Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Jabra Biz 1500 Headset Bedraad Hoofdband Kantoor/callcenter
Artikelnummer
1559-0159
Jabra Biz 1500 Headset Bedraad Hoofdband Kantoor/callcenter is te bestellen in veelvoud van 1
- Bedrade headset
- Ideaal voor lange gesprekken aan uw bureau
- USB- en QD-connectiviteit
- Kan verbonden worden met 1 apparaat
- Robuust ontwerp
- 2 jaar beperkte garantie
- Passieve geluidsonderdrukking
- Zachte, schuimrubberen oorkussentjes
- Draagstijl op het oor
- Plug-and-play
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
| Artikelnummer | 1559-0159 |
|---|---|
| EAN | 5706991019025 |
| Merk | JABRA |
| Availability | Y |
Geweldig geluid
Geluidsonderdrukkende microfoon met bescherming tegen luchtstoten vermindert achtergrondgeluid en storend ademgeluid - ideaal voor drukke, open kantooromgevingen. Met HD Voice klinken gesprekken levensecht.
De hele dag comfort
Gebouwd om de hele dag gedragen te worden, met ergonomisch ontworpen frame, gevoerde hoofdband en super zachte schuimrubberen oorkussentjes die warmte weggeleiden van uw oren. Hoofdband en microfoonarm kunnen naar wens versteld worden.
Robuust
Gebouwd om zelfs de meest veeleisende contact centers te weerstaan, met een 270 graden draaibare microfoonarm, die nooit breekt.
De Jabra BIZ 1500 is betaalbare professionele bedrade headset, gebouwd voor kostenbewuste contact centers. Met noise cancellation-technologie wordt achtergrondgeluid gereduceerd voor een professionelere klantervaring tijdens elk gesprek.
Kostenefficiënte, professionele bedrade headset voor softphones. Een duo headset met USB-connectiviteit met laptops voor het gebruik met softphones. Voorzien van een bedieningsunit voor eenvoudige regeling van volume en mute-stand tijdens een gesprek.
Kostenefficiënte, professionele bedrade headset voor softphones. Een duo headset met USB-connectiviteit met laptops voor het gebruik met softphones. Voorzien van een bedieningsunit voor eenvoudige regeling van volume en mute-stand tijdens een gesprek.
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Headset |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| FM-radio | Nee |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Certificering | FCC;CE;RoHS;REACH;Works with all leading UC platforms |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Virtuele surround | Nee |
| Hartslag monitor | Nee |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Werkt met Amazon Alexa | Nee |
| Bewegingssensor | Nee |
| Gehoorbeschermingstechnologieën | Jabra PeakStop |
| Toegangsprofiel telefoonboek (PBAP) | Nee |
| OTA (Over-the-air) updates | Nee |
| HD-stem | Nee |
| Doorgelust | Nee |
| Automatisch verbinden | Nee |
| Stalen scharnieren | Nee |
| Drukontlasting oor | Nee |
| Refurbished | Nee |
| Beengeleidingssensor | Nee |
| Unified communications | Ja |
| Push-to-Talk (PTT) | Nee |
| Krachtige bas | Nee |
| Design | |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Certificering | FCC;CE;RoHS;REACH;Works with all leading UC platforms |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-aansluiting | Ja |
| Bluetooth-profielen | AAC, SBC |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nee |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Hoofdtelefoon | |
| Hartslag monitor | Nee |
| Ruisonderdrukking | Nee |
| HearThrough | Nee |
| Microfoon | |
| Microfoon mute | Ja |
| Digital Signal Processing (DSP) | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Snel opladen | Nee |
| Vervangbare batterij | Nee |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja, MacOS |
| Andere ondersteundende systemen | Linux |
| Muziekspeler | |
|---|---|
| FM-radio | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 116 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 180 mm |
| Diepte verpakking | 20 mm |
| Hoogte verpakking | 230 mm |
| Verpakkingshoogte (imperiaal) | 23 cm (9.05") |
| Verpakkingsdiepte (imperiaal) | 1,98 cm (0.78") |
| Verpakkingsbreedte (imperiaal) | 18 cm (7.08") |
| Opbergetui | Nee |
| Verpakkingsinhoud | Headset;User documents |
| Inhoud van de verpakking | |
| Verpakkingsinhoud | Headset;User documents |
| Opbergetui | Nee |
| Oplaadstation | Nee |
| Oplaadhouder | Nee |
| Technische details | |
| Oplaadstation | Nee |
| Gemakkelijke koppeling | Nee |
| Multipoint-connectiviteit | Nee |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, WEEE, UL |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, WEEE, UL |
| Overige specificaties | |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| Luidspreker | Nee |
| Bluetooth-profielen | AAC, SBC |
| Digital Signal Processing (DSP) | Ja |
| Ondersteunde applicaties | Jabra Direct;Jabra Xpress |
| Type oorkussen | Foam size M |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nee |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Andere ondersteundende systemen | Linux |
| Virtuele surround | Nee |
| Verpakkingsinhoud | Headset;User documents |
| Hartslag monitor | Nee |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Beschermetui | Nee |
| Automatische volumebijstelling | Nee |
| Spraakbesturing | Nee |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Jabra Biz 1500 Headset Bedraad Hoofdba...
Login for pricing
|
Hot Product
Jabra Biz 2300 Headset Bedraad Hoofdba...
Login for pricing
|
New
HP Poly EncorePro 510 Monaural Headset...
Login for pricing
|
HP Poly EncorePro 530-headset met Quic...
Login for pricing
|
Thrustmaster T.Flight U.S. Air Force E...
Login for pricing
|
Bestseller
Logitech G Pro X wired gaming
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
1559-0159
|
2303-820-104
|
89433-02
|
201500-02
|
4060104
|
981-000818
|
| Merk |
JABRA
|
JABRA
|
HP Poly
|
HP Poly
|
Thrustmaster
|
LOGITECH
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wired
|
n.v.t.
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
| Draagwijze |
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Ear-hook
|
Head-band
|
Head-band
|
| Aanbevolen gebruik |
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Calls/Music
|
Calls/Music
|
Gaming
|
Gaming
|
| Type product |
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
| Microfoontype |
n.v.t.
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|





