Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Jabra 14208-16 USB-kabel 1,2 m USB C USB A Zwart
Artikelnummer
14208-16
Jabra 14208-16 USB-kabel 1,2 m USB C USB A Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: USB-kabels
| Artikelnummer | 14208-16 |
|---|---|
| EAN | 5706991021356 |
| Merk | JABRA |
| Availability | Y |
Verlengsnoer voor bedrade Jabra headsets. USB-C naar USB-A-verbinding. Snoerlengte 120 cm.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB A |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Breedte verpakking | 10 mm |
| Diepte verpakking | 150 mm |
| Hoogte verpakking | 80 mm |
| Gewicht verpakking | 20 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 10 mm |
| Diepte verpakking | 150 mm |
| Hoogte verpakking | 80 mm |
| Gewicht verpakking | 20 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Land van herkomst | China |
| Type product | Cable |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85189000 |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 2,71 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 96 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 167 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 595 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 399 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85189000 |
| Overige specificaties | |
| Compatibiliteit | Link |
You may also be interested in
| Product |
New
Jabra 14208-16 USB-kabel 1,2 m USB C U...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 20 m actieve USB 2.0 A-na...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com 15 m actieve USB 2.0 A-na...
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com 5 m USB 2.0 actieve verle...
Login for pricing
|
Bestseller
Motorola USB Cable: Series A USB-kabel...
Login for pricing
|
StarTech.com USB 3.0 Data Transfer Kab...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
14208-16
|
USB2HAB65AC
|
USB2HAB50AC
|
USB2AAEXT5M
|
CBA-U10-S15ZAR
|
USB3LINK
|
| Merk |
JABRA
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
ZEBRA
|
StarTech.com
|
| Aansluiting 1 |
USB C
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
| Aansluiting 2 |
USB A
|
USB B
|
USB B
|
USB A
|
n.v.t.
|
USB A
|
| USB-versie |
n.v.t.
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|
n.v.t.
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|





