Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Jabra Engage 65 SE Headset Hoofdband USB Type-C
- Tot 13 uur batterijduur
- Ideaal voor draadloze gesprekken op grote afstand
- Ongelofelijk draadloos bereik
- Kan verbonden worden met 2 apparaten
- Robuust ontwerp
- Passive Noise Cancellation
- Basisstation met directe knoppen
- 3 draagstijlen
- 52 uur standby
- Toonaangevende draadloze prestaties. Betere verbinding met de klant
- Kristalheldere gesprekken. Verbeter uw klantervaring
- Minder onderbrekingen. Vergroot uw productiviteit
Toonaangevende draadloze prestaties.
Biedt superieure draadloze connectiviteit met een bereik van 150 meter, wat ondersteuning biedt voor drie keer meer gebruikers in dezelfde kantooromgeving – zonder afname van verbindingskwaliteit. U kunt gerust bij uw bureau vandaan werken, zonder dat u of uw klant in de steek worden gelaten door de verbinding.
Kristalheldere gesprekken.
Geavanceerde geluidsonderdrukkende microfoon en verbeterde luidsprekers zorgen voor kristalheldere gesprekken, zelfs in rumoerige kantooromgevingen.
Minder onderbrekingen.
Het in gesprek-lampje laat collega's weten dat u niet gestoord wilt worden.
Kan verbonden worden met maximaal twee apparaten tegelijk.
Kan verbonden worden met bureautelefoon en softphone.
Draagstijlen voor elke werkstijl.
Dankzij de zachte oorkussentjes zit de headset de hele dag comfortabel en stevig.
Uitzonderlijke bouwkwaliteit en gebruiksgemak.
Via de intuïtieve bediening op de headset kunt u eenvoudig oproepen beantwoorden en beëindigen, het volume regelen en de microfoon op mute zetten.
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Headset |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| FM-radio | Nee |
| Headset type | Stereofonisch |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 55 °C |
| Temperatuur bij opslag | -5 - 45 °C |
| Certificering | Zoom;Works with all leading UC platforms;Google Meet;Amazon Chime;Works With Chromebook;Microsoft Open Office certification |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Virtuele surround | Nee |
| LED-indicatoren | Call, Batterijstatus, Dempen |
| Hartslag monitor | Nee |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Werkt met Amazon Alexa | Nee |
| Bewegingssensor | Nee |
| Gehoorbeschermingstechnologieën | Jabra PeakStop |
| Toegangsprofiel telefoonboek (PBAP) | Nee |
| OTA (Over-the-air) updates | Nee |
| HD-stem | Nee |
| Doorgelust | Nee |
| Automatisch verbinden | Nee |
| Stalen scharnieren | Nee |
| Drukontlasting oor | Nee |
| Refurbished | Nee |
| Beengeleidingssensor | Nee |
| Unified communications | Nee |
| Push-to-Talk (PTT) | Nee |
| Krachtige bas | Nee |
| Design | |
| Type product | Headset |
| Headset type | Stereofonisch |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Certificering | Zoom;Works with all leading UC platforms;Google Meet;Amazon Chime;Works With Chromebook;Microsoft Open Office certification |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| USB-connector | USB Type-C |
| Aansluitbereik | 150 m |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nee |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Frequentierespons (gespreksmodus) | 150 - 6800 Hz |
| Frequentierespons (muziekmodus) | 40 - 16000 Hz |
| Hoofdtelefoon | |
| Frequentiebereik koptelefoon | 40 - 16000 Hz |
| Hartslag monitor | Nee |
| Ruisonderdrukking | Nee |
| HearThrough | Nee |
| Microfoon | |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Microfoon mute | Nee |
| Digital Signal Processing (DSP) | Nee |
| Accu/Batterij | |
| Oplaadbare batterij | Ja |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 1,5 uur |
| Snel opladen | Nee |
| Accu gestuurd | Ja |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Vervangbare batterij | Ja |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | Call, Batterijstatus, Dempen |
| Muziekspeler | |
| FM-radio | Nee |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 55 °C |
| Temperatuur bij opslag | -5 - 45 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 83 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 147 mm |
| Hoogte verpakking | 95 mm |
| Verpakkingshoogte (imperiaal) | 9,5 cm (3.74") |
| Verpakkingsdiepte (imperiaal) | 14,7 cm (5.79") |
| Verpakkingsbreedte (imperiaal) | 19 cm (7.48") |
| Opbergetui | Nee |
| Verpakkingsinhoud | Headset;Phone adapter cable;User documents;Headset base unit;Power supply;USB-C to USB-A cable |
| Inhoud van de verpakking | |
| Verpakkingsinhoud | Headset;Phone adapter cable;User documents;Headset base unit;Power supply;USB-C to USB-A cable |
| Opbergetui | Nee |
| Oplaadstation | Nee |
| Oplaadhouder | Nee |
| Technische details | |
| Oplaadstation | Nee |
| Gemakkelijke koppeling | Nee |
| Multipoint-connectiviteit | Nee |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Leveranciersinformatie | |
| Oplaadtijd | 90 min |
| Overige specificaties | |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| Luidspreker | Nee |
| Digital Signal Processing (DSP) | Nee |
| Ondersteunde applicaties | Jabra Direct;Jabra SDK;Jabra Xpress |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nee |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Virtuele surround | Nee |
| Verpakkingsinhoud | Headset;Phone adapter cable;User documents;Headset base unit;Power supply;USB-C to USB-A cable |
| Stroomverbruik (typisch) | 4,875 W |
| Oplaadtijd | 90 min |
| Hartslag monitor | Nee |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 14 - 131 °F |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Beschermetui | Nee |
| Automatische volumebijstelling | Nee |
| Spraakbesturing | Nee |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Jabra Engage 65 SE Headset Hoofdband U...
Login for pricing
|
New
Jabra Evolve 65 Headset Bedraad en dra...
Login for pricing
|
Bestseller
Jabra Pro 920 Duo Headset Draadloos Ho...
Login for pricing
|
Jabra Evolve 65 Headset Bedraad en dra...
Login for pricing
|
Jabra Evolve 75 Headset Bedraad en dra...
Login for pricing
|
Popular
Jabra Engage 75 Headset Draadloos Neck...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
9659-553-111-1
|
6599-823-309
|
920-29-508-101
|
6593-823-499
|
7599-838-199
|
9555-583-111
|
| Merk |
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
| Connectiviteitstechnologie |
n.v.t.
|
Wired & Wireless
|
Wireless
|
Wired & Wireless
|
Wired & Wireless
|
Wireless
|
| Draagwijze |
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Ear-hook
|
| Aanbevolen gebruik |
n.v.t.
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
| Type product |
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
| Microfoontype |
n.v.t.
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|





