Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Jabra Elite 10 Headset Zwart, Titanium
- Tot 6 uur batterijduur, 27 uur met de houder
- Langdurig comfort met Jabra ComfortFit
- Bluetooth, tot 10 m
- Verbinden met maximaal 2 apparaten
- Gesprekstechnologie met 6 microfoons
- 2 jaar garantie
- Jabra Advanced Active Noise CancellationTM
- Ruimtelijk geluid met Dolby Head Tracking
- Met mono modus kunt u elk oordopje apart gebruiken
- Jabra ComfortFit verlicht de druk in het oor, zodat je ze de hele dag kunt dragen
- Ruimtelijk geluid met Dolby Head Tracking voor een Dolby Atmos-ervaring
- 10-mm luidsprekers voor vol geluid
- Technologie met 6 microfoons voor een kraakhelder geluid
- Tot 2x meer noise cancellation met Jabra Advanced ANCTM*
- Koppel met 2 apparaten tegelijk met Bluetooth Multipoint
Zink heerlijk weg in perfect comfort
Speciaal ontworpen oordopjes die je de hele dag comfortabel kunt dragen. Onze meest comfortabele oordopjes ooit en de enige met de revolutionaire nieuwe Jabra ComfortFit-technologie.
62.000 oren, 1 perfecte pasvorm
We hebben 62.000 oren gescand voor het ontwerp van onze unieke ovale EarGels*, zodat ze perfect in elke oorvorm zouden passen, ook na een hele dag dragen nog comfortabel zouden aanvoelen en de druk in het oor zouden verlichten.
*Patent aangevraagd
Nieuw ruimtelijk geluid met Dolby Head Tracking
Maak kennis met het allernieuwste ruimtelijke geluid met Dolby Head Tracking: je krijgt een meeslepende Dolby Atmos-ervaring waarmee je helemaal wordt omringd door verbluffend geluid. Compleet met nieuwe superkrachtige 10-mm luidsprekers, de kraakheldere audio geeft nieuwe helderheid aan je favoriete films, muziek en games.
2x zo krachtige noise cancellation*
Jabra Advanced Active Noise Cancellation™ (ANC) is twee keer zo goed* en past zich automatisch aan het geluid om je heen aan. Zelfs de meest uitdagende omgevingen worden sterker dan ooit onderdrukt dankzij de enorme 10-mm luidsprekers en een gloednieuwe chipset met verbeterde prestaties.
*ten opzichte van Jabra standaard ANC
Gesprekstechnologie met 6 microfoons
Je werkgesprek blijft perfect helder met 6 afzonderlijke microfoons die het achtergrondgeluid onderscheiden en alleen jouw spreekstem opvangen. De ruisonderdrukkende algoritmen worden automatisch ingeschakeld en leveren superieure gesprekskwaliteit voor je werk en je vrije tijd. Nu tot 2x beter in het onderdrukken van stemmen op de achtergrond zodat je beter verstaanbaar bent op drukke plaatsen*. Ervaar de upgrade hier
*Met software-update van 26 maart
Langer luisteren naar het mooiste geluid
6 uur ononderbroken batterijduur* die zelfs je langste playlist doorstaat. Stop de Elite 10 in de draadloze oplaadhouder voor nog eens 21 uur vermogen, of je kunt ze snel opladen voor een energieboost.
*Afspeeltijd met Dolby Head Tracking geactiveerd via de Sound+-app is 4 uur
Schakelen tussen je werk en je vrije tijd
Blijf verbonden met Elite 10. Dankzij platformonafhankelijke connectiviteit kun je in een oogwenk verbinding maken of overschakelen tussen gesprekken op je laptop en muziek op je telefoon zonder ook maar een seconde te missen, zodat je eenvoudiger dan ooit van je vrije tijd naar je werk en weer terug kunt schakelen. *
Welke kleur ga je kiezen?
Stem je earwear af op je persoonlijke stijl met vijf prachtige kleuren om uit te kiezen. Van romige neutrale kleuren tot donkere matte tinten, je kunt je helemaal jezelf voelen als je ze draagt.
De meest geavanceerde oordopjes van Jabra voor je werk en je vrije tijd. We hebben de Jabra ComfortFit-technologie gecombineerd met Dolby Head Tracking, voor een meeslepende Dolby Atmos*-ervaring om oordopjes met het beste geluid te ontwerpen die je de hele dag comfortabel kunt dragen. Trakteer je oren en laat je heerlijk wegzinken in perfect geluid met Elite 10.
