Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Jabra Control IP - Microsoft Teams Rooms
Artikelnummer
8011-239
Login for pricing
Op voorraad
Jabra Control IP - Microsoft Teams Rooms, 25,6 cm (10.1"), 1920 x 1200 Pixels, Kensington, 248,2 mm, 50,3 mm, 169,2 mm
Jabra Control IP - Microsoft Teams Rooms is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Vergaderzaalconsoles
| Artikelnummer | 8011-239 |
|---|---|
| EAN | 5706991034370 |
| Merk | JABRA |
| Availability | Y |
Jabra Control IP - Microsoft Teams Rooms. Beeldschermdiagonaal: 25,6 cm (10.1"), Resolutie: 1920 x 1200 Pixels, Kabelslot sleuf type: Kensington. Breedte: 248,2 mm, Diepte: 50,3 mm, Hoogte: 169,2 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Beeldschermdiagonaal | 25,6 cm (10.1") |
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 248,2 mm |
| Diepte | 50,3 mm |
| Hoogte | 169,2 mm |
| Gewicht | 670,72 g |
| Breedte verpakking | 275 mm |
| Diepte verpakking | 194 mm |
| Hoogte verpakking | 62 mm |
You may also be interested in
| Product |
Jabra Control IP - Microsoft Teams Rooms
Login for pricing
|
Neat Pad
Login for pricing
|
|---|---|---|
| Artikelnummer |
8011-239
|
NEATPAD-SE
|
| Merk |
JABRA
|
Neat
|
| Bluetooth |
Y
|
n.v.t.
|
| Merkcompatibiliteit |
n.v.t.
|
Neat
|

