Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
IPEVO Camera 5-904-B-08-00 TOTEM 120 Multimodal Collaboration Retail 8 MP Zwart
Artikelnummer
5-904-B-08-00
Login for pricing
Op voorraad
IPEVO Camera 5-904-B-08-00 TOTEM 120 Multimodal Collaboration Retail, 8 MP, Zwart
IPEVO Camera 5-904-B-08-00 TOTEM 120 Multimodal Collaboration Retail 8 MP Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Camera's voor videoconferentie
| Artikelnummer | 5-904-B-08-00 |
|---|---|
| EAN | 4712098410925 |
| Merk | IPEVO |
| Availability | Y |
IPEVO Camera 5-904-B-08-00 TOTEM 120 Multimodal Collaboration Retail. Megapixels: 8 MP. Kleur van het product: Zwart
| Camera | |
|---|---|
| Megapixels | 8 MP |
| Design | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 54 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Hoogte | 515 mm |
You may also be interested in
| Product |
IPEVO Camera 5-904-B-08-00 TOTEM 120 M...
Login for pricing
|
Popular
Konftel CC200 Zwart, Blauw 1920 x 1080...
Login for pricing
|
Port Designs 902004 camera voor videoc...
Login for pricing
|
Bestseller
Huddly ONE 12 MP Zwart 1920 x 1080 Pix...
Login for pricing
|
AVer CAM130 Zwart, Wit 3840 x 2160 Pix...
Login for pricing
|
New
IPEVO KFT Konferenzkamera Totem 180 6....
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
5-904-B-08-00
|
931501001
|
902004
|
7090043790856
|
61U3700000AC
|
5-910-2-08-00
|
| Merk |
IPEVO
|
Konftel
|
Port Designs
|
Huddly
|
AVer
|
IPEVO
|
| Kleur van het product |
Black
|
n.v.t.
|
Black
|
Black
|
n.v.t.
|
Blue
|