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Headset |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| FM-radio | Nee |
| Kleur van het product | Zwart, Titanium |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 45 °C |
| Certificering | Apple MFi;Qi;FCC;ISED;CE;RoHS;REACH;Proposition 65;Google Assistant;Google Fast Pair;Spotify Tap;Dolby Atmos;BQB |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Virtuele surround | Nee |
| LED-indicatoren | Batterijstatus |
| Hartslag monitor | Nee |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Werkt met Amazon Alexa | Nee |
| Bewegingssensor | Nee |
| Gehoorbeschermingstechnologieën | Sidetone-technologie |
| Toegangsprofiel telefoonboek (PBAP) | Nee |
| OTA (Over-the-air) updates | Nee |
| HD-stem | Nee |
| Doorgelust | Nee |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 2 |
| Automatisch verbinden | Nee |
| Stalen scharnieren | Nee |
| Drukontlasting oor | Nee |
| Refurbished | Nee |
| Beengeleidingssensor | Nee |
| Unified communications | Nee |
| Push-to-Talk (PTT) | Nee |
| Krachtige bas | Nee |
| Design | |
| Type product | Headset |
| Kleur van het product | Zwart, Titanium |
| Certificering | Apple MFi;Qi;FCC;ISED;CE;RoHS;REACH;Proposition 65;Google Assistant;Google Fast Pair;Spotify Tap;Dolby Atmos;BQB |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AAC, SBC, AVRCP, HFP, PBP, TMAP |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Hoofdtelefoon | |
| Akoestisch systeem | Halfopen |
| Hartslag monitor | Nee |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Ruisonderdrukking | Nee |
| HearThrough | Ja |
| Microfoon | |
| Microfoon mute | Nee |
| Digital Signal Processing (DSP) | Nee |
| Accu/Batterij | |
| Snel opladen | Nee |
| Vervangbare batterij | Nee |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | Batterijstatus |
| Muziekspeler | |
|---|---|
| FM-radio | Nee |
| Eisen aan de omgeving | |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 45 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 19,6 mm |
| Diepte | 28,2 mm |
| Hoogte | 18,8 mm |
| Gewicht van linker oordopje | 5,7 g |
| Gewicht van rechter oordopje | 5,7 g |
| Oplaadstation afmetingen (BxDxH): | 24,4 x 65,4 x 46,9 mm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 112 mm |
| Diepte verpakking | 35 mm |
| Hoogte verpakking | 132 mm |
| Verpakkingshoogte (imperiaal) | 13,2 cm (5.2") |
| Verpakkingsdiepte (imperiaal) | 3,56 cm (1.4") |
| Verpakkingsbreedte (imperiaal) | 11,2 cm (4.4") |
| Opbergetui | Nee |
| Inhoud van de verpakking | |
| Opbergetui | Nee |
| Oplaadstation | Ja |
| Oplaadhouder | Nee |
| Technische details | |
| Oplaadstation | Ja |
| Gemakkelijke koppeling | Nee |
| Multipoint-connectiviteit | Nee |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Overige specificaties | |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| Luidspreker | Nee |
| Hoogte | 1,78 cm (0.7") |
| Diepte (imperiaal) | 2,79 cm (1.1") |
| Breedte | 2,03 cm (0.8") |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AAC, SBC, AVRCP, HFP, PBP, TMAP |
| Digital Signal Processing (DSP) | Nee |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Virtuele surround | Nee |
| Hartslag monitor | Nee |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Beschermetui | Nee |
| Automatische volumebijstelling | Ja |
| Spraakbesturing | Nee |
You may also be interested in
| Product |
New
Jabra Elite 10 Headset Zwart, Titanium
Login for pricing
|
Recommended
Jabra Evolve 65 Headset Bedraad en dra...
Login for pricing
|
Bestseller
Jabra Pro 920 Duo Headset Draadloos Ho...
Login for pricing
|
Jabra Evolve 75 Headset Bedraad en dra...
Login for pricing
|
Popular
Jabra Engage 75 Headset Draadloos Neck...
Login for pricing
|
Jabra Engage 75 Mono Headset Draadloos...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
100-99280900-99
|
6599-823-309
|
920-29-508-101
|
7599-838-199
|
9555-583-111
|
9556-583-111
|
| Merk |
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
| Connectiviteitstechnologie |
n.v.t.
|
Wired & Wireless
|
Wireless
|
Wired & Wireless
|
Wireless
|
Wireless
|
| Draagwijze |
n.v.t.
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Ear-hook
|
Head-band
|
| Aanbevolen gebruik |
n.v.t.
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
| Type product |
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
| Microfoontype |
n.v.t.
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|





