabels | Phone, USB Type-a naar USB Type-C |
| Aantal | 1 |
| Inclusief basisstation | Ja |
| Basisstation kleur | Zwart |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Oplaadstation | Nee |
| Oplaadhouder | Nee |
| Technische details | |
| Oplaadstation | Nee |
| Gemakkelijke koppeling | Nee |
| Multipoint-connectiviteit | Ja |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Leveranciersinformatie | |
| Oplaadtijd | 90 min |
| Overige specificaties | |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| DECT connectable | Ja |
| Volumeregeling | Knop |
| Luidspreker | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Digital Signal Processing (DSP) | Nee |
| Ondersteunde applicaties | Jabra Direct;Jabra SDK;Jabra Xpress |
| Gespreksbeheer | Remote Call Control (RCC) |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nee |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
| Inclusief basisstation | Ja |
| Basisstation kleur | Zwart |
| Geschikt voor gebruik in land/locatie | Afrika, Europa, Midden Oosten |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Virtuele surround | Nee |
| Verpakkingsinhoud | Headset;Phone adapter cable;User documents;Headset base unit;Headband cushion;Power supply;USB-C to USB-A cable |
| Stroomverbruik (typisch) | 4,875 W |
| Oplaadtijd | 90 min |
| Hartslag monitor | Nee |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 14 - 131 °F |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Beschermetui | Nee |
| Automatische volumebijstelling | Nee |
| Spraakbesturing | Nee |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Jabra Engage 75 SE Headset Draadloos H...
Login for pricing
|
New
Jabra Evolve 65 Headset Bedraad en dra...
Login for pricing
|
Recommended
Jabra Evolve 65 Headset Bedraad en dra...
Login for pricing
|
Popular
Jabra Pro 920 Duo Headset Draadloos Ho...
Login for pricing
|
Jabra Evolve 65 Headset Bedraad en dra...
Login for pricing
|
Jabra Evolve 75 Headset Bedraad en dra...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
9659-583-111
|
6593-823-309
|
6599-823-309
|
920-29-508-101
|
6593-823-499
|
7599-838-199
|
| Merk |
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wireless
|
Wired & Wireless
|
Wired & Wireless
|
Wireless
|
Wired & Wireless
|
Wired & Wireless
|
| Draagwijze |
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
| Aanbevolen gebruik |
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
| Type product |
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
| Microfoontype |
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|





